Naturalne leki na nerwice serca

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 64

.. ...oczyszczacze organizmu ( naturalne! ) z toksyn działają bardzo korzystnie. Oczywiście nie jest to sposób zwalczenia nerwicy, ale polecam z całego serca, dla organizmu to ulga. Jeśli bylibyście bardziej zainteresowani mogę Wam napisać jakie stosowałam leki oczyszczające( również..

Częstoskurcze i arytmie - jakie leki bierzecie? - Str. 2

.. ...serce a to co czuję to naturalny rytm serca, tylko jedni go czuja inni nie, i powiedział że serce nigdy nie pracuje równo, jestem znerwicowana i powinnam się uspokajać. Uwierzyłam mu i jakos przeszło, może raz na miesuąc coś takiego raz poczuję, ale zawsze rano około 11 bardzo szybko..

Leki na nerwice

.. ...przyczyny. Są bardzo dobre naturalne produkty, które regulują pracę serca i regenerują nerwy,wpływają na produkcję seratoniny w mózgu ( hormonu szczęścia ) oraz podnoszą odporność na stres. Może wystarczyłoby by zwyczajnie uzupełnić poziom podstawowych składników i po kłopocie. Ale muszą..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 273

.. ...i herbata malinową - naturalnie bo bałam się brać leki wię tylko apap na zbicie gorączki. Ogólnie już staram się nie załamywać,czasem są gorsze dni,częste bóle w klatce, ale walczę - bo to życie bardziej mi się podoba niż to z przed miesiąca... Pozdrawiam gorąco! Witajcie! Dziękuję za..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 279

.. ...do GABINETU MEDYCYNY NATURALNEJ p. Alicji świetnej PSYCHOTERAPEUTKI, zabiegi oczyszczania, uzdrowienie duchowe( czytaj reiki ), pozytywne nastawienie,lektury; Secret - Rhonda Byrne, Zmień swoje życie w 7 dni - Paul McKenna... po 3 wizycie odstawiłam leki, po 3 tygodniach wróciłam do..