Narkozy

Zapalenie wsierdzia

.. ...cewnikowanie serca; narkomania. Objawy kliniczne infekcyjnego zapalenia wsierdzia. podwyższona temperatura ciała - nieswoisty objaw; zmiany osłuchowe; nadmierna potliwość, osłabienie, zimne kończyny; bóle pleców; guzki Oslera ( bardzo rzadki, ale swoisty dla zapalenia wsierdzia objaw -..

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

.. ...czadem, przedawkowanie narkotyków ( np.amfetaminy ) i inne. Zawał serca występuje u pacjentów z dławicą piersiową ( angina pectoris, dusznica bolesna ), może także być jej pierwszym objawem choroby niedokrwiennej u ludzi dotychczas zdrowych. W bardzo rzadkich przypadkach jest spowodowany..

Tętniak rozwarstwiający aorty

.. ...obniżenie ciśnienia skurczowego do 100 - 120 mmHg ( beta - bloker, nitroprusydek sodu i.v., labetalol i.v. ) leczenie kardiochirurgiczne; leczenie zachowawcze w niepowikłanym rozwarstwieniu dystalnym...

Śpiączka

Śpiączka

.. ...śpiączki kluczowa jest wiedza na temat przyczyn ( czy są potencjalnie odwracalne ) oraz funkcji układów najważniejszych dla życia człowieka ( ośrodkowy układ nerwowy, układ krążenia oraz układ oddechowy )...

Omdlenie

Omdlenie

.. ...diagnostyce przyczyn wystąpienia omdleń jest dokładny opis sytuacji, w jakich zdarzenie to miało miejsce. W diagnostyce wykorzystuje się pomiar ciśnienia tętniczego, test pochylniowy lub próbę pionizacyjną...

Krytyczne niedokrwienie kończyny dolnej

Krytyczne niedokrwienie kończyny dolnej

.. ...Nie ustępuje nawet po narkotycznych lekach przeciwbólowych. Kolejne dwa objawy są niemożliwe do oceny przez pacjenta. Lekarz mierząc ciśnienie na ramieniu i na podudzi chorego stwierdza wartość tak zwanego indeksu kostka - ramie poniżej 0,4. Stosunek ciśnienia mierzonego w tych dwóch..

Ból w klatce piersiowej u dziecka

.. ...przełykowego czy refluks ). Choroby serca i układu krążenia są rzadką przyczyną dolegliwości bólowych u dzieci. Powodem tego typu dolegliwości może być także palenia papierosów i zażywanie narkotyków...

Przeczulica (hiperalgezja)

.. ...ośrodków nerwowych. Skrajnym przypadkiem jest uszkodzenie wzgórza, które wiąże się wyjątkowo silnymi dolegliwościami bólowymi nie poddającymi się leczeniu farmakologicznemu przy użyciu leków narkotycznych...

Narkoza

.. Narkoza to sztucznie wywołany przy pomocy odpowiednich środków farmakologicznych stan, w którym możliwe jest przeprowadzenie zabiegów operacyjnych. Pełna narkoza związana jest z wprowadzeniem pacjenta w stan kontrolowanego snu. W tym celu podaje się tak zwane leki hipnotyczne. Do tej grupy należy np...

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 35

.. ...tego leku czuje sie jak narkoman mam pytanie,jezeli lekarka swiadomie przepisuje mi lek na 6 miesiency a wie ze lek niepowinno sie dłuzej przyjmowac jak 3 - 4 tygodni,czy mozna to zaliczyc jako błond lekarski??? pytanie do lek. Od kilku lat córka choruje na komorowe zaburzenia rytmu..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 15

.. ...Ablacje wykonuje sie w NARKOZIE OGÓLNEJ LUB ZNIECZULENIU MIEJSCOWYM. Lekarz o tym poinformuje. Ogólna to narkoza czyli uśpienie. ( ja tak miałam ) drugioe to znieczulenie miejscowe, że jest się bezwładnym,ale jest się świadomym,a po operacji mozna jeść i pić. Jest to mniej ryzykowne. Po..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 16

.. ...jak zrobić. Pozatym narkoza to duże ryzyko. Także...Tylko jedna pani docent miała odwage. pozdrawiam: ) Hmm...osobiście znam osobę, która będzie miała 3 ablację, a wirtualnie * słyszałam * , o takiej która bedzie miała 8.. co prawda nie w narkozie bo to osoby starsze od Ciebie, nie wiem..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 23

.. ...rekord...i czy macie oprocz tego tzw dodatkowe skurcze? narkoza ja wiem ze w lodzi ablacje wykonuje dr ruta własnie na szterlinga byłam u niego prywatnie ale nie wywarł na mnie zbyt dobrego wrażenia...

