Napady gorąca i zimna

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 115

.. ...kilka miesięcy miałem napady lęków. Tak jakgdyby to się zbierało i zbierało a co pewien czas pękało i wylewało. Najdłużej bylem * sparaliżowany * przez ok tydzień. Senność, uczucie gorąca zimna, słabość,itd itd, jak to ktoś słusznie nazwał * umieranie * . Później wracało wszytko do..

Silny ból w okolicach serca

.. ...mam mdłości,słabo mi, napady zimna lub gorąca,w nocy nie śpie, czasami się ślinię( ale to w nocy )i do tego spóźnia mi sie okres juz od 20dni, a nigdy tak nie miałam( miesiączkuje już od 10mies. ) Cześć wszystkim. Ja też mam podobne bóle jak odpoczywam po pracy lub jak mam relaks w..

Czy mam nerwicę serca?

.. ...przynajmniej mi się wydawało... Napady duszności i podwyższony puls powtórzyły się następnego dnia ( czyli przedwczoraj ). Dzisiejszy dzień wyglądał inaczej. Pojechałam do pracy. Wszystko było dobrze do momentu śniadania kiedy to musiałam usiąść. Napad znowu się powtórzył. Serce biło w..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 20

.. ...przejdzie. Ostatnio mam takie napady zimna. Mam drgawki choć nie mam gorączki. Ma ktoś podobnie ? Marzena Kochani,może za malo biorę tego pramolanu - 50mg dziennie. Dziś oddychało mi się swobodnie a właśnie teraz mam ciężko.Ból gardła ustąpił a oddech się pogorszył. Czuję jakiś ucisk w..

Duszenie, napady zimna i zawroty głowy

.. ...dalszy koszmar. Nagły napad zimna i nic nie pomaga,mogę się okryć nawet dwoma kołdrami,tak mną czepie z zimna.Po kilku godzinach męczenia,zimno przechodzi ale wszystko zaczyna mnie boleć,kości i mięśnie.Dostaję gorączkę. Po takiej nocce rano wstaje i jestem jeszcze lekko osłabiona ale..

Nastoletnia nerwica - Str. 18

.. ...drżenia i koszmarne napady gorąca i zimna. Czasem sobie myślę, że coś za coś mam, bo kiedyś miałam stany depresyjne, ciągle płakałam, później mi minęło, ale za to przyszły lęki ze zdwojoną siłą i ataki paniki, teraz znowu ataków mniej, ale za to fizycznie jestem wykończona ciągłymi..