Napady senności

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 105

.. ...uogólnione jak i na napady paniki ), a co najważniejsze nie uzależniają. Z początku jednak mogą przysporzyć dość nieprzyjemnych skutków ubocznych, ale jak się organizm do któregoś z nich przyzwyczai to później jest już ok. A co dla mnie najważniejsze nie powodują one senności , a wręcz..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 115

.. ...kilka miesięcy miałem napady lęków. Tak jakgdyby to się zbierało i zbierało a co pewien czas pękało i wylewało. Najdłużej bylem * sparaliżowany * przez ok tydzień. Senność, uczucie gorąca zimna, słabość,itd itd, jak to ktoś słusznie nazwał * umieranie * . Później wracało wszytko do..

Niedoczynność tarczycy - Str. 4

.. ...mogłam tyć..lub: nagłe napady typu: * koniecznie coś na ząb * ; mimo aktywności - spacery, basen itp. - ciało rosło... ), wysuszenie skóry, senność. Wystarczy na szyję popatrzeć, od razu widać, że nie do końca dzieje się dobrze..., jakieś bruzdy... Lek. przepisała Euthyrox 25; wynik..

Anafranil

.. ...Miałam po nim silne napady panicznego lęku i zaburzenia snu - bezsenność w nocy i momenty ogromnej senności w dzień. Odstawiłam i dochodziłam do siebie kilka dni. Faktem jest, że zażywałam go tylko tydzień podobno potem te objawy mijają ale ja nie byłam w stanie kontynuować. Jest tani (..

Dodatkowe skurcze - Str. 259

.. ...zaobserwowałem to nagłe napady senności ale do tego stopnia że np. muszę się zdrzemnąć na pół godziny bo nie jestem w stanie funkcjonować. Ale też jakoś niezbyt często więc nie wiem czy to z powodu tych lekarstw ale faktycznie kiedyś tak nie miałem. I w ogóle częściej zdarza mi się być..

Posiłek a bicie serca

.. ...walenie serca i dodatkowo napad senności - dodaję cukier mam w normie.Dziwne jest to zjawisko,ale tak mam.Gdy się położę,bez problemu usypiam.Gdy zrobię sobie drzemkę i wstanę to znowu walenie serca,które mija gdy znowu poczuję głód.Po kolacji znowu walenie serca.Zdarzają mi się..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...klucha * w gardle - napady duszności - nudności, brak apetytu - bóle karku - bóle stawów - płaczliwość, rozbicie psychiczne - depersonalizacja ( uczucie bycia poza ciałem ) - ataki paniki i lęku o życie - zaburzenia widzenia - bóle i zawroty głowy - pieczenie skóry - wypadanie włosów -..

Codzienny ból z tyłu głowy, zmęczenie, senność, nagły brak tchu - Str. 2

.. ...utrata ), * zmęczenie ( napadowe lub stałe ), ociężałość, słaba wytrzymałość fizyczna, * bezsenność, płytki sen, * bezdech nocny, * wypadanie włosów z nieznanych powodów, * drętwienie kończyn lub tylko palców, budzące ze snu ( czasem bardzo zmienne ), * drętwienie języka, zwłaszcza jego..

Profilaktyczne badanie głowy - jak ?

.. ...ogólnego bólu głowy, napada mnie senność i brak koncentracji, czy to już po prostu moja wyobraźnia imaginuje mi takie zachowania czy to coś może mieć wspólnego z tematem ? Guzy raczej objawiają się wcześniej jakimś deficytem neurologicznym, albo najczęściej porannymi wymiotami i bólami..

Zawroty głowy po spamilanie ...

.. ...nadciśnienie, niedociśnienie, napady padaczkowe, mlekotok, zaburzenia cyklu miesiączkowego, czynności tarczycy, zaburzenia w oddawaniu moczu, kurcze mięśniowe. Lek nie powoduje zależności fizycznej i psychicznej, ale nagłe odstawienie może czasem spowodować zawroty i ból głowy,..