Nastawianie kręgów

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 81

.. ...lekarza który zajmuje się nastawianiem kręgów, rehabilitacją po jakiś urazach. Dotknął tylko moich pleców od razu stwierdził że jestem nadpobudliwa i znerwicowana. Zobaczył moje rtg, powiedział że mam jakieś blokady przy kręgach i je usunął,na szczęście zrobił to z zaskoczenia więc się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 88

.. ...,dwa lata temu miałam nastawiane kręgi i muszę powiedzieć że czułam się dobrze przez prawie rok.Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia. Cześć. Od wczoraj się cała telepię a miałam takie dobre dni ostatnio. Boli mnie brzuch, prawie o tydzień spóźnia mi się miesiączka, ledwo żyję,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 120

.. ...,masaże, miałam nawet nastawiane kręgi i wciąż mnie boli. Zastanawiam się tak samo jak Ty czy to przypadkiem nie od nerwicy , która mnie też dopadła. Znam kilka osób które cierpią z powodu bólu głowy właśnie od kręgosłupa , i jestem pewna że Twoje bóle też są od kręgosłupa .Pozdrawiam..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 246

.. ...1 mies temu byłem na nastawianu kręgosłupa i zalecił przez 20 dni pić nimesil przeciw bólowy i zapalny,a ja się do tego nie zastosowałem. w poniedziałek idę do lekarza na konsultacje i zobacze co powie Gosieńka, chyba to tak jest,że jak mi się przypomni, ale jakoś nie umiem nad tym..

Ból serca i drętwienie lewej reki - 13 lat

.. ...głowy i dobrze wyszło a na tym forum nicie się o ym nie pisze chciałabym żeby ktoś mi doradził pozdrawiam mam dokladnie to samo idz do kręgarza na nastawianie kręgowslupa, pomaga na jakies pol roku rok : )..