Napady złości

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 51

.. ...częstoskurcze o charakterze napadowym ( ok. 190 - 200 uderzeń na minutę ). W ciągu tych wszystkich lat miewałam te swoje * ataki * czasem kilka, innym razem nawet kilkadziesiąt razy w roku, trwające od kilku minut do kilku godzin nawet ( te długie jak na złość dopadały mnie zwykle wtedy,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 740

.. ...problemy z kontrolą napadów złości, depresje, napięciowe bóle głowy, uzależnienia, zaburzenia jedzenia itp. Ja od dwóch lat stosuję tą metodę na różne dolegliwości i..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 5

.. ...klatce piersiowej , napady złości lęków i wciąż boli mnie głowa. Nie stosuje żadnych tabletek na te bóle oprócz tych które biore. Chyba już nie ma dla mnie ratunku. Przestałam w to wierzyć że te bóle głowy ustąpią. Podobno to ból napięciowy .. Poprostu juz chyba musze sie do tego..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 268

.. ...choruje,a Ty napewno sie napatrzysz.MASZ W SOBIE SIŁE!!! Witam wszystkich! Pisałam jakiś czas temu o sowich objawach. Niestety ostatnio moje samopoczucie jest kiepskie!Mam napady duszności, na zmiane z dreszczami z znimna. Wszystko to poprzedza nazywam to atakiem złości, czuje się tak..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 426

.. ...stu procentach, mam napady wtedy, kiedy mam wrazenie ze czuje sie dobrze. Mam wrazenie ze to jakas cholerna złośliwość losu. staram sie zyc jak kiedy ale jak, sokoro w najmniej odpowiednim momencie dopada mnie ten szit. I jestem w kropce, no bo leki sredni pomagają, psycholożka tez jakas..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 915

.. ...rozwiązania ) wtedy dostaje napadu złości , które ciężko mi opanować . Najgorzej było w świeta Bożego Narodzenia po wizycie u teściów , znów nasłuchałam się jak to powinnam wychowywać dzieci bo ja robie to żle , zmienić lekarzy na ich itp. Dostałam ataku już u nich - ból w klatce ,..

Problem psychiczny, wybuchy płaczu bez powodu

.. ...z tego..A dołączyły napady złości, z powodem i bez żadnego powodu. Cierpię.Nic mnie nie interesuje ( to depresja ) lecz co ze złością ? Zażywałam sertagen - super mi pomógł na depresje, lecz ten wstrętny stan - złość rośnie w szybkim tempie... Na wszystkie swoje pytania znam odpowiedzi..

Czy ktoś wie co to może być?

.. ...Coraz częsciej dostaję napadów złości, płacze...Mam zaburzenia miesiączkowania, okres czasami nie pojawia się nawet przez 4 miesiące. W zeszłym roku nie było jeszcze najgorzej, ale ostatnio zauważyłam że nie potrafię się skoncentrować na niczym, czytam coś i zapominam zanim dotrę do..