Częstoskurcz - ablacja - Str. 25

.. ...coś, zazdroszcze Ci narkozy : ) Do Misia Przekłucie przegrody międzyprzedsionkowej, w pewnych warunkach może być dość kłopotliwe. Chodzi tu głównie o budowę anatomiczną serca i * twardość * przegrody. Pomocne jest w tym echo wewnątrzsercowe. O ile wiem nie wszystkie ośrodki dysponują..

2-ga ablacja za mną

.. ...przespałaś całą operacje czy też znieczulenie tylko?? Witam!Jestem po dwóch ablacjach.Piewsza w 2005,druga 2007.Obydwie w Łodzi w szpitalu Sterlinga pod okiem wspaniałego lekarza dra Ruty /i nie tylko/..

Echo serca - Str. 25

.. ...wykonywany jest pod narkozą? Prosze równiez o odpowiedz, jesli to moziwe czy na podstawie tych badań można zakwalifikować pacjętkę do jakiegos konkretnego zabiegu, czy kolejne badania mogą coś zmienić? Serdecznie dziekuję za odpowiedzi !!! W następnej kolejności nalezy wykonac echo..

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 3

.. ...przy ablacji nie daja narkozy a ile ty masz lat ze tak wysiadal kregoslup to co ja mialam zrobic zabieg trwal 4ipol godz i jakos wytrzymalam oj wy mlodziaki zycie jeszcze nie dalo wam w kosc ajuz narzekacie U mnie wykryli czestoskurcze nadkomorowe ( AVNRT ) w wieku 9 lat, a dopiero w..

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 5

.. ...miejscowym znieczuleniu a narkoze podają jezeli trzeba wykonac kardiowersję czyli zatrzymanie serducha prądem jezeli po badaniu fizykalnym nie chce sie zatrzymac ale takie przypadki zdarzają sie naprawde rzadko sam zabieg jest pod kontrola naprawdę super lekarzy i prosze nie straszcie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 12

.. ...rzeczywistości, używają narkotyków lub innych środków odurzających emocje i pracę wyobraźni. U ludzi o nastawieniu autycznym trening może pogłębiać to nastawienie. ________________________________________ Korzyści płynące z treningu Schultz pisze, że trening autogenny jest metodą, której..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 31

.. ...internetem, to jest jak narkotyk zapewne żalicie sie na tym forum a za chwile wchodzicie na jakeś tematy z dolegliwościami. Nie wiadomo po co. Jeśli serce zdrowe zmienić tryb życia więcej na dworze a mniej w domu i jeszcze przed komputerem. A życie jest piękne chyba ze nie chcecie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 37

.. ...zrobią mi to tutaj w narkozie, bo inaczej w życiu nie dała bym sobie wsadzić takiej rury do gardła ),skierowanie do ginegologa i neurologa.Nie dostałam żadnych leków, aż nie znajdą przyczyny dlaczego mam taka słabą hemoglobinę.Jestem przestaraszona tą anemią, jeszcze tego mi trzeba w tej..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 40

.. ...z powodu źle podanej narkozy, to włos mi się jeży i wszystkiego odechciewa... Renko, mi te wszystkie informacje o nerwicy bardzo pomagają, uspokajają. Czy można pokonać ją raz na zawsze? Tego nie wiem, są tacy, którzy twierdzą, że tak. Pozostaje nam wierzyć, że mają rację. Renko, a co..

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 6

.. ...sprawdzam z wynikami z laboratorium dla pewności. Po kilkunastu latach żyły po kłuciu wygladaja fatalnie jak u narkomana zaczynaja robic sie blizny. Wiem cos o tym bo mam zastawkę 16 lat juz. Pozdrawiam..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 23

.. ...działania uboczne po narkozie ( utrzymywały się jeszcze do 13 kwietnia ), po zamknięciu powiek natychmiast obrazy kolorowe i ostre jak u Witkacego, widok ściany biały w centrum pola widzenia, dalej kolorowy, uciekający po przesunięciu oka. Pierwsze kilka dni nie wiedziałem czy rodzina..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 24

.. ...może mi powiedzieć czy miał wykonywaną operację przy pełnej narkozie i jak to się ma do wypadania płatka. będę miała usuwaną torbiel w zatoce szczękowej jednak lekaż nic mi na ten temat nie powiedział...

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 27

.. ...dlugoletniego brania narkotykow( amfetamina i extasy ),nie bralam codziennie ale mniej wiecej co weekend - co dwa,na imprezach,od 18 roku zycia,w tygodniu grzeczna dziewczynka,nauka,praca itp,normalne funkcjonowanie. Dolegliwosci pierwsze pojawily sie ok 20stego roku zycia.Balam sie..

Ablacja - Walczak, Czerwiński, Wojnarowa - Str. 2

.. ...prawie od ręki ale tak zwana juz * operacje krawą * , ale wolałam sie meczyć i mic zabieg w Aninie. Sama ablacji u mie była wykonana pod pełna narkozą. pozdrawiam wszystkich oczekujacych na ablacje w Aninie..

Napadowy częstoskurcz - kiedy ablacja?

