Napięte mięśnie

Inhibitory konwertazy angiotensyny (ACE-I)

Inhibitory konwertazy angiotensyny (ACE-I)

.. ...jest przez zmniejszenie napięcia mięśniówki gładkiej tętnic. Korzystne działanie inhibitorów konwertazy polega na obniżeniu obciążenia wstępnego ( preload ) i następczego serca ( afterload ). Zahamowanie wchłaniania sodu korzystnie działa na na układ sercowo - naczyniowy. Badania naukowe..

Kontrapulsacja wewnątrzaortalna

.. ...organizmu. W fazie rozkurczu napięcie mięśnia maleje i komory serca napełniają się krwią. Oczywiście, tak jak każda część ciała ludzkiego, tak i serce musi być zaopatrywane w krew. Rolę naczyń tętniczych serca pełnią tętnice wieńcowe, rozpoczynające się w początkowym odcinku aorty (..

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

.. ...przez duszność, wzmożone napięcie mięśniowe wywołane kaszlem lub przez pneumothorax. Ból w klatce piersiowej obserwowany podczas próby wysiłkowej może być spowodowany napadem astmy. Zapalenie opłucnej daje ból podczas wdechu. Często daje się wysłuchać szmer tarcia opłucnej. W związku z..

Hydroksyzyna (Hydroxyzinum, Atarax)

.. ...uczucia lęku, niepokoju, napięcia działa także rozluźniająco na mięśnie oraz przeciwbólowo i przeciwwymiotnie. Hydroksyzyna jest łagodna, może byś stosowana u dzieci. Hydroksyzyna jest wykorzystywana w leczeniu zaburzeń lękowych, także w przypadku zespołu napięcia przedmiesiączkowego i..

Omdlenie

Omdlenie

.. ...towarzyszącym spadkiem napięcia mięśniowego - mdlejący zwykle upada. Przytomność powraca samoistnie po przyjęciu pozycji horyzontalnej. Przyczyną omdlenia jest chwilowe niedokrwienie mózgu, do którego może dochodzić w różnych mechanizmach. Najczęstszą przyczyną omdleń są zaburzenie..

Zasłabnięcie

Zasłabnięcie

.. ...obronnym organizmu spada napięcie mięśniowe, pozycja pionowa nie sprzyja prawidłowemu ukrwieniu ośrodkowego układu nerwowego. Zasłabnięcie można określić jako stan przedomdleniowy, dolegliwości ustępują samoistnie. Przyczyny zasłabnięć mogą być podobne jak omdleń ( zaburzenia napięcia..

Terazosyna (Tesin, Hytrin, Kornam, Setegis)

.. ...ciśnienie tętniczego. Spadek napięcia mięśni gładkich jest też obserwowany w pęcherzu moczowym i gruczole krokowym, co ułatwia oddawanie moczu w przypadku łagodnego przerostu stercza ( prostaty ). Dodatkowym efektem działania terazosyny jest korzystna modyfikacja metabolizmu lipidów:..

Stres częstą przyczyną zawału

.. ...pulsu i oddechu, wzrostu napięcia mięśniowego. Według prof. Tykarskiego, to m.in. w ten sposób przedłużający się stres prowadzi do rozwoju nadciśnienia, uważanego za najważniejszy czynnik ryzyka chorób sercowo - naczyniowych i zgonów na świecie. Dowiodły tego badania prowadzone wśród..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 69

.. ...piersiowa ,czuję że mam napięte wszystkie mięśnie pleców ,które też mnie bolą .Kiedyś jak nie miałam dziecka , widziałam jak znajoma kupuje tabletki na uspokojenie, pomyślałam wtedy * jakiż ty możesz mieć problem mając czworo dzieci * wtedy moim największym problemem było to że ja nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 80

.. ...się że mam tak bardzo napięte i twarde mięśnie pleców. Najgorsze jest to że ja też to czuję i nie wiem co z tym zrobić .Straszne jest to że prawie wszystkie osoby tu piszące boją się zawału i dodatkowo się nakręcają wiedząc że serce mają zdrowe, ja sama już nie raz biegłam do lekarza bo..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 92

