Napadowa tachykardia

Zespół tachy-brady (tachykardia-bradykardia)

.. ...tachy - brady to zwykle napadowe utraty przytomności. W lżejszych postaciach: zawroty głowy, uczucie nierównego bicia serca, zmniejszenie tolerancji wysiłku. Jeśli nie jest możliwe wyeliminowanie przyczyny dysfunkcji węzła zatokowego ( np. odstawienie leków lub wyrównanie zaburzeń..

Arytmogenna dysplazja prawej komory

.. ...obserwuje się dekstrogram, napadowe bloki przewodzenia komorowego, tachykardię i częstoskurcze komorowe. W ECHO serca: zaburzenia kurczliwości prawej komory, poszerzenie jej światła, czasem uwypuklenia ściany w postaci tętniaków. W diagnostyce wykonuje się także izotopowe badanie mięśnia..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 41

.. ...nadkomorowych częstoskurczy napadowych 0 tachykardii 0 bradykardii rytmow niemiarowych o przerw 1519 pojedynczych przedwczesnych pobudzen komorowych 0 częstoskurczy komorowych 0 czynnych rytmow komorowych o bigemi 2 pary bardzo proszę o odpowieć Nie ma w nim nic niepokojącego - ale jak..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 52

.. ...miesięcy po ablacji ,miałem napadowy częstoskurcz napadowy i został on wypalony . Tydzień temu byłem na holterze a wczoraj odebrałem wynik . Wynik holtera : Dominuje Rytm zatokowy zaburzony kilkoma ,pojedynczymi pobudzeniami przedsionkowymi .W czasie dziennej aktywności Skłonność do..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 65

.. ...migotanie przedsionków oraz napadową tachykardię nadkomorową. Jestem po pierwszej ablacji, która do końca się nie powiodła. I na razie przede mną niewiadoma. Wiedziałam, że to wszystko nie dzieje się na tle nerwowym... PANIE DOKTORZE ! Proszę o pomoc. Jestem załamana, zwątpiłam w służbe..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 21

.. ...początku też miałam napadową tachykardię po latach przeszła w utrwaloną i mam cały czas. idź do jakiegoś innego lekarza. mi też na początku wmawiali nerwicę itp. to trwało pięć lat i było coraz gorzej. musisz iść z tym do poradni zaburzeń rytmu serca. poszukaj w pobliżu siebie a jak nie..

Echo serca - Str. 39

.. ...nadkomorowych czestoskurczy napadowych 39 tachykardii 418 bradykardii 13 rytmow niemiarowych 3 przerwy ( 2804ms, 2137ms, 2099ms Pani Izabelo mam prośbę czy moze mi Pani powiedzieć coś na temat upośledzenia relaksacji i moich wyników Przepraszam pani izooo a jest moze tu pediatra?ktory..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 865

.. ...holterze event bo miała napadowe tachykardie. Serce bije mi tak nieregularnie,że powoduje to ciągły niepokój,że może jednak nie zrobiłam sobie wszystkich potrzebnych badań. I jeszcze jedno pytanie, pisałaś też kiedyś o hydroxizinie,czy tobie ona pomagała? Bo ja jak przeczytałam na ulotce..

Napadowy częstoskurcz nadkomorowy

.. ...tez mam czestoskurcz napadowy nadkomorowy.dosyc czesto mi sie powtarzal od 6 lat biore propranolol i jest ok.zdarza mi sie na tle nerwowym - mam nerwice.moje tetno najwyzsze bylo 117. - tachykardia nadkomorowa.a kiedy robi sie ablacje?jakie badanie mowi o tym ze taki zabieg jest..

Po ablacji - Str. 8

.. ...wykonywany przed ablacją ( napadowe częstoskurcze nadkomorowe - przed ablacją: 5, po ablacji: 91; pobudzenia dodatkowe - przed ablacją: ok.1000, po ablacji: prawie 10000; HRC min 40, max 160; dodatkowo tachykardia, pary, przerwy... ) :( ( ( Jutro idę do kardiologa, ma mi dobrać..

Tachykardia i wzmożone napięcie, zaburzenia przewodnictwa

.. ...lecze sie na Tachykardie napadowa moj sukces w biciu serca to 168 uderzen na min: ) mialam robione Echo - - - serduszko ok Holter - - - no powiedzmy tylko tyle ze wlasnie czasami jak mi zaczelo bic to szok: )EKA za kazdym razem jest ok przepisano i PORPRANOLOL 10mg i HYDROXYZYNIUM na..