.. ...przeprowadzono cesarskie cięcie w narkozie pełnej. Mała urodziła się zdrowa i jest zdrowa! Żaluję tylko, że na ablację zdecydowałam się tak późno...ale była to ważna decyzja i ciężko ją było podjąć a przyznam się że zrobiłam to głównie ze względu na małą...Ablacja została przeprowadzona..

Chelatacja - Str. 19

.. ...może wyglądać jak ręka narkomana.I ja pisałem o zupełnie inych problemach z kroplówką - chodzi o to że mam problem z skompletowaniem.A co do sterylizacji - wystarczy odpowiednio ogrzać proszek.Niestety ale nie wiem dokładnie jaka jest temperatura rozkładu.I czy komuś płaciłeś za ten..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 17

.. ...zabieg po krótkotrwałą narkozą,ma za zadanie umiarowić bicie serca prądem. Do Mirki Witaj! Chciałabym abyś napisała mi coś więcej na temat tego zabiegu w Koszaline. ( ablacja ) Ile czasu czekałaś? Proszę napisz. Jestem trzy doby po ablacji. Bałam się bardzo i kiedy zapadła decyzja o..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 25

.. ...pytanie.Czy ablacja była pod narkozą czy w znieczuleniu miejscowym? Pozdrawiam serdecznie. do Goska221 Moj syn byl pod opieka kardiologiczna w prokocimiu ale tam tez nie robia dzieciom ablacji Kazali mi sie zglosic do warszawy ale po rozmowie tel okazalo sie ze termin jest dopiero za 2..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 26

.. ...chcesz mieć miejscowe znieczulenie czy coś w tym stylu czy to od czegoś zależy?? Droga Gosiu12.Własnie szykuję się z synem do Międzylesia.We wtorek będzie miał ablację.tj.18.08.Trzymaj kciuki.Pozdrawiam...

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 27

.. ...domu.Zabieg miał pod narkozą.Do wszystkich mam,których dzieci czekają na ablację - głowa do góry,wszystko będzie dobrze.Jestem zadowolona z Pani Docent Katarzyny Bieganowskiej,bo to ona cały czas opiekowała się synem.i wdzięczna za wszystko.Pozdrawiam wszystkich na forum. Witam..

Po ablacji - Str. 12

.. ...godziny w tym 3.5 pod narkoza jestem obolała !! szyja mnie boli i krwiaki na nogach !! Nastepny podobnoi sie uda ale nie wiem czy sie narazie zgodze ;] mam w lewej komorze droge o wymiarach pół mm :lol: !! jestem wykonczona !!!!!!!!!!!!!! Hey. Ktos napisał mi na maila, żebym napisała jak..

Po ablacji - Str. 15

.. ...poważny zabieg, w pełnej narkozie. Po operacji zostają blizny po 2 cięciach / prawa strona klatki i lewy bok/ i paru otworach / dreny, kamera, elektrody/. Po zabiegu jest się na środkach przeciwbólowych, tak że nie czuć żadnego bólu. Co najważniejsze, pielęgniarki na pooperacyjnej mają..

Po ablacji - Str. 20

.. ...się troszkę srodków narkotyzjących, chyba wiecie po co : ) no i znieczulenie w udo - tam gdzie lekarz sie wkuwa, by wprowadzić elektrody. Ablację wykonywał u mnie dr Łukasz Szumowski,bardzo miły, potrafił w odpwoiedniej chwili zagadać i wykonać bezboleśnie zabieg,za co z całego serca mu..

Szybkie tętno - Str. 2

.. ...nie obyloby sie bez narkozy, krojenia itp.... BRRRR. A wiec proponuje haslo na dzis: niech zyje ABLACJA!!!! <mam nadzieje, ze Was troche rozbawilam ; ) )>> 3mcie sie i zycze spokojnych serduszek kika Naprawdę nie ma się czego bać.Jeśli ja,taka histeryczka i..

Szybkie tętno - Str. 5

.. ...powazna operacja, z narkoza, to wtedy rzeczywiscie trzeba, a przy takim zabiegu jak ablacja to wg niej nie treba, ale ze powinnam sie upewnic. teraz mi sie przypomnialo :( W szpitalu pytali jakie leki biorę,ale nikt nie pytał o tabletki antykoncepcyjne. Myślę,że jeśli byłoby jakieś..

Szybkie tętno - Str. 8

.. ...porodzie ) i była cesarka w narkozie ( cesarka była planowana, ale w znieczuleniu miejscowym ). Poza tym ciąża przebiegła bez żadnych komplikacji. Żona ataki częstoskurczu uspokaja w ten sposób, że najpierw wstaje, a po chwili kuca lub oddaje pokłony Allahowi ( nie wiem , jak inaczej..

Szybkie tętno - Str. 11

.. ...przeciwskazaniem do operacji ( narkoza ) ? Agusieńka - nie dręcz ludzi tym swoim nosem i tętnem, które nikogo jak sama widzisz nie przeraża. do zabiegu kwalifikuje anestezjolog - i On Ci powie czy są przeciwwskazania do znieczulenia ogólnego. Madziu chyba od tego jest forum, prawda?..

