Napadowy kaszel

Dodatkowe skurcze - Str. 53

.. ...ze powoduje chwilowy napadowy kaszel,serce bije bardzo szybko i bardzo mocno to tak jaby wpadlo w pewien rytm.. czuje sie to mocne szybkie bice bardzo wyraznie szczegolnie w gardle czuje sie rozpieranie w klatce piersiowej. natomiast takychardia nie zaczyna sie dodatkowym skurczem i nie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 159

.. ...straszny kaszel, taki napadowy kiepskie wyniki krwi, jakieś szmery w sercu no i powiększyły jej się węzły pod pachami - po prześwietleniu płuc, EKG i po zrobieniu echa serca ma skierowanie na dalsze badania i na spirometrię - uważają, że podłoże jest nerwowe bo zawsze jest jej dużo..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 191

.. ...czasem częstoskurcz napadowy...ale mam też nerwicę : ) ostatnio, od kilku ładnych miesięcy męczy mnie czasami suchy kaszel i zastanawiam się czy to na tle nerwicy serca...? tylko to nie jest tak jak niektórzy opisują, że czuję jakąś * gulę w gardle * tylko tak jakby od serca...jakby przy..

Kaszel - od nerwicy czy od serca?

.. ...pewnego czasu, raczej napadowo męczy mnie kaszel, dusi mnie za mostkiem, tak jakby od serca, czuję, że muszę lekko zakaszleć..i w związku z tym mam pytanie... czy ten kaszel to może być objaw migotania przedsionków albo niewydolności serca...czy może najzwyczajniej w świecie jest na tle..

Ubytek przegrody międzyprzedsionkowej z bardzo dużym przeciekiem - Str. 2

.. ...niemam sily kaszel jest napadowy az mi chce klatke rozszarpac...w nocy spac niemoge bo duzesz sie tym kaszlem ...czy ktos tak z was miala???czy to moze byc od serca?? Amoze zrobic jeszcze wymaz z gardla lub badanie plwociny? Może to skutek uboczny leków, jeśli bierzesz jakieś? Mnie taki..