Tachykardia napadowa w Zabrzu

.. ...tak zwana tahykardie napadowa to jest tak ze czasem serce jakby zaskakuje i bije mi powiedzmy 200 uderzen na minute wiec skierowano mnie do kliniki w zabrzu. jestem bardzo zdenerwowana bo nie wiem co sie spodziewac po tym zabiegu wiejm ze to jest miejscowka bez usypiania ale moze ktos..

Dodatkowe skurcze - Str. 4

.. ...Miałam zespół WPW z napadowymi częstoskurczami od 6 roku życia. To ja nie rozumiem...jeśli napisali mi,że stale się utzrymuje tachykardia zatokowa to chyba to nie jest zbyt dobrze?? Zmartwiłaś mnie tym ćwiczeniem, bo ja nigdy nie ćwiczyłam:/ witam wszystkich,4 tygodnie temu urodzilam..

Dodatkowe skurcze - Str. 166

.. ...nadkomorowy czestoskurcz napadowy 133 tachykardii 4 przerwy ( nie wiem co to znaczy ) 2713 pobudzeń komorowych w tym 2560 pojedynczych przedwczesnych pobudzen komorowych i 12 par ( tez nie wiem co to sa te pary ) i tyle ; ) Witajcie... ja to się raczej przestanę już badać, bo mi..

Dodatkowe skurcze - Str. 167

.. ...nadkomorowej, 3 okresów napadowego częstoskurczu nadkomorowego. Holter – Listopad 2003 r. Rytm zatokowy z tendencją do tachykardii, średnia z doby 113/min ( 72 - 171/min ). bez zaburzeń rytmu. Prawdopodobnie 1 przypadek bloku AV 2:1 dotyczący 2 pobudzeń. Holter – Maj..

Dodatkowe skurcze - Str. 182

.. ...częstoskurcz objawia się NAPADOWYM( w odróżnieniu od tachykardii ) szybkim biciem serca, osłabieniem, wielomoczem być moze potem. w sumie to właśnie odróznia tachy od częstoskurczu, tachy trwa, a częstoskurcz pojawia się nagle, po prostu serce rusza z biegu, cwałuje jak szalone. Ale..

Ciąża, poród, zdrowie dziecka, a moja arytmia serca i jej leczenie

.. ...nadkomorowe częstoskurcze napadowe ( ( z wąskim zespołem QRS ) - 53 tachykardi. Po za tym w czasie dłuższego częstoskurczu nastapiło obniżenie odcinka ST w odprowadzeniach II III aVF. średnio miałam 95 uderzeń na min. Max 239/min, 59 w czasie snu. Nie wiem co to oznacza wszystko, ale..

Odczytanie wyników Holtera serca

.. ...nadkomorowy częstoskurcz napadowy HR 131 - 21sek, 43 okresy tachykardii zatokowej w dzień HR 120 - 794sek, 14 okresów bradykardii nocnej HR50 - 254sek., 1 rytm niemiarowy HR49,10 sek - bigeminia nadkomorowa, w godzinach nocnych epizody niemiarowośći zatokowej oddechowej. Odstęp PQ..

Wynik Holtera, czy się martwić? - Str. 2

.. ...nadkomorowych częstoskurczy napadowych, 147 tachykardii, 0 bradykardii, 0 rytmów niemiarowych 31 PRZERW !!! 87 pobudzeń komorowych: 70 pojedynczych przedwczesnych pobudzeń komorowych, 0 częstoskurczy komorowych 1 CZYNNY RYTM KOMOROWY !!! 0 liczba pobudzeń gromadnych 1 bigemini 5 PAR !!!..

Wynik Holtera i tendencja do tachykardii

.. ...- nadkomorowy częst.napadowy - 12 tachykardii - 3 pobudzenia komorowe - 3 poj. pobudzenia komorowe Była bym wdzięczna za pomoc . Pozdrawiam Przeoczyłam przy nadkomorowym cz. nap wystąpił 1 Angela - masz zaburzenia rytmu serca - czyli bije nieprawidłowo - za szybko ( częstoskurcz,..

Ablacja węzłą zatokowo przedsionkowego (modyfiksacja tego węzła)

.. ...zatkowy. czasami mam napadową tachykardię zatokową i jakieś tam inne zaburzenia które nie zawsze wychodza na holterze poza stała tachykardią. dodatkowo mam zespół wazowagalny i od tego ciągle robi mi się słabo i jak nie usiądę to zemdleję. od roku nawet jak chodzę to też mdleję bo tak mi..

Jak opanować tachykardię?

