Napięte mięśnie a nerwica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 69

.. ...piersiowa ,czuję że mam napięte wszystkie mięśnie pleców ,które też mnie bolą .Kiedyś jak nie miałam dziecka , widziałam jak znajoma kupuje tabletki na uspokojenie, pomyślałam wtedy * jakiż ty możesz mieć problem mając czworo dzieci * wtedy moim największym problemem było to że ja nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 80

.. ...się że mam tak bardzo napięte i twarde mięśnie pleców. Najgorsze jest to że ja też to czuję i nie wiem co z tym zrobić .Straszne jest to że prawie wszystkie osoby tu piszące boją się zawału i dodatkowo się nakręcają wiedząc że serce mają zdrowe, ja sama już nie raz biegłam do lekarza bo..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 92

.. ...ciągłe zdenerwowanie, napięcie mięśniowe ( wszystko mnie bolało ) , kołatania serca i wzrost ciśnienia. Poza tym ciągle odczuwałam niepokój ruchowy: nie mogłam spokojnie usiedzieć w miejscu. Momentami chodziłam tam i z powrotem , jak jakaś obłąkana. Ale przeczekałam to wszystko i po ok...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 147

.. ...że to wszystko przez napiętew mięśnie - zgadza się?? No bo jak mnie boli np ramię z przodu to tam przecież nie ma żadnego organu?Dobrze rozumuuje? Ponadto boli mnie non - stop głowa:( Pozdrawaiam i zdrówka życzę oraz miłego niedzielnego popołudnia. Cześc Sławku! wiesz mnie też boli..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 2

.. ...być również wynikiem napięcia mięśni klatki, albo wynik nerwobólu np. od kręgosłupa. Wydaje mie się, że idąc do lekarza z tym problemem nie ośmieszysz się. Jeśli nawet lekarz miałby powiedzieć, że to objaw nerwicowy, a nie nic somatycznego to chyba warto uspokoić nerwy i udać się na taką..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 8

.. ...zdenerwujesz z powodu bólu napięcie mięśni pogłebia jeszcze te dolegliwości. niestety masz już chyba trochę zniszczony kregosłup szyjny, ale jesli jesteś młody wiele możesz ocalić. pozdrowienia Hej, z tej strony Ania, lat 28 : ) Z nerwica zmagam sie od paru lat. Poczatkowo jezdzilam do..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 13

.. ...nerwy i stres powodują napięcie mięśni pleców i stąd ten ból.Mam pytanie czy u Ciebie ten ból mocniejszy rano ,bo ja po przebudzeniu mam problem pochylić głowę do przodu bo mnie tak bolą plecy ,później do wieczora też czuję ból ale już słabszy. A tak z ciekawości jak długo paliłeś bo ja..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 14

.. ...powiedział że pochodzą one od napięcia mięśni kapturowych czyli tych na ramionach, przepisał leki, ja je zażywam od tygodnia i jest poprawa, naprawde jest poprawa, a bóle pleców prawie zanikły: ),/( zobaczymy na jak długo, ale trzeba myśleć pozytywnie ). A ja już sobie wmówiłem że mam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 9

.. ...czasem lęk, smutek, napięcie, albo też odczuwa różne dolegliwości fizyczne: bóle głowy, drżenie ciała, skurcze mięśni itd., które nie są związane z żadną chorobą cielesną. Zjawiska takie towarzyszą szczególnie przełomowym okresom lub sytuacjom w życiu człowieka. Mogą to być okresy..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 122

.. ...po dłużej trwającym napięciu mięśni rąk, a także wów­czas, kiedy po udaniu się na spoczynek odczuwa tętnienie w uszach - podajemy co 15 minut Lachesis C15 po 5 kropel. Jeżeli na uderzenia krwi do głowy i nierównomierne bicie serca cierpią osoby nerwowe lub histeryczne ( szczególnie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 130

.. ...działa rozluźniająco na napięte mięśnie,ma działanie przeciwalergiczne, uspokaja skołatane serce , działa lekko nasennie ) Przy Lexapro poprawa jest widoczna dość szybko ( nawet po kilku dniach ) i stan ten utrzymuje się bardzo długo . Oczywiście całkowicie zapomnij o alkoholu. Zażywanie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 135