Sztuczna zastawka i normalne życie - Str. 5

.. ...ze sie nie obudzi z narkozy Do Edyta: Przykro mi, ale nie jestem lekarzem i nie mogę wypowiedzieć się, co jest przyczyną. Strach przed narkozą jest niemal u każdego pacjenta. To dość zrozumiałe, i wiem jak trudno jest czasem przekonać młodego ( nie tylko ) człowieka do takiego zabiegu...

Szybkie bicie serca przy nagłych ruchach

.. ...).Marihuana jak i inne narkotyki przyspieszają akcję serca. Nikt nie powinien ich zażywać, a tym bardziej osoby chore na serce !!!!!. Proponuję je odstawić !!!! i przebadać się jak najszybciej. witam czasami mam uczucie jak by serce chcialo mi wyleciec z klatki.cos takiego moze zdarza mi..

Szybkie bicie serca przy nagłych ruchach - Str. 2

.. ...zaczelo sie w sumie od narkotykow a dokladnie amfetaminy. kiedys na zjezdzie organizmowym zabrali mnie ze szkoly karetka. nie mialem sily stac bo odrazu robilo mi sie ciemno przed oczami. i od tamtej pory mam jakies problemy. tam w szpitalu powiedzieli ze jest wszystko ok ale ja wiem ze..

Arytmia - dziwne dolegliwości? - Str. 3

.. ...seraca i boje sie tej narkozy.Czy ktoś z was miał tez jakies problemy z sercem podczas jakiegokolwiek zabiegu i narkozy?Za odpowiedz bardzo dziekuje. Te * porażka * ...weź spier * * * aj stąd ... forum jest po to by pisac o swoich problemach ,nawet jak piją i ćpają to ich spawa . Dzieki..

Czy mam nerwicę serca? - Str. 2

.. ...Grodzisku Maz jak jakiegos narkomana. Za każdym razem mowili zebym zrobił badania i się tak nie denerwował, Badania, poza tymi na tarczyce wyszły dobrze, Echo, Ekg, z sercem ok, Na tarczyce endokrynolog przepisała euthyrox 25 raz dziennie i mam dojsc do normy bo podobno mam małą..

Propranolol - Str. 3

.. ...ogniem 5 lat bralem narkotyki non stop prawie ze feta w duzych ilosciach dziwne ze nic sie nie stalo ale moje pytanie dotyczy czy moze mi cos grozic po naglym odstawieniu leku Lekarka zapisała mi propranolol ale w przeciwwskazaniach jest astma, którą mam. Kiedyś wspominałam o tym lekarce..

Propranolol - Str. 4

.. ...się nie boję... ale narko: stanowczo odradzam. Takie oczywiste, nie? : ) Pozdrawiam Witam, ponad rok temu zaczęłam kurację propranololem - przepisała mi go neurolog na drżenie rąk. Zaczęłam od najniżej dawki 10mg, teraz zażywam 40mg 2razy na dobę. Przyznaje, że drżenie ustało, ale..

Ablacja - Str. 10

.. ...minut ale syn byl pod narkoza Mysle ze to dobrze bo szybko minelo i obudzil sie na sali Teraz ma tylko nie wielkiego siniaka ale to normalne po naklociu w pachwinie W szpitalu byl tylko jedna noc i zostal wypisany do domu Za miesiac musze zrobic mu holtera i mam nadzieje ze juz wszystko..

Po bajpasach - Str. 2

.. ...wiem czy jest to efekt narkozy i wciaz ona dziala do tego stopnia, ze tata nie wie co sie z nim dzieje?! Prosze jesli ktos tez przeszedl cos takiego, dajcie mi odpowiedz. witam ponad 3 lata temu miałem by passy jak do tej pory czyję się bardzo dobrze.normalnie pracuję uprawiam sport..

Po bajpasach - Str. 3

.. ...baterię rozrusznika w narkozie - i tez mial takie * jazdy * - przez 3 dni /stopniowo to się cofało/ zachowywal się jak * odmóżdzony * - widzial rózne rzeczy;wyzywał moją mamę od czarownic;zrywal wenflony. , mam była przerażona.Kilka m - cy pózniej kolejny zabieg/prostata/ także w..