.. ...mysle i prowokuje wiecej napadow. Gaav - tak jak Ty,gdy juz mam takie niestabilne ciezkie tetno - jeszcze wole w okolicy np 70 - 80 - to gdy wtedy wejde po schodach,wysile sie,szybko zmienie pozycje z lezacej na stojacej - serce zaczyna przyspieszac nieadekwatnie,bije jak szalone - mam..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 5

.. ...nadkomorowych częstoskurczy napadowych, 1154 tachykardii. 0 bradykardii, 0 rytmów niemiarowych, 3 przerw, 0 migotań przedsionków, 0 bloków wenckebach’a, 4 pojedyńczych przedwczesnych pobudzeń komorowych, 0 częstoskurczy komorowych, 0 czynnych rytmów komór, o liczba pobudzeń..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 10

.. ...non stop miałam silne napadowe i długotrwałe tachykardie przy wszystkich badaniach w normie, skoki ciśnienia, kołatania serca takie, że nie mogłam spać ani się uczyć. I setki objawów neurologicznych, sercowo - naczyniowych itd. Z domu prawie nie wychodziłam oczywiście, no bo jak...

Basen a sercowcy

.. ...szybko mi biło * czasem napadowo, jako * przewracanie sie w klatce piersiowej * i duszności, czasem przez dłuższy czas, źle sie wtedy czułam, szybko męczyłam. po małej tułaczce dotarłam do szpitala dziecięcego( tak dziecięcego bo mam 16 lat ;P ) na Chodkiewicza w Bydgoszczy i tam..

Tachykardia zatokowa a ablacja

.. ...występującym częstoskurczem napadowym. I tu się gubię : ) Ponieważ mam stwierdzone zaburzenia ( jakkolwiek je nazywają : ) ), biorę leki, które nie dają poprawy a dwóch lekarzy twierdzi, że ablacja w moim wypadku nie jest możliwa :( Czytając wasze wypowiedzi wiem, że ablację mają..

Nagłe bardzo szybkie bicie serca

.. ...zorientuj sie czy nie mam napadowych częstoskurczy ponad komorowych które wykrywa badanie Holtera 24 - godzinne.pozdrawiam Tak wlasnie podpisuje sie pod wypowiedzią Edyty : ) Ja mialam dokladnie to samo podczas ostatniego Holtera wykazalo ze mialam 386 Tachykardi Moj standardowy puls od..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1212

.. ...pobudzeń nadkomorowych,bez napadowego częstoskurczu nadkomorowego.. powiedzcie jak mi to wyszło bo lekarz twierdzi ze nie za dobrze..pozdrawiam I bym zapomniałabez pauz lub wypadniętych pobudzeń bez bradykardii,71 tachykardii nadkomorowej..pomocy ...DZIĘKUJE pomozcie mi czy bole glowy..

Wynik Holtera - jaka interpretacja?

.. ...nadkomorowych częstoskurczy napadowych, 526 tachykardii, O bradykardii, Orytmów niemiarowych, O przerw. O pobudzeń komorowych O pojedynczych przedwczesnych pobudzeń komorowych, O częstoskurczy komorowych, O czynnych rytmów komorowych, O Liczba pobudzeń gromadnych, O bigeminii, O par...

Arytmia przedsionkowa - Str. 2

.. ...madkomorowych czestoskurczy napadowych 0 tachykardi 114 bradykardi 25 rytmów niemiarowych 0 przerw oraz 0 pobudzen komorowych 0 pojedynczych przedwczesnych pobudzen komorowych 0 czestoskurczy komorowych 0 czynnych rytmów komorowych 0 liczba pobudzen gromadnych 0 bigeminii 0 par co o tym..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 19

.. ...pobudzeń nadkomorowych,bez napadowego częstoskurczu nadkomorowego.. powiedzcie jak mi to wyszło bo lekarz twierdzi ze nie za dobrze..pozdrawiam I bym zapomniałabez pauz lub wypadniętych pobudzeń bez bradykardii,71 tachykardii nadkomorowej..pomocy ... Irenko, co do endometriozy, myślę,..

Hydroxyzinum na nerwice? - Str. 3

.. ...częstoskurcze nadkomorowe napadowe, w nocy w czasie snu miałam tętno 221, w ciągu dnia 597 tachykardi i ponad 700 pojedyńczych częstoskurczy nadkomorowych. Dopiero teraz zaczęto traktować poważnie. Jestem zapisana na ablację na 31 marca, jeszcze nie wiem czy ją zrobię bo bardzo się boję,..

Szybkie bicie serca (tachykardia) - Str. 3

.. ...to sie nazywa czyli napadowa tak mi powiedziala moja pani doktor jeszcze raz pozdrawiam wszystkich piszcie nie zapominajcie o mnie:( ciezko mi dzis jakos na serduszku :( Witaj Barbaro Ja biore teraz Bisocard 5mg pol tabletki rano, do tego Polfenon 150 ktory mi naprawde pomogl, serce sie..

