Natręctwo

Klomipramina (Hydiphen, Anafranil)

.. ...i lękowych ( nerwice natręctw, lęki uogólnione, lęki napadowe itp ). Trójpierścieniowe leki antydepresyjne wpływają również na receptory adrenergiczne, histaminowe i cholinergiczne, stąd możliwe są pewne działania niepożądane. Mogą wystąpić ortostatyczne spadki ciśnienia. Należy zachować..

Paroksetyna (ParoMerc, Paxeratio, Paxtin,Rexetin, Seroxat, Xetanor)

.. ...napadowych, zespołów natręctw i fobii społecznych. W czasie terapii pacjent musi być uważnie obserwowany. Znane są przypadki przejścia stanów depresyjny w stany maniakalne oraz prób szarpnięcia się na własne życie. Ryzyko wystąpienia myśli samobójczych jest większe u młodych pacjentów,..

Nerwica natręctw

.. Nerwica natręctw to bardzo uciążliwe zaburzenie obsesyjno - kompulsyjne. Chorego prześladują natrętne, powracające bez przywry myśli, roztrząsanie w nieskończoność jakiegoś problemu czy przeżywanie danej sytuacji w ciąż odnowa w myślach. Jest to składowa obsesyjna choroby. Kompulsje polegają na przymusowym..

Nerwice (zaburzenia lękowe)

.. ...fobii, lęku uogólnionego, natręctw czy napadów paniki. Objawy zaburzeń lękowych mogą symulować różne choroby organiczne. W niektórych sytuacjach jedynym objawem są zaburzenia wegetatywne a chory nie odczuwa lęku jako takiego. Leczenie zaburzeń lękowych jest uzależnione od konkretnej..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 28

.. ...chorobliwe momentami, takie natręctwo. Po prostu mogę padać z nóg, ale nie odpocznę, dopóki nie sprzątnę. Nawet jak wyjeżdżaliśmy na urlop, musiałam dokładnie sprzątnąć w domu, bo inaczej wyjazd byłby zepsuty myśleniem o pozostawionym bajzlu. To mi wręcz utrudnia życie, psuje relacje z..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 56

.. ...uzdrawiała i przeganiała natręctwa które Nas wszystkich prześladuja, ale mimo szczerych chęci nie umiem: )A siebie jak bym trzaskała, zamiast tableteczki młoteczkiem w łepek ha ha to se wymysliłam.Taki mi humorek nocny dopisuje, nie wiem z czego sie ciesze, bo własnie skończyłam 36 lat,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 116

.. ...mam ciężko depresję i natręctwa i biorę leki antydepresyjne i jestem bardzo zadowolona a to że tak Ci się dzięje to po prostu za szybko odstawiasz leki pewnie dlatego !!!!!!!!!!!!!!!! Krysiu,co do tabletek antydepresyjnych,to też po drugich plus uspakajacz czułam się lepiej.Tak do 4..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 140

.. ...siebie cos takiego jak natręctwo ruszania rękami lub nogami, robie to noin stop i bez przerwy, wtedy czuje się lep[iej. Czermu tak siędzieje, ma tak ktosjeszcze. pozdrawiam. Do Ewy30!Droga Ewo, naprawdę wiele musiałaś przejśc, i to straszne, że zrobili Ci to ludzie, którzy powinni Cię..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 15

.. ...jednak fobie społeczne i natręctwa. Teraz pod tym względem jest w miarę dobrze, tylko że jakby zamieniło się to w te * napady * . Napady zaczęły się pojawiać po zaostrzeniu się astmy. Smutne, że nie mogę czuć się bezpiecznie w swoim ciele, w domu mojej duszy. Ale nie poddawajmy się!..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 27

.. ...pojawiło się obok nerwicy natręctwo drapania całego ciała.Cała płynęłam krwią.Teraz już się wygoiło.Zostały jeszcze brzydkie ślady,które z czase mam nadzieję znikną.Przepraszam za przydługi post.Pisałam go ku przestrodze,żebyście nie zaniedbali leczenia i nie dopuścili do stanu w jakim..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 29

.. ...jeszcze teraz mam nerwicę natręctw czy ty też ją masz? Kochana Lidio,powiedz mi,czy Ty leczysz się u psychiatry,bo jakoś w Twoim poście nie doczytałam się tego.Wspominasz tylko o psychologu.Twój stan trochę według mnie zadługo.Może warto podjąć decyzję o pójściu do psychiatry.My prawie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 30

.. ...minęly,teraz mam jakby natręctwa myśli związane że ciągle myśle ze cos innego mi dolega,nie wiem czy to natręctwa czy tylko takie myśli bo boję sie jakies gorszej choroby,może mi ktos odpowie na to pytanie,to bardziej jakaś fobia.Boję sie też jak jestem gdzies w miescie,że dostanę ataku..