.. ...ciągłe zdenerwowanie, napięcie mięśniowe ( wszystko mnie bolało ) , kołatania serca i wzrost ciśnienia. Poza tym ciągle odczuwałam niepokój ruchowy: nie mogłam spokojnie usiedzieć w miejscu. Momentami chodziłam tam i z powrotem , jak jakaś obłąkana. Ale przeczekałam to wszystko i po ok...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 147

.. ...że to wszystko przez napiętew mięśnie - zgadza się?? No bo jak mnie boli np ramię z przodu to tam przecież nie ma żadnego organu?Dobrze rozumuuje? Ponadto boli mnie non - stop głowa:( Pozdrawaiam i zdrówka życzę oraz miłego niedzielnego popołudnia. Cześc Sławku! wiesz mnie też boli..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 12

.. ...czas,które zmniejszają napięcie mięśni poprzecznie prążkowanych.Jedną z dolegliwości jakie odczuwam jest kłucie w sercu,czasem lekkie duszności,przyspieszony oddech,a ostatnio mam problem z zasypianiem.Zwłaszcza jakiś czas temu miałam okropne bóle w sercu,nie wiedziałam co się dzieje.Ale..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 2

.. ...być również wynikiem napięcia mięśni klatki, albo wynik nerwobólu np. od kręgosłupa. Wydaje mie się, że idąc do lekarza z tym problemem nie ośmieszysz się. Jeśli nawet lekarz miałby powiedzieć, że to objaw nerwicowy, a nie nic somatycznego to chyba warto uspokoić nerwy i udać się na taką..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 8

.. ...zdenerwujesz z powodu bólu napięcie mięśni pogłebia jeszcze te dolegliwości. niestety masz już chyba trochę zniszczony kregosłup szyjny, ale jesli jesteś młody wiele możesz ocalić. pozdrowienia Hej, z tej strony Ania, lat 28 : ) Z nerwica zmagam sie od paru lat. Poczatkowo jezdzilam do..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 13

.. ...nerwy i stres powodują napięcie mięśni pleców i stąd ten ból.Mam pytanie czy u Ciebie ten ból mocniejszy rano ,bo ja po przebudzeniu mam problem pochylić głowę do przodu bo mnie tak bolą plecy ,później do wieczora też czuję ból ale już słabszy. A tak z ciekawości jak długo paliłeś bo ja..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 14

.. ...powiedział że pochodzą one od napięcia mięśni kapturowych czyli tych na ramionach, przepisał leki, ja je zażywam od tygodnia i jest poprawa, naprawde jest poprawa, a bóle pleców prawie zanikły: ),/( zobaczymy na jak długo, ale trzeba myśleć pozytywnie ). A ja już sobie wmówiłem że mam..

Dodatkowe skurcze - Str. 302

.. ...wydolność wątroby i nerek, napięcie mięśniowe i wiele innych.PROSZĘ SPECJALNIE DLA CIEBIE ZAGŁĘBIŁAM SIĘ W ŚCIŚLEJSZY TEMAT ,,MEDYCYNY * * żebyś w końcu nie krytykował innych tylko ze zrozumieniem i bez krytyki poczytałał również to co inni maja do przekazania. I jeszcze jedno - - piszę..

Ból po prawej stronie, nasilający w pozycji leżące

.. ...momencie mięśnie były napięte i nerwy strzeliły. Stres nie ma z tym nic wspólnego. Jesteście młodzi i nie zwracacie uwagi na bodźce od razu, bo wasze organizmy są silne. Ja tak mam odkąd skończyłem kilkanaście lat. Dzisiaj na każdy wietrzyk organizm mój reaguje już w taki sposób że jakoś..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 9

.. ...czasem lęk, smutek, napięcie, albo też odczuwa różne dolegliwości fizyczne: bóle głowy, drżenie ciała, skurcze mięśni itd., które nie są związane z żadną chorobą cielesną. Zjawiska takie towarzyszą szczególnie przełomowym okresom lub sytuacjom w życiu człowieka. Mogą to być okresy..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 122

