Napięcie mięśni a nerwica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 3

.. ...skutek długotrwałego napięcia mięści, przedawkowania adrenaliny itp. które zwykle mają swoje przyczyny w emocjach. Aby wyleczyc nerwicę, trzeba wpierw przywrócic równowagę ( zalecyc symptomy ) a potem odnaleźc i zmienić emocje ja wyzwalające. Antydepresanty nie pomogą odnaleźć tych złych..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 92

.. ...ciągłe zdenerwowanie, napięcie mięśniowe ( wszystko mnie bolało ) , kołatania serca i wzrost ciśnienia. Poza tym ciągle odczuwałam niepokój ruchowy: nie mogłam spokojnie usiedzieć w miejscu. Momentami chodziłam tam i z powrotem , jak jakaś obłąkana. Ale przeczekałam to wszystko i po ok...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 248

.. ...mięśni( zmiejszenie napięcia mięśniowego ).Wiele osób bierze ten lek i jest dobrze tolerowany - pisze o tym Aga.Propranolol na ogół przepisują lekarze ogólni.Jeśli tak zle się czujesz, jak piszesz powinnaś porobić sobie przynajmniej podstawowe badania w tym hormony tarczycy,ekg,po to by..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 585

.. ...macie także problem z napięciem mięśni? jak z tym sobie radzicie? Cześć Paweł wiem doskonale ,ze relanium uzależnia i reszta leków , czekam na spotkanie z psychiatrą , które mam pod koniec lipca , ponieważ mieszkam w takiej dziurze gdzie nic nie ma Bogatynia to małe miasteczko , które ma..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 2

.. ...być również wynikiem napięcia mięśni klatki, albo wynik nerwobólu np. od kręgosłupa. Wydaje mie się, że idąc do lekarza z tym problemem nie ośmieszysz się. Jeśli nawet lekarz miałby powiedzieć, że to objaw nerwicowy, a nie nic somatycznego to chyba warto uspokoić nerwy i udać się na taką..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 8

.. ...zdenerwujesz z powodu bólu napięcie mięśni pogłebia jeszcze te dolegliwości. niestety masz już chyba trochę zniszczony kregosłup szyjny, ale jesli jesteś młody wiele możesz ocalić. pozdrowienia Hej, z tej strony Ania, lat 28 : ) Z nerwica zmagam sie od paru lat. Poczatkowo jezdzilam do..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 13

.. ...nerwy i stres powodują napięcie mięśni pleców i stąd ten ból.Mam pytanie czy u Ciebie ten ból mocniejszy rano ,bo ja po przebudzeniu mam problem pochylić głowę do przodu bo mnie tak bolą plecy ,później do wieczora też czuję ból ale już słabszy. A tak z ciekawości jak długo paliłeś bo ja..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 14

.. ...powiedział że pochodzą one od napięcia mięśni kapturowych czyli tych na ramionach, przepisał leki, ja je zażywam od tygodnia i jest poprawa, naprawde jest poprawa, a bóle pleców prawie zanikły: ),/( zobaczymy na jak długo, ale trzeba myśleć pozytywnie ). A ja już sobie wmówiłem że mam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 9

.. ...czasem lęk, smutek, napięcie, albo też odczuwa różne dolegliwości fizyczne: bóle głowy, drżenie ciała, skurcze mięśni itd., które nie są związane z żadną chorobą cielesną. Zjawiska takie towarzyszą szczególnie przełomowym okresom lub sytuacjom w życiu człowieka. Mogą to być okresy..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 122

.. ...po dłużej trwającym napięciu mięśni rąk, a także wów­czas, kiedy po udaniu się na spoczynek odczuwa tętnienie w uszach - podajemy co 15 minut Lachesis C15 po 5 kropel. Jeżeli na uderzenia krwi do głowy i nierównomierne bicie serca cierpią osoby nerwowe lub histeryczne ( szczególnie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 135

.. Na pytanie:”Jeśli nie obchodzi cię to co piszę po co to robisz? Po co w ogóle zwracasz na mnie uwagę?”Odpowiem CI Twoimi wlasnymi slowami, które wypowiedzilas do Wiki: „Uczestniczysz w forum PUBLICZNYM na temat nerwicy. Ale pewnie to wiesz bo nie jesteś tępa , jak sama..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 250

.. ...związana jest z jakimś napięciem mięśniowym, w dodatku lek ten rozładowuje napięcie oraz lęk, a wspomniana wcześniej przeze mnie witamina * PP * odpowiada za prawidłowe działanie układu nerwowego i * żelazo * które działa tak aby nie powstało zapalenie np. w żołądku. Jak chodzi o leki..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 3

.. ...jest niekontrolowanym napięciem mięsni. Do tego dochodza * mrówki * , mdłości i zawroty głowy. W jednym przypadku * wydawalo mi sie * , ze sie dusze..to trwało tydzien.. dopoki nie wzialem * udpokajaczy * i cudownie nie ozdrowialem. Poszedlem do jednego lekarza, do drugiego..EKG, badanie..

Papierosy czy nerwica?

