Narkoza ogólna

Częstoskurcz - ablacja - Str. 15

.. ...Ablacje wykonuje sie w NARKOZIE OGÓLNEJ LUB ZNIECZULENIU MIEJSCOWYM. Lekarz o tym poinformuje. Ogólna to narkoza czyli uśpienie. ( ja tak miałam ) drugioe to znieczulenie miejscowe, że jest się bezwładnym,ale jest się świadomym,a po operacji mozna jeść i pić. Jest to mniej ryzykowne. Po..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 48

.. ...niby była wykonana pod narkozą ale potem czułam się fatalnie.Dodam jeszcze że moja siostra nie długo po tym badaniu zaszła w ciąże i urodziła córkę.Przez ok rok nie mogła zajść w ciąże bo po śmierci mojego taty miała jakąś blokadę i w ogóle nie miała owulacji nawet leki na wywołanie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 184

.. ...To forum działa jak narkotyk codziennie tutaj zagladam i nie wyobrazam sobie zycia bez moich przyjaciół. A tak wogóle to swieta przebiegaja u mnie dosc spokojnie wróciłam od tesciów usmiechnieta i pragne z całego serca zeby jutrzejszy dzień był taki sam jak dzis.Moi kochani od..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1052

.. ...seraca i boje sie tej narkozy.Czy ktoś z was miał tez jakies problemy z sercem podczas jakiegokolwiek zabiegu i narkozy?Za odpowiedz bardzo dziekuje. Jeżeli to ma być mały zabieg,to zapewne dostaniesz lekkie znieczulenie,czyli będziesz w tzw.płytkiej narkozie.Przy małych,krótkich..

Szybkie tętno - Str. 11

.. ...przeciwskazaniem do operacji ( narkoza ) ? Agusieńka - nie dręcz ludzi tym swoim nosem i tętnem, które nikogo jak sama widzisz nie przeraża. do zabiegu kwalifikuje anestezjolog - i On Ci powie czy są przeciwwskazania do znieczulenia ogólnego. Madziu chyba od tego jest forum, prawda?..

Pulsowanie w brzuchu - Str. 2

.. ...to moja 4 operacja w narkozie ). Mam pulsacje i jakieś bóle w splocie słonecznym ale zastanawiam sie czy to nie od żołądka. Chcę najpierw zrobić badania aby wykluczyć chorobę żołądka. Proszę napisz, czy widzisz róznicę po zabiegu i czy była trudna ta operacja? Czy miałaś wszczepiany..

WPW a ablacja - Str. 4

.. ...Ablacje wykonuje sie w NARKOZIE OGÓLNEJ LUB ZNIECZULENIU MIEJSCOWYM. Lekarz o tym poinformuje. Ogólna to narkoza czyli uśpienie. ( ja tak miałam ) drugioe to znieczulenie miejscowe, że jest się bezwładnym,ale jest się świadomym,a po operacji mozna jeść i pić. Jest to mniej ryzykowne. Po..

Chore serce i narkoza?

.. ...zaplanowaną operację w narkozie, wczoraj dowiedziałam się, że z moim sercem jest coś nie tak ( coś z przepływem krwi w sercu ( ? ) ). Czy w takim przypadku lekarz podda mnie znieczuleniu ogólnemu? Nie to zależy... od problemu z sercem i tego jakiej operacji wymagasz. powinnaś mieć..

Ablacja - czy można w znieczuleniu ogólnym?

.. ...można tego zrobić w narkozie albo jakoś tak abym nic nie jarzył? jak tak to gdzie. na spartańskiej nie chca - tłumacza ze tylko w miejscowym ale daja cos na ogłuppienie - na mnie takie sposoby nie działają gdzie w narkozie? przesadzasz a jak moga cie uspic tez musza zalozyc wenflon to..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 96

.. ...ze nie wybudze sie z narkozy albo wyobrazam sobie ze jestem smiertelnie chora i wszyscy sie nade mna uzalaja,wszedzie dookola litosc..a ja nie cierpie litosci...i nei moge zniesc tego widoku.. To lepiej nie myśl :D. Ogólnie rzecz biorąc, to mamy ostre problemy z hipochondrią ; )...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1188

.. ...który nie przeszkadzałby narkozie. Może jakiś lżejszy uspokajacz, nie żaden psychotrop, są takie. A w ogóle to powinnas porozmawiać z lekarzem odnośnie odstawiania leków, lub zamienic na inne, bo wiesz uzależnić się nie jest trudno ale wyjść później z tego........to już dłuższa droga,..

Przy oddychaniu uczucie tarcia o żebra

.. ...może i miałem ale pod narkozą bo na pewno nie jak byłem świadomy. W ogóle, w niedziele przyjechałem, dostałem kolację a z rana na zabieg, żadnych leków przeczyszczających czy jakiś specjalnych przygotowań, tylko wymycie się w środku antyseptycznym i wygolenie rąk do łokci, klatki..

Jestem po ablacji, chętnie odpowiem na wasze pytania, wątpliwości - Str. 7

.. ...przypadku...a tzn ja miałam narkozę, przespałam cały zabieg, załapałam się jeszcze na oddział dziecięcy dlatego dostałam narkozę i spałam najzwyczajniej w świecie, spytaj jak robi się to u dzieci, a powie Ci że mówię prawdę, chyba że w ogóle nie orientuje się w kardiologii dziecięcej a..

Jestem po ablacji, chętnie odpowiem na wasze pytania, wątpliwości - Str. 10

.. ...niej jeszcze byłam w narkozie, wybudzenie itd, ciągle senna więc to trochę potrwało, później gdy się obudziłam to jakoś nie spoglądałam od razu na zegarek : ) też się bałam tego leżenia, że co będę robić, jak nieruchomo i w ogóle ale nie było źle, nawet dzień jakoś uciążliwie mi nie..

Upośledzenie węchu po operacji wymiany zastawki

.. ...Może to jest związane z narkozą i lekami przeciwbólowymi i innymi? Trzeba spytac lekarza. Mój problem polega na niewłaściwym odczuwaniu niektórych zapachów, szczególnie dotyczy to kosmetyków i ogólnie wszystkiego co zawiera * sztuczny aromat * . Wszystko to pachnie mniej więcej jednakowo..