Najlepszy tabletki na ciśnienie

Szybkie tętno - Str. 4

.. ...minut. Dziś jestem na najlepszej drodze do częstoskurczu,bo od samego rana się wściekam no i dziś nie wzięłam tabletki.Może się uda... Monia, Kika - powiedzcie mi w jaki sposób dokładniej kwalifikujecie bicie swojego serca do częstoskurczu? Czy mierzycie tętno? Ja np. noszę przy sobie..

Napadowe nadciśnienie połączone z bradykardią

.. ...zaprowadz mame do lekarza to najlepsze rozwiazanie, pozrowienia Mam pytanie do Ciebie czy moge zazyc skoro rano zazylam Kalipoz jedna tabletke a mam ja brac trzy razy na dzien, czy moge dwie kolejne dawki wziac Kaldium bo mi brakło KAlipozu?czy nie mozna mieszac?czekam na odpowiedz..

Nadciśnienie? a może coś innego?

.. ...lekarzem. To naprawdę najlepsze. Napisz koniecznie co stwierdził kardiolog. Pozdrawiam. ja tez mam takie skaczace cisnienie nagle robi mi sie strasznie goraco i kiedy je zaraz mierze to jest b.wysokie ale nie chce jeszcze zaczynac brac tabletek bo wiem te potem to juz trzeba je brac cale..

Nadciśnienie w młodym wieku 18 lat

.. ...) Od jutra mam zacząć brać Coronal( to samo co concor ) ) 5mg pół tabletki. ale się obawiam bo nie zawsze tak dziwnie się czuje, może mam jakąś depresje, nie ukrywam że mam ostatnio problemy finansowe...