.. ...ból ) w sercu, ucisk i napięcie mięśni na całej klatce piersiowej, płytki oddech - czasami muszę wziąć jeszcze jeden, głębszy; czasami bardzo szybkie tętno ( w chwili obecnej ponad 90 ) a czasem bardzo wolne - np. kilka godzin temu 50, czuję się wtedy, jakbym miał odlecieć.. to nie jest..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 3

.. ...proste mówić o swoich problemach. Kilka godzin po takiej sesji czuję się rozluźniony i zrelaksowany, a potem bóle wracają ( chyba dlatego, że to ciągłe napięcie mięśni wywołane stresem mija na jakiś czas )...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1089

.. ...zdrowie, mam stałem napięcie mięśni, np nóg. Z tego też powodu ciągle myślę o chorobie. Bardzo mi zależy na wymianie z Tobą pewnych uwag, ponieważ ja wybieram się na oddział dzienny szpitala w Łodzi. Ciągle mam wątpliwości, że ta choroba jest rzeczywiście chorobą naszej duszy. Nie mogę..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1116

.. ...ich plecy lub czują napięcie barków lub mięśni to zawsze proszą żeby ich pomasowć( okrężnymi lub góra,dół ruchami. Na koniec lekkie gładzenie. Najmniej 15 min. To odstresowuje i jest ulga przy bólach. Masować również całe ramiona. Spróbujcie, to nic nie kosztuje a pomaga. Strasznie się..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1236

.. ...sobie poradzić z tym napięciem mięśni i drżeniem. 9. Było już lepiej. Z dnia na dzień nerwy się uspokajały. Oczywiście powolutku i stopniowo. Ale wiedziałam że muszę być silna. 10. Poznałam na tym forum kilka osób z nerwicą. To głownie one mnie uspokajały. Że to tylko nerwy. Że one..

Nerwica w ciąży - Str. 99

.. ...jej lęki, skurcze , napięcia mięśni, ale czy ona nie zaszkodzi mojemu dzidziusiowi,ulżyło mi jednak kiedy zobaczyłam ,że jest ta strona i wy na niej...że po prostu nie jestem sama... Cześć dziewczyny, jestem w domku, bo cos tam jest nie tak z maja macicą , podobno ma być jak puszek , a..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 86

.. ...wszystko się zaczyna. Napięcie mięśni karku, kręgosłupa i głowy, bóle głowy, kołatania serca, lęk...To wszystko jest moją codziennością. Kiedy wychodzę z pracy dopada mnie paniczna myśl - jesteś sama, jesteś sama...Gdybym zemdlała to nikt mi nie pomoże, mogę liczyć tylko na siebie, a..

Nerwica, jak sobie z nią poradzić?

.. ...Dotrwałam w tym potwornym napięciu do rana. W ciągu dnia było lepiej, ale po czasie zaczęły pojawiać się ciągłe drżenia nóg, ból głowy, karku pleców, ciągłe napięcia mięśni, zawroty głowy, jakbym na sekundę traciła równowagę, uczucie jakby stawało mi serce by zacząć bić dalej, nawet..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 5

.. ...ZMIAN CZYNNOSCI SERCA napięcie mięśni krtani, czy funkcji żołądka w chwili przezywania takich uczuć. ZABURZENIA CZYNNOŚCI SERCA, ŻOŁĄDKA, OSKRZELI, mięśniówki, naczyń krwionośnych itp.niewywołane ich uszkodzeniem , lecz będące symbolicznym wyrazem NIEUŚWIADAMIANYCH PROBLEMÓW ( życiowych..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 10

.. ...ścisk żołądka czy stałe napięcie mięśni jamy brzusznej dają z kolei następne sygnały psychice o tym, że ‘coś się dzieje’. To wzmaga nasz niepokój i tak w kółko. Autoanaliza oraz relaks. JAK WIEC NIE DOPUSZCZAC DO SAMONAKRECANIA SIE TEJ MACHINY? Jest kilka sposobów. Po..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 11

.. ...poglądy, to doprowadzamy do napięcia psychicznego. Ono z kolei wywołuje napięcia w ciele, które mogą przerodzić się w chroniczne stresy mięśni, lub nawet choroby wrzodowe bądź nowotworowe. NERWICA WYNIKA Z FAKTU, ŻE STAWIAMY SOBIE ALBO ZBYT WYGÓROWANE, ALBO NIEZGODNE Z NASZA NATURA I..

Bóle mięśni rąk i nóg -nerwica?

.. ...specjalista czy takie silne napięcia mięśni też mogą być ze stresu?Nóg ,rąk ,ok.lędzwiowej ?Jak na to podziałać żęby było lepiej ?Wiesz ja mam nadwagę więc to wcale moim kościom nie pomaga:( Ale niestety nie mogę zrzucić tego bo .no nie mogę .ACH .Na leki to ja wydaję majątek .......Bo..

AFOBAM -CZY DZIAŁA?

.. ...sumie sama nie wiem czy te bóle mięśni są od nerwicy ale jeśli było by to coś grożniejszego to już chyba w trumnie bym leżała albo conajmniej powłóczyła nogą bo tak dawno mam już te dolegliwości ......

Czy to nerwica śilna,czy ból serca bo sama nie wiem...!!!

.. ...może nasilać bóle i napięcie nerwów. Kochani dziekuje bardzo ze piszecie do mnie, czasem może to minie mam taka nadzieje agusiaf31 poprubuje twojej porady pozdrawiam jak umiesz pływać ,to spróbuj na basen pochodzić.To bardzo rozlużnia mięśnie i uspokaja nerwy.No i można schudnąc jak jest..