Pomocy! już zdesperowany jestem - Str. 6

.. ...z nerwica lekowa i z natręctwami myslowymi, a kosztowało mnie to wiele pracy nad myslami i emocjami i jestem dziś osoba szczęśliwa, zapraszam Was na mój watek * Lek jest naszym przyjacielem * , na którym są zamieszczone informacje , jak mi sie to udało osiągnąć.Poza tym doradzam..

Anafranil

.. ...przepisany mi na nerwice natręctw przez psychiatre Ja mam złe doświadczenia z tym lekiem. Miałam po nim silne napady panicznego lęku i zaburzenia snu - bezsenność w nocy i momenty ogromnej senności w dzień. Odstawiłam i dochodziłam do siebie kilka dni. Faktem jest, że zażywałam go tylko..

Leki na nerwice natręctw

.. Hej Jakie leki najbardziej pomagają na natrętne myśli? Wizytę u psychiatry mam 29.08 i niewiem jaki lek jest na to najlepszy. Najlepszy jest Citalopram Ja mam wizytę na 29 ,ale do tego mam jeszcze depresję.NN to okropna choroba,cierpię na nią od dawna.Pierwszy raz idę do psychiatry ,trochę się boję.Napiszę..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 9

.. ...histeryczne, nerwice natręctw, różnego rodzaju fobie i zaburzenia jedzenia ( bulimia, anoreksja ). Rozpowszechnienie nerwic Nerwice należą do najczęstszych chorób współczesnej ludzkości. Jak wynika z badań, wskaźnik rozpowszechniania nerwic wśród populacji ogólnej wynosi około 30%; z..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 86

.. ...Może to jeszcze nie natręctwo, ale strasznie mi wstyd gdy to się zdarza w towarzystwie. Muszę się poruszyć, żeby serce znów wpadło w miarowy rytm. Jeśli ktoś też tak ma to proszę o podpowiedź jak sobie z tym poradzić, bo wygłądam jak upośledzona jak tak się bujam lub podskakuję. Hej,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 125

.. ...bardziej drapać.To moje natręctwo,którego nabawiłam się kiedy moja choroba osiągnęła apogeum.Całe moje ciało jest w sinych placach po starych drapaniach.Drapałam się do krwi i wcale tego nie czułam.Prawdopodobnie nerwica natręctw( tak czytałam )jest trudna do leczenia. Jest mi wstyd..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 276

.. ...bolało. choruje na nerwice natręctw, kiedys tam mi mówili coś o depresji lękowej itp. ale ten ból serca, boje się, że to nie od tego, że to jakaś wada - kilka lat temu też miałam takie bóle, ale mówili, że rosnę. Byłam u kardiologa, ale on mnie olał i od razu na wstepie potraktował jakby..

Nerwica - artykuł

.. ...przedwczesny wytrysk ). Nerwica natręctw objawia się przede wszystkim uporczywie powracającymi myślami, wyobrażeniami, wspomnieniami lub czynnościami. Najczęściej występuje pod dwiema odrębnymi postaciami: z przewagą natrętnych myśli oraz z przewagą natrętnych czynności ( tzw. czynności..

Ucisk, gula w gardle - Str. 14

.. ...pale, nie mam zadnych natręctw. Dermatolog poradził mi zmienić cos w swoim zyciu, prace, szkołe, mężczyzne stwierdził, że kulka sama zniknie ale jeżeli nie???. Może ma racje ponieważ mój chłopak tak naprawde nasila moje uczucia duszenia sie gdyż w momencie kiedy czuje moja kulke próbuje..

Ucisk, gula w gardle - Str. 17

.. ...udało się zwalczyć to natręctwo skutecznie? Mnie męczy to już 2 miesiące raz mocniej raz słabiej i już mnie to wkurzać zaczyna... witam, miałem również uczucie guli w gardle/przełyku; objawiało się to tak jak by coś było przyklejone i nie można było tego połknąć, ani wypluć, jednak jak..

Kłucie w różnych miejscach ciała - Str. 2

.. ...histeryczne, nerwice natręctw, różnego rodzaju fobie i zaburzenia jedzenia ( bulimia, anoreksja ). Rozpowszechnienie nerwic Nerwice należą do najczęstszych chorób współczesnej ludzkości. Jak wynika z badań, wskaźnik rozpowszechniania nerwic wśród populacji ogólnej wynosi około 30%; z..