Po bajpasach - Str. 5

.. ...ale go wywieźli bo po narkozie dostał na skorzę bąbli ) . lekarze nie mogą dojść na co jest uczulony bo jest za słaby na przeprowadzenie testów ). Mama ojca ( moja babcia ) dawała w dzieciństwie swoim dzieciom koninę. Spotkał się ktoś może z takim przypadkiem, że nawet po kilku latach..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...amfetamina lub inny narkotyk. Tętno powyżej 150 utrzymało się ponad 3h. Kręciło mi się w głowie, nie miałem czym oddychać, gardło zaciskało mi się jakby mnie ktoś dusił, miałem drgawki i potworne rozwolnienie + ból w klatce piersiowej ale nie zlokalizowany w okolicy mostka co wykluczało..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 115

.. ...zrobic chodze jak na po narkotykach a jeszcze te tabletki tak dzialają otepiająco. Biore obecnie Zomiren lub Neurol a ostatnio psychiatra zapisał mi Esprital - lek typowy na silna depresje. Wiem jak to jest bo juz to mialam kilka razy , choruje od 12 lat i takie cholerstwo potrafi..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 158

.. ...jakoby wiązało się to z narkolepsją??? Dostałem lek tzw inhibitor wczesnego wychwytu serotoniny ( antydepresant ) miałby zacząć przy tej jednostce działać po 3 tygodniach a tu nic wychodzę z domu i zaczyna się kręcenie głowy jadę samochodem jako pasażer kręcenie w głowie uczucie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 162

.. ...spożyciu małej dawki narkotyku ( amfetaminy ), niestety ale alkohol, trawka, narkotyki tylko wspomagają nasze objawy i trzeba je niezwłocznie odstawić... Ja przez długi czas nie piłam po tym wszystkim alkoholu ( zresztą nie pije do tej pory, 2 razy do roku i to np małe piwko lub drinka..

Jestem już po ablacji

.. ...czy miał ktoś z was narkozę? mój kardiolog powiedział mi, że ja będę ją mieć i całą operację prześpię, nabieram wątpliwości gdy czytam forum, gdyż nikt taki się tutaj nie wypowiadał... ewa357 ablacja nie jest zadna operacja to tylko zabieg ale inwazyjny,ja tez to przechodzlam ale nic nie..

Jestem już po ablacji - Str. 2

.. ...znieczulenie w miejscu wkłócia ( zastrzyk jak do wyrwania zęba ) i z tego co czytam jakieś środki uspokajające. Ja nie dostałam żadnego głupiego jasia ani innej tabletki i przeżyłam spokojnie ablację...

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 6

.. ...miał przeprowadzane pod narkoza tzw.. * testy * , aby sprawdzić, czy działa prawidłowo?.. Wiem wiem, lekarze mówią,że..okres czuwania wynosi 3, 4 lata... ale praktyka niektorych osob je mających mówi cos innego: ) ) ) ) ) Być moze...sa juz na swiecie...inne aparaty o dlugim okresie..

Ruchomy mostek po operacji serca

.. ...operacja trwała 8,5h, z narkozy wybudziłem się po 13h ( mniej więcej )Najgorzej przeszkadzała mi rura w gardle i aparatura do oddychania. Na szczęście rano, czyli po 4 - 5h mi ją wreszcie wyjęli i było ok. No i pić nie dawali, ale dali za to butelkę zwodą i rurką do dmuchania, to sobie..

Amfetamina i wysoki puls

.. ...tego brać zwłaszcza jak ktoś ma problemy z sercem i w spoczynku ma już podwyższone tętno. poza tym amfa podwyższa ciśnienie. to niestety narkotyk. widocznie jesteś ćpunem skoro twierdzisz że jest super...

Pulsowanie w brzuchu - Str. 2

.. ...to moja 4 operacja w narkozie ). Mam pulsacje i jakieś bóle w splocie słonecznym ale zastanawiam sie czy to nie od żołądka. Chcę najpierw zrobić badania aby wykluczyć chorobę żołądka. Proszę napisz, czy widzisz róznicę po zabiegu i czy była trudna ta operacja? Czy miałaś wszczepiany..

Kardiomiopatia przerostowa - Str. 7

.. ...absolutny zakaz przyjmowania narkotyków pomijając cele lecznicze, - przeciwwskazany wysiłek fizyczny( zwolnienie z zajęć w - fu konieczne;może wystąpić nagły zgon ), - oszczędzający tryb życia, - unikanie zbędnych emocji( stres ), - unikanie alkoholu. Do tego potrzebne jest zdrowe..

Zespół wydłużonego QT - jaka przyczyna?

.. ...zemna kluca ze to nie od narkozy ktora mi byla podawa podczas operacij wiec juz sam nie wiem ... jedny co mi podawali to narkoza i hormony wiec moze mi ktos wytlumaczy od czego ja to dostalem bo sie pogubilem :P Narkoza rzeczywiscie nie moze wywolac wydluzonego QT. Jest kilka tego..

Dodatkowe skurcze - Str. 3

.. ...wielkie prawie jak po narkotyku ( wnioskuje ,ze to ze strachu ),moja rodzina uwaza mnie za 27 letnia babcie lecz tego nie zrozumie nikt kto tego nie przezyl. U mnie prawdopodobnie dodatkowe skurcze sa spowodowane nieuswiadomionym konfliktem wewnetrznym,bo zdziwila mnie jedna rzecz.. Ja..

