Napady płaczu

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 5

.. ...letniego,który ma częstoskurcz napadowy nadkomorowy zespół wpw. Skurcze ma ok. co półtora miesiąca.Metody domowe takie jak wymioty i zanoszenie się podczas płaczu nie skutkują juz od jakiegoś roku. Skurcze nie przechodzą same tylko jesteśmy zmuszeni jechać za każdym razem do szpitala...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 137

.. ...klucha * w gardle - napady duszności - płaczliwość, drażliwość - ataki paniki, lęku o życie - uczucia bycia poza swoim ciałem, stania * obok * i obserwowania świata jakby przez szybę - niekontrolowane szczękanie zębami - zaburzenia widzenia ( np. pływanie liter przy czytaniu ) - problemy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 164

.. ...wziaż no i jeszcze te napady płaczu bo boje sie ze bede szła ulica i padne i umre no i bóle zołądka jednym słowem chyba wszystko co mozliwe pomocy Do kingkar. Skierowania do psychologa nie trzeba. Mozesz zadzwonic do przychodni i od razu sie umowic. Ja zglosilam sie do lekarza jak tylko..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 153

.. ...płacz ale teraz mam napady płaczu... Męczę się z tym i leki ziołowe uspokajające nie pomagają. Przyczyny nerwicy u mnie mogą być różne, zawsze byłam wrażliwa, uczuciowa, mój ojciec jest alkoholikiem, nie jest jakimś menelem, ale zawsze były w domu kłótnie, jako dziecko bałam się często,..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...klucha * w gardle - napady duszności - nudności, brak apetytu - bóle karku - bóle stawów - płaczliwość, rozbicie psychiczne - depersonalizacja ( uczucie bycia poza ciałem ) - ataki paniki i lęku o życie - zaburzenia widzenia - bóle i zawroty głowy - pieczenie skóry - wypadanie włosów -..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 4

.. ...przyspieszonego bicia serca - napady duszności - ucisk w gardle - płaczliwość, rozbicie psychiczne - ataki paniki i lęku o życie - dziwne uczucie patrzenia na świat jakby przez szybę - niekontrolowany szczękościsk - zawroty głowy - ciągłe zmęczenie, brak sił - oblewanie się potami -..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...potami, kołatania serca, napady paniki i lęku o życie, bóle karku i kręgosłupa, płaczliwość i rozbicie psychiczne, zaburzenia widzenia, napady duszności, ucisk w gardle, uczucie * bycia * poza swoim ciałem, nudności. Hashimoto wywołuje objawy przypominające nerwicę, dlatego często nie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 417

.. ...przyspieszonego bicia serca, napady duszności, ucisk w gardle, płaczliwość, napady paniki i lęku o życie, uderzenia gorąca do głowy, oblewanie się potami, osłabienie, zawroty głowy. Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała )...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 525

.. ...2.Zaczął być nerwowy,miał napady płaczu,stał się apatyczny,do szkoły wychodził z bólem brzucha,wymiotami niejednokrotnie a wracał ze łzami w oczach.Znów trzeba było wkroczyć.Wychowawczyni,dyrekcja,pedagog szkolny.Nie odnosiło to niestety najmniejszego skutku.Mój mąż ze swoim bratem..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 778

.. ...ale nie dla mnie.Mam napady agresji ,płaczu ,nie sypiam w nocy przez natłok myśli lub koszmary,męczą mnie również bóle w klace piersiowej i zaciskanie w żołądku myślałam że to nerwobóle.Czuje się przybita nie chce mi się wychodzić z domu straciłam wiele przyjaciół czuje ze nie mogę sobą..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 13

.. ...psychicznie, depresja, napady płaczu, bezsenność, koszmary nocne i jakieś takie nie mogłam się skupić. Doszłam do tego że z leków które zażywałam źle się czuję po Ortanolu. Ta sama historia co z ortanolem zaczęła się po controlocu. Sprawdziłam był tam ten sam składnik. Ale ze miałam..

Nerwica w ciąży - Str. 2

.. ...sobie z niepokojem i napadami paniki, Judith Bemis, Amr Barrada, zapłaciłam za nią wraz z przesyłką niecałe 30 zł i powiem Wam, że jest ciekawa. Autorzy to naukowcy uniwersyteccy, którzy pokonali swoją chorobę i opisują jak to zrobic a najważniejsze, że jest to możliwe. życzę Wam miłego..