.. ...po dłużej trwającym napięciu mięśni rąk, a także wów­czas, kiedy po udaniu się na spoczynek odczuwa tętnienie w uszach - podajemy co 15 minut Lachesis C15 po 5 kropel. Jeżeli na uderzenia krwi do głowy i nierównomierne bicie serca cierpią osoby nerwowe lub histeryczne ( szczególnie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 130

.. ...działa rozluźniająco na napięte mięśnie,ma działanie przeciwalergiczne, uspokaja skołatane serce , działa lekko nasennie ) Przy Lexapro poprawa jest widoczna dość szybko ( nawet po kilku dniach ) i stan ten utrzymuje się bardzo długo . Oczywiście całkowicie zapomnij o alkoholu. Zażywanie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 135

.. Na pytanie:”Jeśli nie obchodzi cię to co piszę po co to robisz? Po co w ogóle zwracasz na mnie uwagę?”Odpowiem CI Twoimi wlasnymi slowami, które wypowiedzilas do Wiki: „Uczestniczysz w forum PUBLICZNYM na temat nerwicy. Ale pewnie to wiesz bo nie jesteś tępa , jak sama..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 3

.. ...jest niekontrolowanym napięciem mięsni. Do tego dochodza * mrówki * , mdłości i zawroty głowy. W jednym przypadku * wydawalo mi sie * , ze sie dusze..to trwało tydzien.. dopoki nie wzialem * udpokajaczy * i cudownie nie ozdrowialem. Poszedlem do jednego lekarza, do drugiego..EKG, badanie..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 6

.. ...bezruchu wczoraj miałam napięte mięśnie a wiesz że takie objawy mogą dawać nicienie cholera czego to ja już nie studiowałam o naszych dolegliwościach jeszcze trochę a zostanę profesorem medycyny pa elu sm raczej nie parkinson też wykluczam ale to stwardnienie zanikowe boczne na samą myśl..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 7

.. ...będzie lepiej.Nadal mam napięcie mięsni i ogólnie trochę jestem rozbita ale to dlatego że ciągle myśle o tym i czekam na poprawe.Ale dam radę w miare funkcjonować i myslę że zaleczę tą chorobe.Nie obawiajcie sie kochani wizyty u psychiatry bo to też człowiek ktory chce nam pomóc..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 12

.. ...lekami mam dość lęków i napięć drgań mięśni itp anna w jakiej dzielnicy mieszkasz jesteśmy ztego samego miasta i do jakiego lekarza jesteś zapisana w grudniu chodzi mi o nazwisko niewiem dlaczego boicie się leków nie zawsze wywołują skutki uboczne anna radzę ci nie bierz atarax to jest..

Ucisk, gula w gardle - Str. 3

.. ...gardle, puchnięcia szyi, napięcia mięśni szyi. Przeczytałem wasze opowiadania no i trochę mi lepiej. Już myślałem że coś mi jest ( jak większość mam kancerofobię ) a to być może poprostu nerwowe. Uważam się za osobę odporną psychicznie - potrafiłem sobie radzić w b.trudnych sytuacjach i..

Satro - nareszczie coś wiarygodniejszego od EKG - Str. 4

.. ...owłosiona, spocona skóra, napięcia mięśniowe wywołane zdenerwowaniem ( jak wyjdzie badanie ) a nawet rozmowa w czasie badania ( zaleca się milczenie ). Serce jest narządem bardzo czułym i aktywnie reaguje na wszystkie impulsy. Wystarczy wziąsc 3 głębokie oddechy i zauważalnie zmieni to..

Bóle w mostku, klatce piersiowej i plecach

.. ...ogranizm jest w ciągłym napięciu i w końcu zaczyna się buntować.Głowa do góry,myśl pozytywnie a wszystko bedzie dobrze i bóle oraz lęki miną. To jest sprawa dla MASAŻYSTY ( masaż leczniczy ). Mięśnie ruchowe ( zwłaszcza kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego, nóg, obręczy barkowej ) są..

Zero koncentracji i sztywnienie szyi i rąk

.. ...więc sie trochę głowa trzęsie a jak sie zdenerwuję to napięcie nerwowe powoduje że mięśnie są wyprowadzane z równowagi i nie zapewniają już takiej stabilności - wtedy więc trzęsie sie jeszcze bardziej...