Dodatkowe skurcze - Str. 58

.. ...jednocześnie 4 zębów pod narkozą choć nieporównywalnie bardziej stresujący. Sama atmosfera bloku operacyjnego...... i świadomość, że to serce...Ale jak bym musiała, ponownie bym się zgodziła na ablację. Pozdrawiam Zgadzam sią z Małgośką : - ). Ablacja pozwala nam wrócić do normalnego (..

Dodatkowe skurcze - Str. 62

.. ...wniosku że nazywasz nas narkomanami czy może samobójcami haha idź się leczyć gdzie chcesz a zobaczysz że cię to zgubi! Mimo to pozdrawiam haha Nie znam cię, ale na podstawie Twoich postów, widzę jakie bzdury tam wypisujesz. Lubisz być w centrum uwagi i do tego widać służy ci to forum...

Dodatkowe skurcze - Str. 93

.. ...sercu nie byly obojetne narkozy i sie zaczely problemy sercowe choc po koronarografi miazdzycy glownych zyl nie mam ale od wysokiego nadcisnienia lewa komora powiekszona i kiedy mam wyzsze cisnienie to zaczynam odczuwac potykania i czestoskurcze napadowe choc z nerwicy teraz wyszlam ale..

WPW a ablacja - Str. 2

.. ...porodzie ) i była cesarka w narkozie ( cesarka była planowana, ale w znieczuleniu miejscowym ). Poza tym ciąża przebiegła bez żadnych komplikacji. Ataki częstoskurczu uspokajałam w ten sposób, że najpierw wstawałam, a po chwili kucałam ( oddaje pokłony Allahowi nie wiem , jak inaczej..

WPW a ablacja - Str. 4

.. ...Ablacje wykonuje sie w NARKOZIE OGÓLNEJ LUB ZNIECZULENIU MIEJSCOWYM. Lekarz o tym poinformuje. Ogólna to narkoza czyli uśpienie. ( ja tak miałam ) drugioe to znieczulenie miejscowe, że jest się bezwładnym,ale jest się świadomym,a po operacji mozna jeść i pić. Jest to mniej ryzykowne. Po..

WPW a ablacja - Str. 6

.. ...zabiegiem; nie mialam narkozy.dostaje sie znieczulenie miejscowe.caly zabieg u mnie byl do zniesienia.nie jest tak strasznie jak opisuja.ten zabieg jest bezbolesny.wprowadzone mialam 3 elektrody do serducha,ale spoko.nie jest zle.udalo sie.nie ma sie czego bac.po 6ciu latach walki z..

Objawy i leczenie zapalenia mięśnia sercowego

.. ...pamiętam bo miałem małą narkozę ) to badanie jest podobne do koronarografii - tylko że pobiera się mikroskopijny wycinek.Miałem częstoskurcze po badaniu ale to pewnie dlatego że ja mam jeszcze taką popiepszoną wadę serca - więc bez obaw.To badanie daje 100% pewnośći czy jest zapalenie..

Ablacja część II - mam małe tętno ale pracuję ile się da

.. ...nie daje sie pelnej narkozy do ablacji, jest wykonywana na zywca, tylko ze srodkami uspokajajacymi i znieczulajacymi. O ile wiem, to dzieciom wykonuje sie wiele badan i zabiegow w narkozie, takich, ktore doroslym robi sie na zywca, tylko ze srodkami znieczulajacymi i uspokajajacymi...

Ablacja część II - mam małe tętno ale pracuję ile się da - Str. 2

.. ...lepsza bylaby calkowita narkoza, bo mimo wszystko wiesz co robia, tylko po prostu wszystko ci jedno co zrobia. i czasami jakas trauma moze ci zostac. kika, tak absolutnie masz racje, ze nie do konca pisalem w odpowiedzi na to co ty napisalas. celowo jednak chcialem powiedziec to co..

Wrodzona wada zastawki a narkotyki

.. ...spowoduje zazycie tych narkotykow podczas niedomykalnosci zastawki serca?? czy moze to byc smiertelne dla chorego?? prosze o szybka odpowiedz. Jestem przekonana,że może to spowodować straszne skutki uboczne, przecież nawet u osoby 100%zdrowej narkotyki przez Ciebie podane mogą spowodować..

Oporne nadciśnienie

.. ...Nie zażywam alkoholu, narkotyków nie palę sport uprawiałem wyczynowo, a teraz doraźnie. Gdzie bym nie zapukał wszyscy tylko wyciągają białe * cukierki * z szuflad! Czy lekarze już tylko pracują dla koncernów farmaceutycznych?! POMOCY ja nie chcę umierać w wieku 30 lat, szkoda mi dziecka!..

Częstoskurcz a ciąża

.. ...porodzie ) i była cesarka w narkozie ( cesarka była planowana, ale w znieczuleniu miejscowym ). Poza tym ciąża przebiegła bez żadnych komplikacji. Żona ataki częstoskurczu uspokaja w ten sposób, że najpierw wstaje, a po chwili kuca lub oddaje pokłony Allahowi ( nie wiem , jak inaczej..