Natręctwo mycia rąk

.. ...rade nt. walczenia z natręctwem. Na tyle na ile sie już orientuję( studiuję psychologię na v roku ) to jedynym co mogę Ci poradzić jest wizyta u psychologa, i to dobrego psychologa. Sama ani Ty, ani tym bardziej Twoja córka sobie z tym nie poradzi a zaburzenie może się pogłębiać. Tu..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 6

.. ...depresyjne, nerwica natręctw, bulimia( żarłoczność psychiczna ) powiedziała mi jeszcze że odrazu poczuje sie lepiej, taki rozluźniony ale mogą być skutki opóźnionej reakcji i ten nie ma jakis środków ubocznych takich których można sie bać. 2. drugi lek to ZOMIREN jest to lek typowo na..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 15

.. ...nerwicami ( lękową i natręctw myślowych ) i podaje namiary na fajne strony i materiały pomocne w wyjściu z nerwicy. Poza tym podpowiadam Ci skorzystanie z psychoterapii( znajdź dobrego psychologa i nie zwlekaj ) oraz wejście na stronę * cud niedziałania, czyli jak madrze odpoczywac, * bo..

Nerwica - kto ją pokonuje i w jaki sposób? - Str. 5

.. ...psychikę. Walczę z okropnym natręctwem wymyślania chorób. Skupiłam się na głowie ( guz, rak ). Mam straszne lęki..... w jednej chwili robi mi się gorąco w klatce piersiowej i czuję że zaraz zemdleje, chociaż nigdy nie zemdlałam. Przez pół roku brałam efectin, który obecnie odstawiam...

Nerwica - kto ją pokonuje i w jaki sposób? - Str. 19

.. ...borykającym się z lękami i natręctwami. Witam! was dziewczyny : ) mam 22 lata i wraz z przyjściem nowego roku dostałam prezent od losu zwany nerwica.Dokładnie od 7 stycznia 2010 ne wychodze z domu.Doslownie neiwiem co mi sie stało byłam zawsze dusza towarzystwa wiecznei goniłam na..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 390

.. ...najbardziej gryzie bo jak zapale to biegam i myje co chwile zęby żebym jakiegoś natręctwa sie nie nabawiła dam znak co powiedziała ta diabetolog...ściskam wszystkich bez wyjątku i pamiętam o Was moi kochani..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 648

.. ...( taka mała nerwica natręctw chyba ; ) )..wydaje mi się że nieźle się przyczynił do tego..czasami między znajomymi ogarnia mnie taki niepokój,zaczynają się nerwy ale staram się tego po sobie nie dać poznać i mam ochotę jak najszybciej znaleźć się w domu..i takie zawroty głowy mam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 874

.. ...leczenia swoich myśli i natręctw swoją mądrością z głowy, a nie białymi proszkami które jeszcze bardziej ogłupiają i uzależniają. Kiedyś próbowałem medytowac, i czułem się bardziej pełniejszy. Wydaje mi się że to też by pomogło wielu znerwicowanym ludziom, tylko trzeba wiedzieć jak do..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 974

.. ...zemdleniem,z biegiem lat doszły natręctwa,mycie rąk ,strach picia ze szklanek,strach przed igłą krawiecką itpw wieku około 17 lat doszłonatrectwo zamykania drzwi ,sprawdzania kurkow od gazu itp i cały czas ataki lęku przed zemdleniem i śmiercią,ataki miałam kiedy byłam sama w domu bądz..

Czy to nerwica? boję się, że umieram - Str. 2

.. ...historie ELEMELI * nerwica natręctw myślowych wyleczona * , tez sa w niej dobre informacje , jak sobie radzic z myslami natretnymi i z przymusowymi zachowaniami. 9 )Zapraszam na moje watki * Lęk jest naszym przyjacielem * ba tym forum i na commedzie( gdzie pisałam wczesniej ) oraz na tym..

Nerwica w ciąży - Str. 33

.. ...męczą się z nerwicą natręctw. Zaczynali od nerwicy lękowej a potem juz sobie zaczeli takie bzdury wmawiac, ze np słysza głosy, stuki - puki itd ze teraz juz same z tego na pewno nie wyjda. Więc lepiej przesta wchodzic na strone tej pani i daj sobie spokój, bo się wykonczysz. Dlatego..

Szumy uszne - pisk 24/7 - Str. 2

.. ...hormonami z żarcia atakże zweiązkami rtęci z plomby albo ryb.Poza innymi truciznami.Napisali gdzieś że może to spowodować trwałą utratę słuchu.ięc bez spożywania zdrowej żywności lepiej nie liczyć na poprawę...