Napięcie mieśni w okolicach barkow, szyi i klatki piersiowej

.. ...) Otóż mam strasznie napięte mięśnie, głównie w okolicy szyi, tj ramiona i klatka piersiowa. Sa twarde jak kamień, żaden masaż i żele nie pomagają. Do tego doszły jeszcze bóle dość silne w górnej klatce po obu stronach. Ból jest promieniujący i wydaje sie jakby ktoś mi mięśnie rozrywał w..

Papierosy czy nerwica?

.. ...ból ) w sercu, ucisk i napięcie mięśni na całej klatce piersiowej, płytki oddech - czasami muszę wziąć jeszcze jeden, głębszy; czasami bardzo szybkie tętno ( w chwili obecnej ponad 90 ) a czasem bardzo wolne - np. kilka godzin temu 50, czuję się wtedy, jakbym miał odlecieć.. to nie jest..

Głowa, ucisk i nerwica

.. ...Otóż mam takie dość napięte te mięśnie, które poruszają żuchwą, ale szczękościsk to nie jest. Kurcze, co ja przeżyłem przez te 1,5 tygodnia, to było moje. Mam nadzieję, że kolejne osoby tylko potwierdzą brak istnienia jakichkolwiek powodów do obaw. Znowu żyję xP Korektor!nareszcie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 3

.. ...proste mówić o swoich problemach. Kilka godzin po takiej sesji czuję się rozluźniony i zrelaksowany, a potem bóle wracają ( chyba dlatego, że to ciągłe napięcie mięśni wywołane stresem mija na jakiś czas )...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 767

.. ...są najprawdopodobniej napięciem mięśni okołogręgosłupowych, stres itd. Cóż, już młodzież nawet musi się stresować, takie czasy :( Zbyt dużo młodzież sobie narzuca obowiązków, a moja córka jest tego żywym przykładem. Dorotka to miałyśmy dzisiaj w nocy pobudkę o tej samej godzinie, u mnie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1089

.. ...zdrowie, mam stałem napięcie mięśni, np nóg. Z tego też powodu ciągle myślę o chorobie. Bardzo mi zależy na wymianie z Tobą pewnych uwag, ponieważ ja wybieram się na oddział dzienny szpitala w Łodzi. Ciągle mam wątpliwości, że ta choroba jest rzeczywiście chorobą naszej duszy. Nie mogę..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1115

.. ...między łopatkami uczucie napiętych mięśni szyji, ramion i pleców i przez to dziwny ból, taki ucisk jakby, a i jeszcze to dziwne uczucie ciężkości jakbym miała zapać się w ziemię. Błagam napiszcie, czy ktoś z Was tak miał. Ja już od kilku dni się z tym męczę. Psycholog powiedziała, że to..

Ścisk w gardle, płaczliwość, senność, panika i lęk

.. ...mięśnie, które najpierw są napięte na maksa, a potem odpuszczają i stąd ten ból. W trakcie - nazwijmy to - ataku myślę o rozluźnieniu tych mięśni ( gardło i kark ) i chociaż jest trudno, udaje mi się zminimalizowac te dolegliwości. Oczywiście temu wszystkiemu towarzyszą kłopoty związane..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 9

.. ...naszej duszności odczuwał także: ból pleców, kręgosłupa, mrowienie, uczucie dziwnego gorąca, kłucie, silne napięcie mięśni pleców i karku? Jeśli tak, gorąco polecam wizytę u ortopedy!!! Trzymajcie się, Aga..

Nerwica w ciąży - Str. 99

.. ...jej lęki, skurcze , napięcia mięśni, ale czy ona nie zaszkodzi mojemu dzidziusiowi,ulżyło mi jednak kiedy zobaczyłam ,że jest ta strona i wy na niej...że po prostu nie jestem sama... Cześć dziewczyny, jestem w domku, bo cos tam jest nie tak z maja macicą , podobno ma być jak puszek , a..