Syndroma Barlovi. Tachycardia paroxysmalis in anamnaesis

.. ...od tej zastawki mam napadowy czestoskurcz nadkomorowy.Ja z tym zyc nie moge.Ciagle mam ataki Witam. Ja sie wogole nieorientuje w tej chorobie do Kardiologa musze dopiero sie zglosic ale niejest latwo wybrac dobrego kardiologa, ale tylko tyle co slyszalam na temat Tachykardi to tylko tyle..

Tachykardia i zespół Barlowa a ciąża

.. ...ale obawiam się bo mam napadowe kolatania serca chyba związane z nerwicą,bo badania nic nie wykryły( echo nie wykrylo nieprawidlowosci ) Mam już jedno dziecko i wtedy w ciązy czulam się świetnie i nie mialam jeszcze nerwicy a teraz się obawiam.Pozdrawiam. wy mądre jestescie zeby chciec..

Czy to tachykardia?

.. ...nadkomorowych czestoskurczy napadowych - 20 tachykardii - 0 bradykardii - 0 rytmow niemiarowych - 0 przerw. 1 pobudzen komorowych - pojedynczych przedwczesnych pobudzen komorowych reszta na 0 pobudzenia wlasne na 0 Pacjent zasygnalizowal 0 sytuacji nietypowych. Tak juz mowilem mam..

Bóle w klatce i tachykardia od półtora roku

.. ...wszystko w porzadku procz napadowego tetna. Mysle,z e rpzy arytmii mialabym non stop takie tetno wysokie. W domu jest ok ale gdy tylko wychodze lub mam gdzies jechac to ejst masakra. Przez te kolatania boje sie wyjsc z domu bo one sa moja zmora niestety:( xxx czy ty chodziłaś do wetery..

Zdrowe tętno - jak zmniejszyć je naturalnie

.. ...albo jeden na pare dni. Napadow tachykardii nie mam. Cisnienie hiperkinetyczne sie prawie unormowalo, ( jest juz czesto 110/70 ), kolatan juz prawie nie mam - chyba ze bardzo przesadze z wysilkiem - ale to chyba normalne - z brakiem kondycji. A pomyslec ze pol roku temu mdlalem przy..

Tachykardia zatokowa napadowa

.. Witam, od jakiegos czasu meczy mnie tachykardia nadkomorowa ok 1 - 2 ataki w miesiacu, która przechodzi po ok 30min biore wtedy isoptin 40. co z tym dalej zrobic? echo i tarczyca jest ok , elektrolity tez. niedługo ide do kardiologa ktos miał taki przypadek? tachykardia zatokowa to co innego niż..

Holter do oceny

.. ...pobudzen przedwczesnych 0 napadowych czest. napadowych 0 tachykardii 158 bradykardii 0 rytmow nie miarowych 124 migotan przedsionkow 0 bloków 1016 pobudzen komorowych 988 pojedyczych przedwczesnych pobudzen 0 czestoskurczy kom. 0 czynnych rytmow kom. 0 liczba pobudzen gromadnych 0..

Tarczyca wyniki czy są OK? - Str. 2

.. ...moje skoki cisnienia i napadowa tachykardia może byc zwiazana z nadnerczami. mam zrobic badanie moczu i tomografie nadnerczy normalne badanie moczu? A co tam moze wyjść? a hormonów juz zadnych? badanie moczu 24 godzinne, jeszcze nie wiem o co chodzi ale sie dowiem, co moze wyjsc tez nie..

Kolatanie serca jak z tym zasnac?

.. ...również nabawiłam się napadowych częstoskurczy i tachykardii czyli szybkiego bicia serca.I uważam ,że propranolol o który pytasz Alowy jest bardzo dobrym lekiem z wyboru.To stary lek jak świat , ale za to bardzo tani i można go brać w razie potrzeby. tzn. w napadzie lęku lub przy..

Tachykardia zatokowa

.. ...wykryli tachykardie napadową do 200. tyle że ja mam chyba komorową ;p na razie żadną ;p w poniedziałek idę na dalszą diagnozę do szpitala ;p ja mam tachykardie zatokowa przepisal mi lekarz kardiolog bisocard 2,5mg biore go juz 3 miesiace to jest nic strasznego wiec nie ma co sie bac ale..

Holter EKG - poproszę o opinie i komentarze

.. ...nadkomorowych częstoskurczy napadowych 8 tachykardii 0 bradykardii 0 rytmów niemiarowych 0 przerw 2 pobudzenia komorowe 2 pojedyncze przedwczesne pobudzenia komorowe 0 czestoskurczy komorowych 0 czynnych rytmów komorowych 0 liczba pobudzen gromadnych 0 bigeminii 0 par Podsumowanie..