Napięciowe bóle głowy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 201

.. ...on stwierdził, że to napięciowe bóle głowy , że to wszystko od stresu ( internista też tak twierdzi ) i przepisał mi seronil najmniejszą dawkę. Biorę 5 dni i właśnie zastanawiam się czy brać kolejną tabletkę ...czy to pomoże? Bo są dni w większości kiedy jest normalnie ale boję się tych..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 549

.. ...różnie mi mówiono - napięciowe bóle głowy, zatoki itd itd. Ale nikt tak naprawdę nie mógł tego zdiagnozować. Dopiero tu w Szwecji ( bo tu mieszkam ) jeden mądry lekarz powiedział o nerwicy, ale zaczęłam sobie wmawiać różne choroby i dopiero się zaczęło. Tu u psychologa byłam tylko 4..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 786

.. ...a okazało się ze to napięciowe bóle głowy, tabletki antydepresyjne pomogły - szkoda ze ktoś tak późno się tym zainteresował bo przeżyłam 10 lat okropieństw z tym związanych. A odnośnie bólów i innych objawów my nerwicowcy potrafimy jes sobie sprytnie wmówić a nawet zaprogramować. Mam na..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 876

.. ...jeszcze przed tą wizytą na napięciowe bóle głowy i naprawdę pomógł mi ) ale zaniepokoiłam się tym zestawem lekowym bo to są mocne leki zwłaszcza ze miałam je jescze przyjmować kilka razy dziennie. Zadzwoiniłam na antydepresyjny telefon zufania a tam lekarz powiedział : to musi byc pani..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 26

.. ...sercem co prawda mam napięciowe bóle głowy i ogólnie mam problemy ze stresem ale ten ból serca mnie momentami przeraża... Kolejne pytanie to :mam kilka kolczyków m.in w języku i nad wargą itp. czy sądzicie że powinnam wyjąć je czy to nie potwierdzone że może dojść do jakiegoś zakażenia..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 3

.. ...przeciwdepresyjne, bo podobno na bóle napięciowe pomagają...takie leki mi przepisywali lekarze, po czym każdy z nich stwierdzał to samo * nie da się tego wyleczyć * . A ja już nie mogę normalnie żyć, nie wiem, co mam robić...w pażździerniku mam pójść na studia, a jak będzie mnie tak..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 5

.. ...ustąpią. Podobno to ból napięciowy .. Poprostu juz chyba musze sie do tego przyzwyczaić i pogodzić się z tą myślą że spieprzyłam sobie życie nerwami :( Witaj Ona ja też spieprzyłam sobie życie nerwami:( głowa boli mnie strasznie ten ból atakuje nagle i paraliżuje mnie cała nie wiem już..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 7

.. ...sobie że to sa bóle napięciowe, tylko zastanawia mnie fakt czy wtedy bóle glowy trwają codziennie. Z drugiej strony wiem, że gdyby był to guz to bóle by się nasilalay a nie zmniejszały. A ja od 3 dni wytrzymuje bez tabletek przeciwbolowych, mimo że nie czuje się komfortowo to głowa aż..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 8

.. ...powiedziała że to moga byc napięciowe bóle głowy, bóle o podłozu psychogennym ale nie powiedziała jak mam z tym sobie radzic. Innych odchyleń neurologicznych nadal nie mam. Sama nie wiem co mam o tym mysleć. mam nadzieję, ze bedzie wszystko ok. Pozdrawiam Witam.Od pewnego czasu męczą..

Czy mam nerwicę? - Str. 2

.. ...pretensje, ma ciągłe napięciowe bóle głowy w okolicy czołowo - skroniowej, wstaje i kładzie się zmęczona, i ciągle się obawia że coś złego się stanie z jej zdrowiem w momencie kiedy nikogo przy niej nie będzie( i nie będzie nikogo kto mógłby pomóc ) a jednoczenie ma * lęk przed lękiem *..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 539

.. ...migreny to mogą być napięciowe, młodzież dzisiaj to ma coraz częściej, a im bardziej wrażliwi i ambitni tym częściej im bóle głowy dokuczają, niestety. Szkoła, coraz wiecej zajęć pozalekcyjnych, wyscig szczurów - takie teraz są czasy. Dobrze, że lubi czytać, to też pomaga. Mojej córki..

Mam ciągłe bóle głowy

.. ...nie przewlekłe bóle napięciowe połączone z jakąś nerwicą naczyniową - zbieram się już kilka lat do psychiatry i nie mogę dotrzeć bo ciągle mi sie wydaje ze to nie mozę być to. Dodam jeszcze że bóle głowy mają dziwny charakter: czasami są to takie prądy/dreszcze przeszywające głowe,..

Bóle przy ruchu

.. ...gardle, ściskanie w szyji, napięciowie bóle głowy, karku itp. ale zaczęłam brać magnez i zaczęły ustępować.miesiąc temu miałam egzamin na prawo jazdy i wiadomo byłam spięta i jak wracałam do domu to strasznie zaczęły mnie boleć plecy z tyłu i od tamtego czasu pojawiały mi się takie bóle..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 38

.. ...Wiem że to mogą być napięciowe bóle głowy lun wywowałen stanam nerwicy lekowej. Dostałam obecnie skeirowanie na tomografię głowy ale badanie dopiero 14 kwietnia. Neurolog mi mówi ze te moje objawy z duzym prawdopodobieństwem nie sugerują guza w mózgu ale również nie potwierdziła ze te..