Bóle po lewej stronie pod żebrami - Str. 2

.. ...cały przewód pokarmowy: napięcie dolnego zwieracza przełyku, proces opróżniania żołądka, perystaltykę jelita cienkiego i okrężnicy. Preparat pobudza mięśnie jelita o obniżonej czynności oraz działa spazmolitycznie na mięśnie o wzmożonej pobudliwości ruchowej. Maksymalne stężenie we krwi..

Amfetamina spowodowała problemy z przełykiem i całym układem pokarmowym

.. ...strasznie po każdym posiłku napięte mięśnie szyji czuje sie jakby mnie dusiły czasem brak oddechu, znowumi powraca czasem jedzenie do buzi.Ale każdy poisłek przezuwam wolno śledze każdy kęs jedzenia jak go połykam dotykam się do szyji... CZasem mówie do mamy * mamo mnie dusi szyja mam..

Widoczne bicie serca !

.. ...nich spowodowana jest napięciem mięśni, polecam masaże pleców i karku troche rozluźniają: ) powaznie nie martw się bo nic złego sie nie dzieje, mam nadzieje, że Cie to troche uspokoi? Naprawde dodałaś mi troche wiary bo już sobie wyobrażałem że mam powiększone serce i mi że tak powiem..

Samoistne drgawki (napięcia mięśnia) nogi

.. ...jest to kilka takich napięć mięsni na godz a czasem kilka na minute. Nie są to żadne tradycyjne skurcze. Lekarze na to nic , że nie wiedzą co to że mam brać magnez, A ja przecierz biore kilka miesiecy i nic . Czy ktoś z Was spotkał sie z takimi objawami?? Witaj: - )A jaki magnez..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 86

.. ...wszystko się zaczyna. Napięcie mięśni karku, kręgosłupa i głowy, bóle głowy, kołatania serca, lęk...To wszystko jest moją codziennością. Kiedy wychodzę z pracy dopada mnie paniczna myśl - jesteś sama, jesteś sama...Gdybym zemdlała to nikt mi nie pomoże, mogę liczyć tylko na siebie, a..

Zawroty głowy, lęk, nogi z *waty* i bóle, oslabienie

.. ...one są na obniżanie napięci mięśni człowiek się rozluźnia po nich i paraliżują ból kręgosłupa.Ja po nich wstałam na nogi cieszę się że jestem sobą nawet nie mogłam się opiekować z moimi dziećmi co chwila sprawdzałam ciśnienie i puls ciśnieniomierzem do rodziny było to śmieszne bo tego..

Mięśnie rąk i nóg dziwnie mi drgają

.. ...mięśniowe,głuche czucie powierzchi rąk,żółtawy kolor twarzy,blady język,tętno jest cienkie i napięte,szczękościsk,nieostre widzenie.Są to wg medycyny chińskiej symptomy wskazujące na niedobór krwi w wątrobie...

Zawał czy atak nerwicy?

.. ...ciele włącznie z głową i napięły mi się do granic mięśnie głównie kończyn - rąk, twarzy i klatki piersiowej, poczułem w niej dodatkowo silne kłucie a temu wszystkiemu towarzyszyło niesamowite uczucie lęku które przeszło w stan niesamowitego spokoju, po paru minutach objawy prawie..

Mrowienia i drętwienia twarzy w okolicy szczęki, skroni, czoła

.. ...biorę lek rozluźniający napięcie mięśniowe i wcieram maść przeciwzapalną ( przepisał chirurg szczękowy ). Od 3 dni. Na razie zero poprawy. Powiedziałabym że jest nawet coraz gorzej :( W tym tygodniu będe u neurologa i laryngologa. Najbardziej załamuje mnie to że nikt nie wie co to jest,..

Kłucie i drganie mięśni nóg

.. ...wrażenie że moje mięśnienapięte i rozgrzane, chciało mi się spać, często popołudniami czasem sobie trochę pospałem choć nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało. Dawniej nie byłem w stanie zasnąć w ciągu dnia. Po pewnym czasie trochę się poprawiło, ale cały czas do dziś są momenty że..