.. Na pytanie:”Jeśli nie obchodzi cię to co piszę po co to robisz? Po co w ogóle zwracasz na mnie uwagę?”Odpowiem CI Twoimi wlasnymi slowami, które wypowiedzilas do Wiki: „Uczestniczysz w forum PUBLICZNYM na temat nerwicy. Ale pewnie to wiesz bo nie jesteś tępa , jak sama..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 3

.. ...jest niekontrolowanym napięciem mięsni. Do tego dochodza * mrówki * , mdłości i zawroty głowy. W jednym przypadku * wydawalo mi sie * , ze sie dusze..to trwało tydzien.. dopoki nie wzialem * udpokajaczy * i cudownie nie ozdrowialem. Poszedlem do jednego lekarza, do drugiego..EKG, badanie..

Papierosy czy nerwica?

.. ...ból ) w sercu, ucisk i napięcie mięśni na całej klatce piersiowej, płytki oddech - czasami muszę wziąć jeszcze jeden, głębszy; czasami bardzo szybkie tętno ( w chwili obecnej ponad 90 ) a czasem bardzo wolne - np. kilka godzin temu 50, czuję się wtedy, jakbym miał odlecieć.. to nie jest..

Głowa, ucisk i nerwica

.. ...Otóż mam takie dość napięte te mięśnie, które poruszają żuchwą, ale szczękościsk to nie jest. Kurcze, co ja przeżyłem przez te 1,5 tygodnia, to było moje. Mam nadzieję, że kolejne osoby tylko potwierdzą brak istnienia jakichkolwiek powodów do obaw. Znowu żyję xP Korektor!nareszcie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 3

.. ...proste mówić o swoich problemach. Kilka godzin po takiej sesji czuję się rozluźniony i zrelaksowany, a potem bóle wracają ( chyba dlatego, że to ciągłe napięcie mięśni wywołane stresem mija na jakiś czas )...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1089

.. ...zdrowie, mam stałem napięcie mięśni, np nóg. Z tego też powodu ciągle myślę o chorobie. Bardzo mi zależy na wymianie z Tobą pewnych uwag, ponieważ ja wybieram się na oddział dzienny szpitala w Łodzi. Ciągle mam wątpliwości, że ta choroba jest rzeczywiście chorobą naszej duszy. Nie mogę..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1115

.. ...między łopatkami uczucie napiętych mięśni szyji, ramion i pleców i przez to dziwny ból, taki ucisk jakby, a i jeszcze to dziwne uczucie ciężkości jakbym miała zapać się w ziemię. Błagam napiszcie, czy ktoś z Was tak miał. Ja już od kilku dni się z tym męczę. Psycholog powiedziała, że to..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1116

.. ...ich plecy lub czują napięcie barków lub mięśni to zawsze proszą żeby ich pomasowć( okrężnymi lub góra,dół ruchami. Na koniec lekkie gładzenie. Najmniej 15 min. To odstresowuje i jest ulga przy bólach. Masować również całe ramiona. Spróbujcie, to nic nie kosztuje a pomaga. Strasznie się..

Nerwica w ciąży - Str. 99

.. ...jej lęki, skurcze , napięcia mięśni, ale czy ona nie zaszkodzi mojemu dzidziusiowi,ulżyło mi jednak kiedy zobaczyłam ,że jest ta strona i wy na niej...że po prostu nie jestem sama... Cześć dziewczyny, jestem w domku, bo cos tam jest nie tak z maja macicą , podobno ma być jak puszek , a..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 86

.. ...wszystko się zaczyna. Napięcie mięśni karku, kręgosłupa i głowy, bóle głowy, kołatania serca, lęk...To wszystko jest moją codziennością. Kiedy wychodzę z pracy dopada mnie paniczna myśl - jesteś sama, jesteś sama...Gdybym zemdlała to nikt mi nie pomoże, mogę liczyć tylko na siebie, a..

Zawał czy atak nerwicy?