Źle się czuje po operacji zastawki

.. ...zdrowia!Myślę że silna dawka narkozy ma wpływ na te koszmary i halucynacje.A do tego dochodzi lęk o swoje zdrowie!Odezwij sie jak czuje sie dziadek, życzę mu zdrowia i siły!!Pomodle sie za niego!pozdrawiam Ja również wiem co przeżywasz i bardzo współczuje...mój tata, zdrowy silny, i..

Serce bije nieregularnie

.. ...alkoholu, nie zażywam narkotyków, ani żadnych sterydów ( i nigdy nic podobnego nie robiłem ) nie mam także nadcisnienia ( najczęściej ok 100 - 120 na 55 - 70 ). Chciałbym się Was spytać, czy powinienem się tym przejmować, czy to może być coś groźnego, a jeżeli tak to co i co powinienem w..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 7

.. ...wypytywali czy nie biorę narkotyków - zamiast pomagać wpędzali mnie w jeszcze większe lęki.Piłam kupowane przez mame syropki, kropelki nasercowe a ono kołatało i kołatało.Były niesamowite napady lęku przez wychodzeniem z domu na przezmian z lękami przed sedzeniem w domu, ciągle sie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 45

.. ...chirurgiczny zabieg pod narkozą. Nie pierwszy i nie ostatni. Leżałam na łóżku ginekologicznym i żartowałam z pielęgniarkami i lekarką. Pielęgniarka wbiła mi igłę żeby wprowadzić wenflon. Jak zawsze. I wtedy stało się coś niesamowitego, co wtrąciło mnie - chyba już na zawsze - w..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 49

.. ...sie ze podczas podania narkozy moga mi zaszkodzic dzialy sie ze mna rozne zeczy i cisnienie mi skoczylo i tak jak bym tracila przytomnosc zawolaly pacjentki onkologa bo na takim odziele lezalam od razu zapytal czy nie odstawilam lekow ale od tego wlasnie roku nie biore zadnych prochow..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 58

.. ...uzalężnień typu alkohol czy narkotyki.Pozatym zależy też od stanu w jakim się jest.wierz mi że ja byłam w bardzo złym.No i jestem przykładem ,ze mozna się wyleczyc.jeszcze sa dobrzy lekarze,byc moze miałam szczęście,ale jakby ktos potrzebował w Poznaniu to służę radą.No i jeszcze dziwna..

Dolegliwości sercowe po przedawkowaniu amfetainy - Str. 2

.. ...ogole wchodzisz na temat narkotyki skoro Cie to nie dotyczy ? spadowa stad i tyle...daj pogadac innym na temat... Jeżeli od 5 lat zażywasz AMFETAMINE to się nie dziw ze zaczyna Cie boleć wszystko.Skończ z tym bo się wykończysz. DO WSZYSTKICH CO ,, BIORĄ * * te dolegliwosci o ktorych..

Ablacja w CK Anin - Str. 3

.. ...godziny w tym 3.5 pod narkoza jestem obolała !! szyja mnie boli i krwiaki na nogach !! Nastepny podobnoi sie uda ale nie wiem czy sie narazie zgodze ;] mam w lewej komorze droge o wymiarach pół mm :lol: !! jestem wykonczona !!!!!!!!!!!!!! dziekuję wam za słowa otuchy , naprawde to forum..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca?

.. ...pamiętać, że marihuana to NARKOTYK i jest to pierwszy krok do uzależnienia!! Ale z was lamusy. Nie znqacie sie a pier * * * głupoty. Pale zioło już chyba od kilku lat i nie ma problemów rzadnych ;/. NIkt nigdy nie umarł od marihuany. Doktorku ( narkotyk= amfetamina, LSD, kokaina, ale bez..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 2

.. ...porownywac.. MARIHUANA JEST NARKOTYKIEM bo dziala na osrodkowy uklad nerwowy. ato ze nie dziala jak heroina to ne znaczy ze jest fajowa i mozna ja zazywac zamiast sniadania! madrale bo jharaja rok.. jarajcie jak ja nawet dyche dziennie codziennie i odstawicie ja .. zobaczymy czy wszystko..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 3

.. ...podciagnąć do twardych narkotyków ponieważ uzaleznia psychicznie i fizycznie a trawka tylko i wyłącznie psychicznie!!!!!!ZASTANóW SIE CO PISZESZ NIE ZNAJąC SIE NA UZALEZNIENIACH I NIE POCZUJąC TEGO NA WłASNEJ SKóRZE!!!!!!!! jeszcze raz sie odezwę bo jakiś ciołek napisał o zespole..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 4

.. ...potrzebny jest ale nie narkotyk tylko psycholog bo to choroba głowy.Piszesz ze wszyscy w Berlinie pala maryhe a co robilas sondaz na ten temat no i masz sie czym chwalic ze rodzice tez pala.Dzieki bez komentarza.Nie wierze ze nie jestes uzalezniona bo to na pewno wroci no chyba ze masz..