Sztywnienie lewej części ciała

.. ...utykam. Jest to taki silne napięcie mięśni które trwa 5 - 6s i przechodzi. Boję sie że to może byc jakaś poważna choroba np dystonia czy choreoatetoza. Już przejrzałem cały internet i tyle rzeczy pasuje do mnie. Boje sie pójść do lekarza bo boję się diagnozy że to może byc jakaś poważna..

Dziwne bóle i pulsujące mięśnie

.. ...mięśnie nóg są bardzo napięte, schylając się nie jestem w stanie dotknąć głową kolan, co dawniej mi się udawało, co prawda nie bez wysiłku, ale teraz czuję bardzo mocne napięcie mięśni przy kolanach. Ogólnie od pewnego czasu czuję się zmęczony, mimo tego że za bardzo nie mam czym się..

Nerwica, jak sobie z nią poradzić?

.. ...Dotrwałam w tym potwornym napięciu do rana. W ciągu dnia było lepiej, ale po czasie zaczęły pojawiać się ciągłe drżenia nóg, ból głowy, karku pleców, ciągłe napięcia mięśni, zawroty głowy, jakbym na sekundę traciła równowagę, uczucie jakby stawało mi serce by zacząć bić dalej, nawet..

Borelioza czy nerwica?

.. ...osłabiony, czuję jakbym miał napięte mięśnie, w karku coś mi strzyka, odczuwam zdezorientację, otępienie, ciężko mi się na czymkolwiek skoncentrować. Zauważyłem, że gorzej zacząłem widzieć, jakby był rozmazany obraz, czuję też jakby zęby mi się psuły. Byłem u lekarza rodzinnego, zrobiłem..

Bolące mięśnie

.. ...ciepłe, były bardzo napięte, sztywne. W pewnym momencie doszło takie pulsowanie mięśni występujące na ogół w nogach od kostek do kolan, ale z czasem przeniosło się też na inne miejsca, między innymi dolna część kręgosłupa, mięśnie ramion, szyja po lewej stronie a sporadycznie także uda...

Czy to na pewno nerwica? moja historia! jakie macie objawy?

.. ...migrenowe bóle.być może masz napięte mięśnie karku,kłopoty ze wzrokiem,zmienne nastroje,szum w uszach,osłabienie kończy,kurcze mięśni a to wszystko medycyna chińska uważa jako objawy,skutki n i e d o b o r u k r w i.Natomiast to co Ci siedzi w gardle wg tej filozofii określane jest jako..

Ból brzucha

.. ...wrażenie że były sztywne i napięte, oraz występowało lekkie kłucie, ale jakby teraz było lepiej... Jedynie dalej co jakiś czas niektóre mięśnie same z siebie mi pulsują. A może to coś ze skórą którą zawsze mam bardzo napiętą i suchą? Niedawno miałem robioną morfologię krwi i ogólne..

Zwyrodnienie kręgosłupa piersiowego

.. ...gorąca czego efektem jest napięcie mięśni i związany z tym ból.Może to również być przyczyną niedowidzenia,pogorszenia się ostrości wzroku.Powoduje to też rozdrażnienie,gniew u * posiadacza takiej wątroby. Mnie ostatnio kręgosłup o wiele mniej boli i także wiele rzadziej po zmianach w..

Proszę o porade, już nie wiem do oga mam się zwrócić:(

.. ...odpowiada za wszelkie napięcia mięśni.A napięcia mięśni pojawiają się wtedy,gdy wątroba jest za gorąca,mogą byc również kłopoty z oczami.Gorąco w wątrobie może być powodowane przez ostre potrawy,nadmiar kawy,gniew.Wg medycyny chińskiej tam jest ból gdzie nie ma krwi,i mają również zespół..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 5

.. ...ZMIAN CZYNNOSCI SERCA napięcie mięśni krtani, czy funkcji żołądka w chwili przezywania takich uczuć. ZABURZENIA CZYNNOŚCI SERCA, ŻOŁĄDKA, OSKRZELI, mięśniówki, naczyń krwionośnych itp.niewywołane ich uszkodzeniem , lecz będące symbolicznym wyrazem NIEUŚWIADAMIANYCH PROBLEMÓW ( życiowych..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 10