Lexapro - Str. 4

.. ...maiłem atak nerwicy natręctw,myślałem ,że wariuje.wizyta u psychiatry - diagnoza: obsesyjna nerwica natręctw,leki - załamałem się .tyle włożyłem pracy aby żyć bez chemii,doktor przepisał mi leksapro,powiedział ,że tan lek nie uzależnia - zacząłem od razu od 10mg,1 tydzień i połowa 2..

Lexapro - Str. 11

.. ...chociaż krótko trwające natręctwa myśli. Ja codziennie rano, natomiast mam * w głowie * jakąś piosenkę. Zaczęło się to u mnie krótko przed rozpoczęciem leczenie lexapro. Myślałam, że po nim mi to przejdzie, ale niestety nie pomogło. Różnica jest tylko taka, że teraz tak to mnie nie..

Lexapro - Str. 14

.. ...pozostała mi jeszcze nerwica natręctw ( mycie rąk, nieuzasadnione lęki np. przed ciążą, dzwonienie do męża o określonej godzinie - bo jeśli ni zadzwonie to jemu coś się stanie... ) - na to lekarz zaprponował lexapro. Boje sie go brać, bo myslę ze wywoła u mnie nerwicę sprzed 2 lat ( te..

Zoloft na nerwicę natręctw

.. Witam wszystkich na tym forum - dostałem lek Zoloft na Nerwice natrectw - dokladnie lekarz nazywa to ZOK. Jednak gdy tak śledze ten lek wszyscy dostaja o wiele mniejsze dawki a ja mam brac przez pierwszy tydzien po 50mg rano i wieczorem a w drugim tygodniu jest to juz dawka po 100mg. Czy może ktos miał już..

Potrzeba zwierzeń :) problem z nerwicą i depresją

.. ...lata, nerwicę lekową i natręctw od 15 lat, więc wiem co mówię: ) i powiem Ci tak - przeszłam trudną, długa, ciezką drogę do tego żeby to dziadostwo mówiąc obcesowo - olac. ile ja lat zmarnowałam na objawy psychosomatyczne, lęki i strachy???nigdy nie brałam leków, miałam psychoterapię...

Nerwica i dziwne objawy? - Str. 3

.. ...na nerwice lekową i natręctwa myslowe, moze moje doswiadczenia przydadzą sie komus do odzyskania zdrowia.Pozdrawiam.. Luca!! - * Polozylem sie i zmierzylem cisnienie - pokazalo mi 156/99 strasznie sie przestraszylem dostalem drgawek caly sie trzeslem * miewałem podobnie! Nie wiem co to..

Ataki paniki z depersonalizacją - Str. 2

.. ...zaliczyć nerwicę lękową natręctwa myslowe, przemoc w rodzinie i chorobę nowoptworową, dlatego chce sie podzielic sposobem w jaki to osiągnęłam.W moich postach podaję autorów i tytuły książek, które mi w tym pomogły.Pozdrawiam. Witam ponownie. Dzis chce zainstalować na tym watku fragmenty..

Ataki paniki, lęki - Str. 8

.. ...o wyleczeniu nerwicy natręctw znalazłam w książce Anny Polender * Pojedynek z nerwicą * , ktora polecam, gdyz zawiera ona zir kilkunastu historii osób, które dzięki psychoterapii i róznym technikom wyleczyły sie z nerwicy. 3 ) kolejna informacje na temat nerwicy natrectw znalazłam w..

Nerwica nie jest chorobą!

.. ...nerwice, w tym nerwice natręctw są do wylecznia, natomiast depresja już nie. Długa i bardzo dogłębna psychoterapia mająca na celu zmianę sposobu myślenia i poprawę samooceny + naprawdę dobrze dobrane leki ( zwłaszcza te regulujące poziom serotoniny ) w połączeniu z nastawieniem się na..

Kłujące bóle głowy, pogorszenie wzroku, zawroty

.. ...cierpicie na nerwicę natręctw w tym wypadku na tle Waszego zdrowia, chociaż jak to mówią każdy objaw trzeba wybadać. Z opisanych prze Siulę objawów laryngologicznych wynika, że może mieć bakteryjne zapalenie zatok, które nie leczone przechodzi w postać ropną - najprostsze rozwiązanie..

Natrętne myśli

.. ...podobny problem,stres natręctwa i lęki jednakże same przeszły. W przypadku gdyby lęki lub stres bardzo sie nasilał lub nie ustępował warto udać sie do lekarza aby wspomóc sie środkami uspokajającymi i jakaś terapią.Większość pokonuje swoje bariery i lęki ,które już nigdy nie wracają...

