Nerwica a bóle głowy i osłabienie

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 36

.. ...klubu...moja walka z nerwicą zaczęła się 3 lata temu od napadu nerwowego i wizycie na oddziele kardiologi...badania wyszły dobrze, ale objawy sie nasilały...pieczenie w lewej częsci klatki piersiowej, uciski, bóle głowy na zmianę z uczuciem omdlenia i osłabienia, drętwienia lewej nogi i..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 4

.. ...leczyłam się ponad rok na nerwice, choć nie wierzyłam że to możliwe. Omdlenia, spadki ciśnienia, drętwienia, nagłe napady drgawek, kołatania, strach, lęki, wymioty, biegunki, potężne bóle głowy u szczytu czaszki, opasające bóle pleców promieniujące do szyi, bóle dławicowe do złudzenia..

Czy to nerwica? bóle brzucha

.. ...dłuższego czasu mam objawy nerwicowe - przyspieszone tętno, podwyzone ciśnienie, napady lękowe... Serce w porządku. Krew, mocz itd - wszystko ok. Oprócz tego wszystkiego miewam dziwne dolegliwości w okolicach brzucha. Ucisk ok 10 cm nad pępkiem, kłócia pod żebrami, lekkie kłócia w..

Czy to nerwica? osłabienia, problemy z koncentracją i pamięcią

.. Witam. Od kilku miesięcy mam dziwne dolegliwości. Czuję się bardzo osłabiona, mam problemy z koncentracją i pamiecia. Mam w tym roku mature i utrudnia mi to nauke. Chodzę rozkojarzona i jakby zaniepokojona. Dodatkowo mam czasem bóle głowy i szumy w prawym uchu oraz uczucie pieczenia w prawej łopatce. Martwie..

Bóle głowy, nerwica, osłabienie organizmu

.. ...Lekarz stwierdził u mnie nerwicę. Po skończeniu się tabletek przeszły dolegliwości - pulsowanie żył i kołatanie serca. Nie na długo. Po kilku dniach wróciło to samo. Kupiłam więc tabletki równie silne jakie przepisał mi lekarz. Średnio pomogły. Nie biorę ich bodajże od 3 dni. Doszły mi..

Bóle i zawroty głowy, wypadanie włosów, osłabienie i brak koncentracji

.. ...porządku to może byc nerwica spróbować możesz od najprostszej postaci kup w aptece melisane i zacznij przyjmować regularnie/nie melise/ a zobaczysz czy będzie jakaś poprawa. zażywam tabletki Persen na uspokojenie od dłuższego czasu i to raczej niczego nie zmienia więc myślę, że efekt..

Poranne bóle głowy i osłabienie wciągu dnia

.. ...czasu brałem pod uwagę nerwicę lub stany depresyjne, podobnie twierdzi mój lekarz. Od pewnego jednak momentu zastanawiam się nad TK mózgu, w najbliższym czasie odwiedzę klinikę w celu zrobienia badań. Proszę jednak o liczne wypowiedzi na ten temat. ( jeśli chodzi o mój styl życia:..