.. ...ścisk żołądka czy stałe napięcie mięśni jamy brzusznej dają z kolei następne sygnały psychice o tym, że ‘coś się dzieje’. To wzmaga nasz niepokój i tak w kółko. Autoanaliza oraz relaks. JAK WIEC NIE DOPUSZCZAC DO SAMONAKRECANIA SIE TEJ MACHINY? Jest kilka sposobów. Po..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 11

.. ...poglądy, to doprowadzamy do napięcia psychicznego. Ono z kolei wywołuje napięcia w ciele, które mogą przerodzić się w chroniczne stresy mięśni, lub nawet choroby wrzodowe bądź nowotworowe. NERWICA WYNIKA Z FAKTU, ŻE STAWIAMY SOBIE ALBO ZBYT WYGÓROWANE, ALBO NIEZGODNE Z NASZA NATURA I..

Bóle mięśni rąk i nóg -nerwica?

.. ...specjalista czy takie silne napięcia mięśni też mogą być ze stresu?Nóg ,rąk ,ok.lędzwiowej ?Jak na to podziałać żęby było lepiej ?Wiesz ja mam nadwagę więc to wcale moim kościom nie pomaga:( Ale niestety nie mogę zrzucić tego bo .no nie mogę .ACH .Na leki to ja wydaję majątek .......Bo..

NAPIĘCIOWE BÓLE MIĘSNI

.. ...jak poradzić sobie z napięciowymi bólami mięśni karku ,nóg ?Proszę o pomoc .Czy leki typu afobam ,spamilan w tym przypadku przynosza jakąs ulgę ?........ na napięcie najlepsze rozlużnienie.Może więc gimnastyka,pływanie,fizjoterapia. HM .....ale jak fizjoterapia nie pomaga a pływać się..

silny, ciągły ból głowy

.. ...takie bóle głowy od napiętych mięśni karku .Jak mnie zacznie boleć to trwa to kilka dni i żadne ale to żadne tabletki ani zastrzyki nie pomagają .Jest to taki ból żę czasem myslę żę lepiej by bylo skończyć żywot .Wyłącza po prostu z życia .Miałaś rezonans szyjnego ?Jeśli nie to może..

AFOBAM -CZY DZIAŁA?

.. ...sumie sama nie wiem czy te bóle mięśni są od nerwicy ale jeśli było by to coś grożniejszego to już chyba w trumnie bym leżała albo conajmniej powłóczyła nogą bo tak dawno mam już te dolegliwości ......

Napięcie i ból mięśni nóg

.. Witam! Mam 25 lat i od ponad dwoch lat zmagam sie z okropnym bolem miesni bioder, ud i posladkow. Poczatkowo, bol wskazywal na stawy - czulam klucie w biodrach, ktore z czasem stalo sie tak mocne, że chodzenie bylo duzym problemem. Jednak przeswietlenie i badania krwi nic nie wykazaly. Reumatolog stwierdzil,..

Zawroty głowy po spamilanie ...

.. ...uboczny?Dodam żę biore go na napięte mięśnie karku ( wynik nerwicy wegetatywnej )...a 15 min .po połknieciu czuję jakbym zapadała się pod ziemię ...Mam dawkę 10 ( na noc ). Wystarczy zajrzeć do encyklopedii leków w necie i oto co piszą o skutkach ubocznych spamilanu: zawroty głowy,..

Proszę o pomoc

.. ...mi myolastan przeciw napięciom mięśniowych i mi przeszło na ok 2 tyg. w międzyczasie zachorowałem na grypę ostry katar i kaszel i nagle jak niby nic po powrocie z działki wieczorem znów przeskoki się zaczeły aż mi sie gorąco zrobiło, najbardziej niepokoi mnie to że mam wrażenie że serce..

Co mi jest ?

.. ...mi myolastan przeciw napięciom mięśniowych i mi przeszło na ok 2 tyg. w międzyczasie zachorowałem na grypę ostry katar i kaszel i nagle jak niby nic po powrocie z działki wieczorem znów przeskoki się zaczęły aż mi się gorąco zrobiło, najbardziej niepokoi mnie to że mam wrażenie że serce..