Dziwne wrażenie... jakby brak bicia serca

.. ...tego dostać nerwicy natręctw. Pozdr. może i racja bo jak nie mysle o tym to wogole nie czuje ze cos jest nie tak ale czasem mam mokre rece i nogi i zdarza sie ze budze sie w nocy i wlasnie nie czuje ze sercem i bije a moze byc to zwiazane z cisnieniem albo jakis zalazek powaznej choroby..

Nerwica serca?fobia spoleczna?zycie to dla mnie koszmar - Str. 2

.. ...zapanować nad myślami.( natręctwa myslowe to coś więcej iz negatywne myslenie ). A jednak dzisiaj jestem osobą szczęśliwą.Fakt, ze praca nad zmianą myslenia zajęła mi sporo czasu i wtedy, gdy ja zaczęłam moja znajomość z nerwicą nie było tak szerokiego dostepu do psychoterapii,..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 59

.. ...muszę się sama borykać z natręctwem myśli co próbują wyprzeć optymizm i wiarę.Wiem jedno na pewno , że takie perełki jak ta poniżej specjalnie dla Was przeze mnie zacytowana, której dźwięki ubrane w słowa przekazywane cudownym głosem Anny Marii Jopek - trafiają do najgłębszych warstw..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 90

.. ...była delikatna depresja natręctw, ktora teraz wrociła jako nerwica lękowa :( ( ( ( ( Powiem szczerze, że ciężko jest mi z nią walczyć teraz mam od kardiologa Biosotal 40 dwa razy dziennie przez dwa miesiące i chociaż po nim nie mam napadów arytmii, ale wiem, że bardzo przy ataku pomaga..

Skoki ciśnienia przy pomiarach

.. ...spowodować U Ciebie nerwicę natręctw albo hipochondrię. Ja też kiedyś mierzyłem często ciśnienie i wyniki za każym razem były wyższe,; to nie ma sensu. wartośc RR zmienia się co chwile ja chodzę to poradni nadciśnieniowej i tam zawsze mierzą RR w odstępie 5 - 10 minut od pierwszego..

Nerwica natręctw wyleczona

.. ...Pamiętaj: raz pokonane natręctwo, staje się wręcz śmieszne. Możesz ćwiczyć właściwie wszędzie. Jeśli mijasz szczeliny w chodnikach, celowo na nie wchodź. Jeśli nie możesz dotknąć obcych sztućców, zrób i to. Boisz się czytać w obawie, że nic nie rozumiesz, czytaj na głos i nie staraj się..

Nerwica natręctw wyleczona - Str. 2

.. ...uprzykrzyc mi zycie ( natręctwa ) wiec moze to znak bym zaczal brac leki lub zaczal walczyc do ustapienia a nie do tego az poczuje sie lepiej ! Jak ktos moze niech zaproponuje metody niekonwencjonalnej medycyny do natretnych mysli, uspokojenia bo boje sie ze rodzina odradzi mi leki gdyz..

Nerwica natręctw wyleczona - Str. 3

.. ...drugiego sa sposoby radzenia sobie z natręctwam. Zapraszam Cie również na moj watek * Wszystko, co mi wiadomo o natrectwach myslowych * , moze zamieszczone tam informacje tez Ci sie przydadza.iPozdrawiam...

Osoby które pozbyły się nerwicy, lęków?

.. ...przemoc, nerwicę lękową, natręctw myslowych , chorobe nowotworową, zawdzięczam ciężkiej pracy nad sobą, nad zmianą swojego myślenia, a co za tym idzie i emocji.A LĘK jest EMOCJĄ, nad którą mozna zapanować.Podałam w moim poscie dwa linki: jeden dot.meżczyzny, który wyleczył sie z leków( w..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 2

.. ...przepisany na lęki i nerwicę natręctw Do Gosia1963 - brałam Coaxil kilka miesięcy( przepisał mi go internista ),zdanie mojego lekarza psychiatry było jednoznaczne,że działa on jak placebo :/,jednak w Twoim wypadku może być całkiem inaczej,każdy ma inny organizm : ).Na mnie totalnie nie..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 24

.. ...nerwice..mowia ze to nerwica natręctw..ale wydaje mi sie ze to wlasnie tez strach przed zamknietymi pomieszczeniami, zle sie czuje bardzo w autobusach i tramwajach wydaje mi sie musze wysiasc i to juz.. nie wiem skad sie mi to wzielo w ogole nie moge wyluzowac..ostroznie 3mam na wodzy..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 46

