Napięcie mięśni pleców

Nerwica - czy na pewno? - Str. 13

.. ...nerwy i stres powodują napięcie mięśni pleców i stąd ten ból.Mam pytanie czy u Ciebie ten ból mocniejszy rano ,bo ja po przebudzeniu mam problem pochylić głowę do przodu bo mnie tak bolą plecy ,później do wieczora też czuję ból ale już słabszy. A tak z ciekawości jak długo paliłeś bo ja..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 14

.. ...powiedział że pochodzą one od napięcia mięśni kapturowych czyli tych na ramionach, przepisał leki, ja je zażywam od tygodnia i jest poprawa, naprawde jest poprawa, a bóle pleców prawie zanikły: ),/( zobaczymy na jak długo, ale trzeba myśleć pozytywnie ). A ja już sobie wmówiłem że mam..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 138

.. ...początku.Objawy nerwicowe to napięcie mięśni pleców bolą mnie, mam spięte ciało a przez to problemy ze snem, w chwilach silnego stresu bóle głowy i brak koncentracji, ja już nie umiem odpoczywac ciągle gdzieś biegnę nie potrafię skoncentrowac sie na jednej rzeczy, w pracy w domu z..

Bóle w mostku, klatce piersiowej i plecach

.. ...ogranizm jest w ciągłym napięciu i w końcu zaczyna się buntować.Głowa do góry,myśl pozytywnie a wszystko bedzie dobrze i bóle oraz lęki miną. To jest sprawa dla MASAŻYSTY ( masaż leczniczy ). Mięśnie ruchowe ( zwłaszcza kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego, nóg, obręczy barkowej ) są..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 9

.. ...naszej duszności odczuwał także: ból pleców, kręgosłupa, mrowienie, uczucie dziwnego gorąca, kłucie, silne napięcie mięśni pleców i karku? Jeśli tak, gorąco polecam wizytę u ortopedy!!! Trzymajcie się, Aga..

Widoczne bicie serca !

.. ...nich spowodowana jest napięciem mięśni, polecam masaże pleców i karku troche rozluźniają: ) powaznie nie martw się bo nic złego sie nie dzieje, mam nadzieje, że Cie to troche uspokoi? Naprawde dodałaś mi troche wiary bo już sobie wyobrażałem że mam powiększone serce i mi że tak powiem..

Nerwica, jak sobie z nią poradzić?

.. ...Dotrwałam w tym potwornym napięciu do rana. W ciągu dnia było lepiej, ale po czasie zaczęły pojawiać się ciągłe drżenia nóg, ból głowy, karku pleców, ciągłe napięcia mięśni, zawroty głowy, jakbym na sekundę traciła równowagę, uczucie jakby stawało mi serce by zacząć bić dalej, nawet..