Nerwica a bezsenność

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 45

.. ...cierpie od pol roku na nerwice lekowa to pa skudna choroba...moje objawy byly nastepujace dretwienie rak glowy twarzy bezsennosc balam sie ze umre itp.nikomu o tym nie mowilam bo sie wstydzilam myslalam ze mnie wszyscy wysmieja ze mi nikt nie pomoze ...ale w koncu wybralam sie do lekarza..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 684

.. ...mama zachorowała na nerwice gdy miała dwadzieścia parę lat. Miał takie ataki, że mój ojciec w środku nocy woził ją po lekarzach. przez dwadzieścia lat męczyła się z tym cholerstwem. Jednak nigdy się nie poddała. Dziś jest po pięćdziesiątce ale żyje zupełnie inaczej niż wtedy. Nadal miewa..

Anafranil

.. ...on przepisany mi na nerwice natręctw przez psychiatre Ja mam złe doświadczenia z tym lekiem. Miałam po nim silne napady panicznego lęku i zaburzenia snu - bezsenność w nocy i momenty ogromnej senności w dzień. Odstawiłam i dochodziłam do siebie kilka dni. Faktem jest, że zażywałam go..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 50

.. ...dopiero 20 lat i też mam nerwice serca. mam niestworzone leki bezsenność. podejrzewali mi kolke sercową ale to nie jest to. miałam robione ekg i usg serca wszystko jest wporządku, ale gdy tylko jakiś stres czy zdenerwowanie od razu odczuwam to na sercu. dostałam leki i aby sobie samemu..

Nerwica - artykuł

.. Co to jest nerwica? Czy zdarzyło Ci się kiedyś przeżywać duży problem? Taki, który przyprawił Cię o bezsenność, nieustanne zamartwianie się. Kłopot, z którym nie umiałeś sobie poradzić albo nie byłeś pewien, czy potrafisz. Może musiałeś włożyć wiele wysiłku, aby go pokonać. Być może musiałeś działać szybko i..

Nerwica w ciąży - Str. 157

.. ...co mi dolega, czy to nerwica czy inne choróbsko, ale muszę się wygadać. Nigdy nie byłam u specjalisty, a moje dolegliwości ( bezsenność, piekielna nerwowość, nastroje depresyjne ) leczył doraźnie lekarz rodzinny. Oprócz tego cierpię na napady lęków niewiadomego pochodzenia, z którymi..

Tężyczka, co robić? - Str. 2

.. ...nadczynność tarczycy, ptem nerwica, z którą męczę się po dziś dzień, a teraz jeszcze ta tężyczka. Każda z tych chorób daje mnóstwo najróżniejszych objawów, nie ma dnia by wszystko było na 100% o.k Jestem gorsza niż moja 80 letnia babcia. Odstawiłam leki na nerwicę..

Słyszę i czuję bicie serca na całym ciele

.. ...czas ) ja choruje na nerwice serca i mam własnie takie bicie serca na całym ciele a szczegolnie w zebrach sennosc jak najbardziej moze byc z niskiego cisnienia ale nie tylko ja tez potrafiłam spac na okrągło a cisnienie miałam idealne 120/80 a potem znowu nadchodziły dni bezsennosci...

Potrzebuje pomocy. Nie umiem żyć normalnie ...

.. ...inne szczegóły. Masz nerwicę albo nawet depresję musisz udać się do psychologa tak będzie nnajlepiej on na pewno Ci pomoże. Powodzenia pozdrawiAM, A PRZY OKAZJI zrób sobie badanie krwi i poziom tsh, jak się ma nadczynność tarczycy ma się objawy takie jak lek, nerwowość, bezsenność, itp..

Czesc witam

.. ..., ze jestem bardzo znerwicowanan, od 3 miesiecy. Nic innego tylko mysle , o tym ze jestem chora, mialam problemy z kołataniem serca, bezsennoscia , Mam stany depresyjne, nic mi sie nie chce. W mojej glowie , nic tylko paniczny lęk, ze mi coś jest.Jutro , mam znowu, wizyte u..

Problem z nerwami

.. ...sobie poradziłam z moja nerwica, ( miałam tez prooblemy z bezsennoscia, ), poza tym podaje na nim linki na historie osób, ktore wyszły z nerwicy oraz na fajne materiały, które moga Ci pomóc w Twojej sytuacji..Pozdrawiam., psycholodzy nie gryzą i są po to, żeby pomóc gdy przestajemy sobie..

Eka

.. ...Ja wyleczyłam się z nerwicy miałam różne objawy takie jak. Duszności, ból głowy, panikowałam bałam się być sama w domu, cały czas sprawdzałam puls bicia serca, drgawki, bezsenność, wkręcałam sobie że jestem na coś chora chodziłam po lekarzach robiłam wyniki żeby tylko się uspokoić...