.. ...agorafobią, bulimią, nerwicą natręctw. Nie każdy chce chodzić na taką terapię, bo istnieje w nich blokada przed otwieraniem się w grupie osób. Ja jednak dobrze wspominam moje terapie, spojrzenie innych z boku na moje problemy, wsparcie i życzliwość grupy, możliwość kontaktu z innymi..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 132

.. ...lękowej i z nerwicy natręctw myślowych, a takze żeby podzielic sie wiedzą, jakąsama zebrałam , sa informacje dot.agorafobii, ataków paniki i tego, jak sobie z nimi radzic, nie będę sie powtarzać.Podpowiadam Wam przeczytanie historii człowieka, który wyszedł z nerwicy lekowej, gdyz on..

Natręctwa

.. ...postanowiłam poruszyc problem natręctw.choruję od 15 lat na nerwicę, brałam wszystkie mozliwe leki aż się uzalezniła.jestem po odwyku od clonazepamu i teraz ponownie wróciły okropne natręctwa.chodzę do psychologa ale to jest tylko raz w tygodniu.na codzień musze radzic sobie z ta..

Nerwica u nastolatka

.. ...sam się uleczył z tych natręctw, myśli, obsesji, lęków?... Byles u lekarza?Musisz isc do lekarza...to nie zarty.Poki co to bierz codziennie magnez,wapno - zwlaszcza rano.Ja przez pewien czas poki nie dostalam tabletek bralam dwa razy dziennie magnez musujacy i jedno wapno ,wit..

Problemy ze snem, stres, nerwowość, chwiejność emocjonalna, nerwica?

.. ...Zaburzenia adaptacyjne; natręctwa paranoidalne [ ? ] ( rzadziej :mam wrażenie, że ktoś mnie obserwuje, chociaż wiem, że tak nie jest; częściej : mam wrażenie, że ktoś może czytać moje myśli ). po lękach z reguły popadam w depresje przez co później nie mogę wydobyć z siebie głosu jakby..

Fobia

.. ...dla mnie ) pewne cechy natręctw myslowych, dlatego podpowiadam Wam przeczytanie historii ELEMELI na tym forum * Nerwica natrectw wyleczona * , gdyz sa w jej poscie fajne informacje z poradnika psychologicznego podpowiadajace * jak sobie radzic z przymusami * , a Wy takich..

Problemy z myśleniem, mową, z pamięcią

.. ...lęki - być może jakieś natręctwo. 8. Problem zaczął się pogłebiać na ostatnim roku studiów ( śmierć matki, stres przed obronę magisterską, kompletne rozleniwienie się - ledwo napisałem pracę magisterską ) - być może depresja 9. Stałem się obojętny w stosunku do żony, nie że już ją nie..

Nastoletnia nerwica - Str. 8

.. ...o wyleczeniu nerwicy natręctw znalazłam w książce Anny Polender * Pojedynek z nerwicą * , ktora polecam, gdyz zawiera ona zir kilkunastu historii osób, które dzięki psychoterapii i róznym technikom wyleczyły sie z nerwicy. 3 ) kolejna informacje na temat nerwicy natrectw znalazłam w..

Nastoletnia nerwica - Str. 9

.. ...ELEMELI , o * nerwicy natręctw wyleczonej * W obu tych historiach sa bardzo dobre informacje, ktorych zgłębienie( delikatne nie siłowe ) podpowiada,.Poza tym z ksiązek konkretnych polecam książki Wojciecha Eichelbergera * Pomóż sobie, daj światu odetchnąć * * Poza tym z czystym sumienie..

Nastoletnia nerwica - Str. 13

.. ...paniki wywołuje u mnie natręctwa. Jak raz zaczęłam w kościele( żeby wytrwać ) liczyć osoby z okularami albo rudymi włosami to potem musiałam to robić przez długi czas, ciągle i ciągle... to było straszne, nie potrafiłam o niczym innym myśleć... Teraz rzadko chodzę na mszę, bo wiem, że..

