Napadowe bóle głowy

Po ablacji - Str. 11

.. ...Jagoda gaw@interia.pl Napadowy częstoskurcz nadkomorowy mam od maja 2007, 2 razy szpital raz sama pokonałam to, boję się bardzo kiedy mnie dopadnie. Nie mogę skupić się na pracy żyję w ciągłym stresie.Kardiolog zapisał mi Polfenon 3 * dz po 1,5 g ,mam skutki uboczne brania tego ( bóle i..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami

.. ...stwierdził ze mam lęki napadowe - nerwicę, i że sa to bóle napieciowe przepisał mi spamilan biorę juz miesiac a bole nie zniknąły. czy was tez boli głowa codziennie? juz nie daje rady, a jestem osoba bardzo nerwowa. pozdrawiam. witajcie jak czyta sie wsze wypowiedzi to zwroccie uwage na..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 3

.. ...na nerwy, mam Nerwicę Napadową - Lękowa oraz Nadcisnienie Tętnicze, a to ma duży wpływ na bóle głowy. W tym i na NAPIĘCIOWE BÓLE GLOWY. Pozrawiam! hejj...czy ktoś z was miał ból głowy CIĄGLE w tym samym miejscu??..mnie boli głowa w tylnej części w tym samym miejscu ( punktowo ) od 2..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 90

.. ...i wpaść do żołądka. Napadowe skoki i spadki ciśnienia od 180/110 do 80/50. Bóle żołądka i biegunki. Bóle głowy: migrenowe, połowy z okiem, w potylicy, w skroni z uczuciem wylewu lub tętniaka. Trzaski, szumy, pykania w uszach. Błyski, mroczki i flesze w oczach. Duszności, * ślimak * w..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 234

.. ...taką dolegliwość jak napadowe kołatania serca, tętno potrafie mieć ok 160, co powoduje skok ciśnienia, a w następstwie bóle głowy. Wszystkie objawy potrafią występować jednocześnie lub każdy z osobna. Byłam już na konsultacji kardiologicznej( Holter i USG serca ) i neurologicznej ( TK..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 265

.. ...się razem lub nie: - napadowe kołatania serca ( puls ok 160 ) - skoki ciśnienia max 160/115 - napady duszności ostanio coraz częściej - bóle głowy i karku - szum i poieczenie w uszach wędruje od lekarza do lekarza,od kardiologa do neurologa i odwrotnie!Miałam 3 razy robione USG serca,..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 38

.. ...głowy wyszło żle opis napadowe bóle głowy ale kiedy pokazała wynik lekarz powiedział że leczy się pacjęta a nie wynik troche mnie to wkurzyło przepisał leki cloranxen brała przez miesiąc po mniej miż pół tabletki i zamiast być lepiej było gorzej dorzły dotego takie miałam napiete mięśnia..

Ból głowy, jakby w środku był kamień

.. ...prawej,w eeg sa zmiany napadowe ale niepowodujace bólów głowy,od jakiegos czasu mniej wiecej 1,5 roku ma zaburzenia równowagi,bóle głowy i czest słabnie..pznadto ma wade serca le kardiolog wypowiedzial sie ze to nie od serca,,,chyba neurologicznie powinna byc przebadana,ponadto ma..

Bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, dziwne kłucie

.. ...piersiowej.do tego miewam napadowe kolatania do 150/min.i dodatkowe skurcze serca jest to bardzo nieprzyjemne uczucie i nie powiem ze ich sie nie boje,chociaz kardiolog zapewnia ze to nie grozne i od tego sie nie umiera ale meczyc sie trzeba.na dodatek jestem w 34tyg.ciazy i nic nie moge..

Poziom jaki reprezentują niektórzy lekarze w Polsce

.. ...odechu , ataki lęku napadowego,kołatania serca ,omdlenia,bóle migrenowe głowy ,itp.( całosc zaburzenia obejmuje 32 symptomy ) Przyczyna powyzszych objawów jest dysautonomia - zaburzenie funkcjonowania autonomicznego układu nerwowego ( nadaktywacja układu wzbudzenia - współczulnego nad..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 442

.. ...różne guzy.Miałam też napadowe notoryczne bóle głowy.Wtedy bujałam się po przychodniach internistycznych.Teraz wymyślam sobie zawały.I ja na prawdę wierzyłam w te głupoty. Jakczerosc to szczerosc jako bardzo mlodzitka dziewczyna wciaglam sie na dyskotekach w amfe, po ok 4 miesiacach..

Uderzenie a bóle głowy

.. ...miewam bardzo silne, napadowe bóle głowy z uciskiem na potylicę. Myślałam, że może mają one jakiś związek z doznanymi wcześniej wypadkami, jakieś guzy, czy skrzepy, poszłam więc do neurologa. Badanie polegało na sprawdzeniu odruchów neurologicznych, które okazały się prawidłowe ( pukanie..

Tętniak IAS

.. ...się to nasiliło. Mam napadowe bóle głowy - postawiono mi diagnozę - migrena. Mam zaniki widzenia, drętwieją mi kończyny, lewa połowa twarzy i czasami język. Cały czas jestem senna i czuję ból w piersiach. Pozdrawiam Tak jest to wada wrodzona, ale u ciebie jeszcze nie stwierdzona! W sumie..

Codzienny ból z tyłu głowy, zmęczenie, senność, nagły brak tchu - Str. 2

.. ...utrata ), * zmęczenie ( napadowe lub stałe ), ociężałość, słaba wytrzymałość fizyczna, * bezsenność, płytki sen, * bezdech nocny, * wypadanie włosów z nieznanych powodów, * drętwienie kończyn lub tylko palców, budzące ze snu ( czasem bardzo zmienne ), * drętwienie języka, zwłaszcza jego..