Chore serce i narkoza?

.. ...miałam wady serca tylko stały * galop * . koniecznie skontaktuj się z kardiologiem bo jeżeli faktycznie nie mozesz mieć narkozy a operacja jest konieczna to trzeba rozważyć jak to zrobić pozdrawiam abi..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 20

.. ...powiedziano,że po obudzeniu sie z narkozy dowiem się jak miałam robione.dla mnie skończyło się to szczęśliwie.Miałam to w Rzeszowie i jestem jak najlepszego zdania o ekipie kardiochirurgów z tamtego szpitala. Witam, Skorpionie58 dziękuję za twoją opinię. Narazie staram się wytrzymać bez..

Nigdy wiecej marichuany

.. ...silnie uzależniającymi narkotykami. dorabianie filozofii do skręta - jest dziecinne i tyle. Twoj wybór - chcesz palic - pal - ale nie nazywaj reszty osób miękkimi człowieczkami - bo ględzisz, i nie pwołuj się na statystykę - która jest wyssana z palca - jesli już mamy się powoływać na..

Nigdy wiecej marichuany - Str. 3

.. ...sobie osobne forum dla narkomanow!!! Szczerze mówiąc palą marihuanę moi znajomi i ja - od lat. Przede wszystkim myślę, że problem tkwi w reakcji indywidualnej, ale i tak wydaje mi się, że to nie było dobre zioło, tylko jakiś szajs na chemii i bóg wie co jeszcze. ja pale przez 5 lat i nic..

Nigdy wiecej marichuany - Str. 4

.. ...Federalnego Biura d/s Narkotyków. Era Anslingera Anslinger wypowiada wojnę marihuanie. Rozpętana przez niego propaganda pojawiała się w poczytnych brukowcach oraz na ulotkach rozpowszechnianych w całym kraju. Marihuanę nazwano * zabójczym narkotykiem * , a postacią * przyjaznego..

Nigdy wiecej marichuany - Str. 5

.. ...nie zazywałam zadnych narkotyków, nie paliłam trawki itd. Mam na ten temat swoje zdanie, ale nie o tym bede pisać.Moim prawdziwym nałogiem, były papierosy.Paliłam jak stary nałóg wiele lat iu nie pale juz wiele, a niełatwo było to rzucic. Zamieszczam na tym watku fragment historii..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 28

.. ...alkoholem lub znieczulają narkotykami ale to jest najgorsze wyjście bo prowadzi do uzależnienia i śmierci. Swoje problemy trzeba zrozumieć i starac się rozwiązać lepiej lub gorzej. Nie wolno przed nimi uciekać bo one prędzej czy później powrocą. Trzymaj się chłopie. Bądź twardy. Niedługo..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 29

.. ...lipca tego roku. Oprócz narkozy zaaplikowano mi dwudniowe znieczulenie dolędźwiowe. Potem rozpoczął się mój koszmar - drętwienie prawej kończyny połączone z rwaniem mięśni. Rehabilitacja metodą Ackermana nie przyniosła poprawy, ortopedyczne - naświetlanie lampą solux, ultradżwięki,..

Echo serca i prośba o odczytanie wyników

.. ...pokarmowego pod całkowitą narkozą. Czy narkoza mogła mieć wpływ na wyniki badań lub powiększenie wady mitralnej? Po obejrzeniu powyższych wyników lekarz chorób wewnętrznych zalecił następujące lekarstwa: FUROSEMID BIOSOTAL PRESTARIUM CLEXANE Z góry bardzo bardzo dziękuję za pomoc. U..

Operacja wymiany aorty wstępującej - Str. 2

.. ...personelem. Później narkoza i budzisz się po wszystkim. Dwie doby na sali pooperacyjnej ( tu bólu również się nie czuje, bo jest się na prochach ). W moim przypadku najgorsze było leżenie na plecach. Po dwóch dobach znalzłem się na sali zwykłej ( sam wziołem prysznic ). No i w końcu..

Operacja wymiany aorty wstępującej - Str. 3

.. ...ponieważ jest się w pełnej narkozie. Ja byłem operowany 5 godzin, wybudzony zostałem kilka godzin po operacji. Tuż po operacji miałem bardzo poważne problemy z oddychaniem, które trwały do kilku dni po operacji. Skończyły się po punkcji, kiedy to usunięto mi 150 ml płynu z płuc. Dopiero..

Ablacja - czy można w znieczuleniu ogólnym?

.. ...pytałąm o możliwość narkozy i odp negatywna. lekarz powiedział mi że pacjent musi być przytomny aby w razie jakiś komplikacji mógł podjąć samodzielną decyzję. ta i jak tu podjąć decyzję logiczną jak człowieka trochę naćpaja ; ). dzieci usypiaja bo wiadomo że nie będą spokojnie leżeć a..