Nastoletnia nerwica - Str. 16

.. ...tym forum * nerwica natręctw wyleczona * , gdyz są w niej zawarte informacje, jak radzic sobie z natretnymi myslami ( a piszesz, ze ich doświadczasz ). Oprócz tego zapraszam Cie na moje watki * Lęk jest naszym przyjacielem * oraz * Wszystko co mi wiadomo o natrectwach myslowych * , gdyz..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 10

.. ...tego forum * nerwica natręctw wyleczona * , przeczytaj go koniecznie. Teraz wklejam tamten post. Jeżeli NAPRAWDĘ weźmiecie sobie do serca, te punkty które wyszczególniłam, jeżeli bedziecie nad nimi pracowac, nie mam watpliwośći, żĘ MUSICIE POWRÓCIĆ DO ZDROWIA.Jak nieraz pisałam SAMI SIĘ..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 11

.. ...dot.nerwicy lekowej, natręctw myslowych, życia i śmierci , relacji itd.Powiem Wam jedno, ze tak prostych i dobrych informacji dot.wpływu naszego myslenia na jakosć zycia ( na wyjście z choroby ) jak w tym wywiadzie chyba nie spotkałam.Podobne proste informacje były w ksiązkach N.D..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 19

.. ...Moja nerwica lekowa i natręctwa myslowe dawały takie objawy, ze czułam sie bezpieczniej w domu niz poza nim. Dlatego ja z osobistego doswiadczenia znam plusy choroby, nie tylko nerwicy lekowej ale i nowotworowej.Ale kazdy z nas jest inny i nawet w chorobie potrzebuje czego innego. I to..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 32

.. ...trudno się żyje z takimi natręctwami myslowymi. Ja tez unikam rozmów na temat chorób , bo zaraz mam wszystkie objawy.Nie ogladam też takich programów , bo wiem, że nie wpływaja one na mnie korzystnie. W każdym najmniejszym nawet choćby tiku nerwowym zaraz upatruję zagrożenia dla zycia i..

Narastający lęk i strach

.. Witam mieszkam w londynie 3 lata i mam problem niewiem gdzie z tym isc ostatnio napadaja mnie leki i strach ktory narasta napoczatku myslalem ze to prrzejdzie ale teraz niewiem co mam robic bylem w szpitalu zeobilem wszystkie badania i wyszlo ze jest w porzadku ale ja boje sie do metra autobusu wsiasc mialem..

Jakie leki postawią na nogi przy nerwicy lękowej?

.. ...watek na tym forum * Lek jest naszym przyjacielem * , gdyz poradziłam sobie na swój sposób z nerwica lękowa i natręctw myslowych, więc moze to, co tam prezentuje Ci sie przyda.Pozdrawiam. Dzięki bardzo....

Nerwica, jak sobie z nią poradzić?

.. ...przemocy i innych nie mniej trudnych lekcji.Mam nadzieje, ze zebrane przeze mnie materiały i linki tamtych osób pomogaąkomus poradzic sobie z dolegliwosciami nerwicowymi.Pozdrawiam i zyczę powodzenia...

Lęk jest naszym przyjacielem

.. ...wyleczyła sie z nerwicy natręctw 6 )praca nad soba w )k książki Anny Polender * Pojedynek z nerwica * , w ktorej sa opisane historie osób które wyleczyły sie z nerwicy 7 ) czytanie ksiązek dot.pozytywnego myślenia takich jak : * Rozmowy z Bogiem * N.D.Walscha i inne jego ksiązki, *..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 2

.. ...zawdzięczam nerwicy lekowej i natręctwom myślowym, przemocy w rodzinie, chorobie nowotworowej, gdy nauczyłam sie byc szczęśliwa, z samego faktu , ŻE ŻYJĘ. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Jestem SZCZĘŚLIWA ABSOLUTNIE, nic na to nie poradzę, GDY BAĆ PRZESTAŁAM SIĘ PROBLEMÓW,..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 3

.. ...nerwica lękowa i nerwica natręctw to nie sa łatwe lekcje ), to jeszcze pozwoliła mi nauczyc sie radości zycia, poczucia doskonałej wolności i przestrzeni w sobie ( które na skutek napięć nerwicowych ) były dla mnie wczesniej niedostepne. Poza tym mozesz poczytac sobie co na temat..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 4

.. ...LĘK. Witajcie lęki, natręctwa myslowe, mozecie wchodzić mi na glowe, lecz ja juz bać się was przestałam, bo z czym przychodzicie - zrozumiałam ! - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Na LĘK IRRACJONALNY ( moim zdaniem ), składaja sie lęki powypierane, przed wszystkim, czego sie balismy,..

Jak wyleczyć nerwicę lękową?

.. ...Ponieważ miałam nerwice natręctw plus lękową, dlatego wiem, co czujesz i co sie z Tobą dzieje. Oczywiscie doradzam Ci psychoterapie, lecz sprawdź najpierw, czy psycholog - terapeuta naprawde zna sie na takiego rodzaju nerwicach( bo nerwica nerwicy nierowna ). Tak od razu podpowiadam Ci..

