Napięte mięśnie szyi

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 135

.. Na pytanie:”Jeśli nie obchodzi cię to co piszę po co to robisz? Po co w ogóle zwracasz na mnie uwagę?”Odpowiem CI Twoimi wlasnymi slowami, które wypowiedzilas do Wiki: „Uczestniczysz w forum PUBLICZNYM na temat nerwicy. Ale pewnie to wiesz bo nie jesteś tępa , jak sama..

Ucisk, gula w gardle - Str. 3

.. ...gardle, puchnięcia szyi, napięcia mięśni szyi. Przeczytałem wasze opowiadania no i trochę mi lepiej. Już myślałem że coś mi jest ( jak większość mam kancerofobię ) a to być może poprostu nerwowe. Uważam się za osobę odporną psychicznie - potrafiłem sobie radzić w b.trudnych sytuacjach i..

Zero koncentracji i sztywnienie szyi i rąk

.. ...więc sie trochę głowa trzęsie a jak sie zdenerwuję to napięcie nerwowe powoduje że mięśnie są wyprowadzane z równowagi i nie zapewniają już takiej stabilności - wtedy więc trzęsie sie jeszcze bardziej...

Napięcie mieśni w okolicach barkow, szyi i klatki piersiowej

.. ...) Otóż mam strasznie napięte mięśnie, głównie w okolicy szyi, tj ramiona i klatka piersiowa. Sa twarde jak kamień, żaden masaż i żele nie pomagają. Do tego doszły jeszcze bóle dość silne w górnej klatce po obu stronach. Ból jest promieniujący i wydaje sie jakby ktoś mi mięśnie rozrywał w..