Nerwica w ciąży - Str. 28

.. ...ale i tak mam lęki, napady paniki , histerii i płaczu nie wiem juz co mam robic... Hej.Enka gratulacje ,rzeczywiscie sie pospieszylas ale przy takim stresach to nic dziwnego.Duzo zdrowka dla was.Kobirtki ja uzywam bambino i pampersow,a do kapieli plyn albo mydlo w plynie skarb..

Lexapro - Str. 15

.. ...roku nie miałam ) oraz napady płaczu. Sama nie biorę nic 3 dzień i czuję się lepiej. Być może to nie lexapro spowodowało u mnie taki stan przygnębienia, byc może to mój strach przed nowym lekiem. Ale tak czy siak bez niego czuje się lepiej. Może powrócę do moklaru? Zobaczymy. Ewa możliwe..

Nie mogę normalnie żyć, normalnie funkcjonować i mam tego dość

.. ...bóle i kołatanie serca, napady duszności, oblewanie potami, ucisk w gardle, płaczliwość, napady paniki, zawroty głowy. Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie, jeżeli wynik przekracza normę, potwierdza tę..

Napady dusznosci, strach, ucisk w klatce piersiowej, tiki nerwowe, nerwica?

.. ...zawroty głowy, mam częste napady płaczu byle błachstka potrafi mnie zdenerwować brak apetytu. Czasem wieczorem dopada mnie strach a do tego silne kołatanie serca i okrpony lęk że tego nie wytrzymam. Od czsu do czasu dopada mnie senność w nocy dręczą mnie koszmarne sny chciałabym sie..

Napady agresji, płaczu, nie sypiam w nocy przez natłok myśli lub koszmary

.. ...ale nie dla mnie.Mam napady agresji ,płaczu ,nie sypiam w nocy przez natłok myśli lub koszmary,męczą mnie również bóle w klace piersiowej i zaciskanie w żołądku myślałam że to nerwobóle.Czuje się przybita nie chce mi się wychodzić z domu straciłam wiele przyjaciół czuje ze nie mogę sobą..

Problem psychiczny, wybuchy płaczu bez powodu

.. ...w powietrzu. Dostaje napadów złości. Chciałabym wziąć jakieś antydepresanty.. * Wyłączam się * jak do mnie ktoś mówi.. Wiem, że tu raczej takiego tematu być nie powinno, mimo to, proszę o pomoc.. Witaj Exelent. Myślę że to depresja,propunuję pomoc psychologa lub psychoterapeuty,bądz..

Dziwne uczucie w klatce piersiowej, nerwica czy inne problemy?

.. ...drętwienia, straszne napady lękowe, potrafiłam przesiedzieć cały dzień w domu na zmianę z napadami lęku i płaczu, a teraz ta nerwica zaczyna mi znów wracać, nie śpię trzecią noc, budzę się z bardzo mocnym odczuciem bicia serca, chociaż tętno mam 120/75 puls około 76, no ale oczywiście..

Operacje w łodzi

.. ...bardzo...nie spie...mam napady płaczu...nie wiem czemu ale przyjęłam złe nastawienie...które nie wlywa dobrze na moj stan zdrowia przed operacją...mam tez npady mysli zeby zrezygnowac... Cześć głowa do góry a wszystko będzie dobrze musi być a gdy będziesz już po napisz jak poszło życzę..

Nastoletnia nerwica - Str. 14

.. ...jak obecnie ( nagłe napady płaczu itd ). Na tamtym forum miałam swój watek * Żeby nie pic, trzeba mieć * , na którym też zamiesciłam troche dobrych materiałów dot.tematu nałogów, współuzależnienia itd. Pozdrawiam. JOYANN: mój ojciec też twierdzi, że moje lęki są nieudolną próbą zwrócenia..

Czy ktoś wie co to może być?

.. ...Coraz częsciej dostaję napadów złości, płacze...Mam zaburzenia miesiączkowania, okres czasami nie pojawia się nawet przez 4 miesiące. W zeszłym roku nie było jeszcze najgorzej, ale ostatnio zauważyłam że nie potrafię się skoncentrować na niczym, czytam coś i zapominam zanim dotrę do..

Nerwica czy tarczyca?

.. ...tylko dobrze jak mam napad jakiegoś szczęścia typu fajna dziewczyna albo jak skupie się na filmie czy grze komputerowej ewentualnie jak się wypłacze. Błagam kogoś o jakąkolwiek pomoc bo nie wiem co dalej robić. Nie wiem czy to tarczyca, czy moja psychika poprostu mi wysiadła i wszystko..