Nerwica serca

.. ...dot.wyleczenia sie z nerwicy natręctw myslowych uczestniczki tego forum.Sa w nim bardzo dobre materiały psychologiczne, jak sobie radzić z natrętnymi myslami. Oto link http://forum.kardiolo.pl/temat4133.htm Poza tym zapraszam Cię na moje watki na commedzie ( na nerwicach pt * Lęk jest..

Bezsenne noce nerwusów

.. ...nerwicy lękowej a druga z natręctw myslowych, a poza tym inne informacje, które mogą byc Ci pomocne w poradzeniu sobie z Twoimi objawami.Pozdrawiam taaaak Iza, kazdy z nas to zna, az za dobrze. na nerwice sie po prawdzie nie umiera, ale jakos zycia jest o wiele gorsza. Mnie np. udalo sie..

Dziwne mocne uderzenia serca i silny niepokój - Str. 2

.. ...neurotykach, nerwicach, natręctwach etc. można myśleć kiedy wykluczymy organiczne, namacalne czynniki, prawda ? masz rację - bo arytmia jaka by nie była to błędne koło zazwyczaj, strach napędza ją, ona napędza strach ale ZAWSZE każdy niepokojący objaw powinien być najpierw skonsultowany,..

Złe samopoczucie, co mi dolega?

.. ...doswiadczyłam nerwicy leękowej i natręctw myslowych, choroby nowotworowej, przemocy w rodzinie, braku pracy itd. jestem dzis osobą bezwarunkowo szczęśliwą.Jak to osiągnełam opisuje na moim wątku * Lęk jest naszym przyjacielem * . Piszesz, ze czeka Cie proces sądowy. Nie wiem, czy masz..

Stany lękowe, wiecznie natrętne myśli

.. ...Ponieważ miałam nerwiceęnatręctw plus lękową, dlatego wiem, co czujesz i co sie z Tobą dzieje. Oczywiscie doradzam Ci psychoterapie, lecz sprawdź najpierw, czy psycholog - terapeuta naprawde zna sie na takiego rodzaju nerwicach( bo nerwica nerwicy nierowna ). Tak od razu podpowiadam Ci..

Wszystko, co mi wiadomo o natręctwach myślowych

.. ...Pamiętaj: raz pokonane natręctwo, staje się wręcz śmieszne. Możesz ćwiczyć właściwie wszędzie. Jeśli mijasz szczeliny w chodnikach, celowo na nie wchodź. Jeśli nie możesz dotknąć obcych sztućców, zrób i to. . Przykłady można mnożyć w nieskończoność, ponieważ nie sposób odgadnąć treści..

Wszystko, co mi wiadomo o natręctwach myślowych - Str. 2

.. ...wiele lat zmagałam sie z natręctwami myslowymi i mimo iz sporo napisałam na temat jak sobie z nimi radzic na tym watku, spróbuje w punktach napisać o tym, co mi pomogło oraz co bym zastosowała, gdybym miała te wiedze jaka mam dziś na ten temat. 1 ) Ponieważ mnie najbardziej pomogło..

Wszystko, co mi wiadomo o natręctwach myślowych - Str. 3

.. ...wiem że uciekam wswoje natręctwa w syt. stresowych, wiem że one pojawiają sie żeby zaniżyć poczucie mojej wartości, wiem że są wydumane, czasem obsesja dotyczy jednej rzeczy a kilku podobnych nie, wiem że to śmieć który ma tylko truć, że mam to ignorować albo nagradzać się nawet gdy..

Nerwica natręctw związana ze snem

.. ...psychologicznego dot,natręctw , zamieszczone na watku ELEMELI * nerwica natręctw wyleczoba * . Jeśli chodzi o problemy ze spanie, ja ( gdy zbyt późno wypije herbate * , lub cos w nocy mnie obudzi stosuje taki sposób z książki * Akupresura * . Połóż na konala ( na rzepki kolanowe ) rece i..

Serce stuka jak młot dziwne uczucie

.. ...nerwica lękowa plus natręctwa myslowe, dlatego doradzam Wam przeczytanie historii człowieka, ktory wyszedł z nerwicy lękowej. http://moja - nerwica.republika.pl Zwróćcie szczególnie uwage na cytowane w niej materiały z ksiązki dr.WEEKES, ktora tez miała nerwice, sa bardzo..

Przeczytajcie

.. ...literatury na te tematy.Z pobytu w Klinice Nerwic mam zapisany każdy dzień tych zajęć.Od tamtego czasu upłyneło 16 lat to z moią chorobą bywa różnie.Mój numer telefonu 660737341 Pozdrawiam was Serdeczie..