.. ...ciele włącznie z głową i napięły mi się do granic mięśnie głównie kończyn - rąk, twarzy i klatki piersiowej, poczułem w niej dodatkowo silne kłucie a temu wszystkiemu towarzyszyło niesamowite uczucie lęku które przeszło w stan niesamowitego spokoju, po paru minutach objawy prawie..

Nerwica, jak sobie z nią poradzić?

.. ...Dotrwałam w tym potwornym napięciu do rana. W ciągu dnia było lepiej, ale po czasie zaczęły pojawiać się ciągłe drżenia nóg, ból głowy, karku pleców, ciągłe napięcia mięśni, zawroty głowy, jakbym na sekundę traciła równowagę, uczucie jakby stawało mi serce by zacząć bić dalej, nawet..

Borelioza czy nerwica?

.. ...osłabiony, czuję jakbym miał napięte mięśnie, w karku coś mi strzyka, odczuwam zdezorientację, otępienie, ciężko mi się na czymkolwiek skoncentrować. Zauważyłem, że gorzej zacząłem widzieć, jakby był rozmazany obraz, czuję też jakby zęby mi się psuły. Byłem u lekarza rodzinnego, zrobiłem..

Czy to na pewno nerwica? moja historia! jakie macie objawy?

.. ...migrenowe bóle.być może masz napięte mięśnie karku,kłopoty ze wzrokiem,zmienne nastroje,szum w uszach,osłabienie kończy,kurcze mięśni a to wszystko medycyna chińska uważa jako objawy,skutki n i e d o b o r u k r w i.Natomiast to co Ci siedzi w gardle wg tej filozofii określane jest jako..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 5

.. ...ZMIAN CZYNNOSCI SERCA napięcie mięśni krtani, czy funkcji żołądka w chwili przezywania takich uczuć. ZABURZENIA CZYNNOŚCI SERCA, ŻOŁĄDKA, OSKRZELI, mięśniówki, naczyń krwionośnych itp.niewywołane ich uszkodzeniem , lecz będące symbolicznym wyrazem NIEUŚWIADAMIANYCH PROBLEMÓW ( życiowych..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 10

.. ...ścisk żołądka czy stałe napięcie mięśni jamy brzusznej dają z kolei następne sygnały psychice o tym, że ‘coś się dzieje’. To wzmaga nasz niepokój i tak w kółko. Autoanaliza oraz relaks. JAK WIEC NIE DOPUSZCZAC DO SAMONAKRECANIA SIE TEJ MACHINY? Jest kilka sposobów. Po..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 11

.. ...poglądy, to doprowadzamy do napięcia psychicznego. Ono z kolei wywołuje napięcia w ciele, które mogą przerodzić się w chroniczne stresy mięśni, lub nawet choroby wrzodowe bądź nowotworowe. NERWICA WYNIKA Z FAKTU, ŻE STAWIAMY SOBIE ALBO ZBYT WYGÓROWANE, ALBO NIEZGODNE Z NASZA NATURA I..

Bóle mięśni rąk i nóg -nerwica?

.. ...specjalista czy takie silne napięcia mięśni też mogą być ze stresu?Nóg ,rąk ,ok.lędzwiowej ?Jak na to podziałać żęby było lepiej ?Wiesz ja mam nadwagę więc to wcale moim kościom nie pomaga:( Ale niestety nie mogę zrzucić tego bo .no nie mogę .ACH .Na leki to ja wydaję majątek .......Bo..

AFOBAM -CZY DZIAŁA?

.. ...sumie sama nie wiem czy te bóle mięśni są od nerwicy ale jeśli było by to coś grożniejszego to już chyba w trumnie bym leżała albo conajmniej powłóczyła nogą bo tak dawno mam już te dolegliwości ......

Zawroty głowy po spamilanie ...

.. ...uboczny?Dodam żę biore go na napięte mięśnie karku ( wynik nerwicy wegetatywnej )...a 15 min .po połknieciu czuję jakbym zapadała się pod ziemię ...Mam dawkę 10 ( na noc ). Wystarczy zajrzeć do encyklopedii leków w necie i oto co piszą o skutkach ubocznych spamilanu: zawroty głowy,..