Nerwica a bóle kręgosłupa

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 614

.. ...wiadomo że to * tylko * nerwica, a dwa, że łatwiej z tego wyjść, bo jak masz atak np. kołatania serca a badania wykazały że serce masz jak dzwon, to olewasz ten atak. Przechodzi od razu. Ja miałam silne bóle głowy. Zauważyłam taką rzecz: dzień przed rezonansem kręgosłupa miałam potworny..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 718

.. ...Ja przezyłam koszmar nerwicy lękowej z napadami agorafobii. To była masakra masakrycznie masakryczna. Najgorszy syf z jakim przyszlo mi się zmierzyć. Przeszłam dziesiątki rozmaitych badań, bo lekarze podejrzewali wszystko: od urazów kręgosłupa powodujących zawroty i bóle głowy, przez..

Hipotonia ortostatyczna i nerwica lękowa

.. ...końca zdiagnozowana ale nerwica tak.Chcę się podzielić swoimi spostrzeżeniami poniważ na nerwicę leczę się od wielu lat.Zaliczyłam wielu lekarzy,pobyty w szpitalu...Bóle nie tylko w klatce piersiowej.ale mięśni,kręgosłupa.Siadało mi wszystko.Wygładałam coraz gorzej a w papierach /wyniki..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1025

.. ...pobudzicie a jak wiadomo nerwica ją szybko zużywa. Pozdro. Witam. Cos kijowy ten ostatni czas, każda ma cięższe dni...może pogoda! Ja dostaje odnowa napady lęku, no nie takie ale pomału mnie wykańczają. Matiiaga,czy te bóle w klatce, to takie nerwowe czy cos masz z kręgosłupem..

Kłucie w klatce piersiowej

.. ...choroby. choruję na nerwicę depresyjno lękową mam pełną szafę leków. i szukam sama wyjścia i przyczyny tego kłucia bo powinno się znależć przyczynę a nie faszerować pacjenta lekami. czytając tu różne wypowiedzi zastanawiam się czy te bóle nie będą związane z kręgosłupem może ktoś wypowie..

Nerwica a ból kręgosłupa

.. ...podobne skojarzenie nerwicy z bólem pleców.pragnę zaznaczyc ze od lat bolał mnie odcinek ledzwiowy ,dostałam skierowanie na rechabilitacje prądy, lasery itp i od tego czasu sie rozleciałam bo bolą mnie całe Witaj: - )to sprawa zwyrodnieniowa.ja tez takie cos mam od 16 roku zycia.a lekarz..

Czy to nerwobóle? ból w klatce piersiowej i uczucie ucisku serca

.. ...nie są objawy jakiejś nerwicy? Mam iść z tym ponownie do lekarza? jeśli tak to do jakiego? pozdrawiam Piotr Witaj: - )Mi to wyglada na brak witamin i mikroelementow Piotr zrób sobie ekg,echo serca,lipidogram,a przede wszystkim przeswietl kręgosłup piersiowy,który również daje..

Bóle serca, kręgosłupa, głowy ...

.. ...raczej stawiałbym na nerwicę, skontaktuj się z psychologiem jeżeli z badań się okaże że wszystko ok. hej a ja bym radziła bys trafiła to szpitala najlepiej do opola na wodociągową tam jest tesz oddział dla normalnych . lezy sie tam tylko 3 dni zrobia ci wszystkie badania a zwłaszcza..

Krzysztof

.. ...uczestników tego forum z nerwicą ma identyczne objawy : ). Masz chyba jakiś zespół odstawienia. Bóle pleców mogą być od kręgosłupa, bo za szybko przytyłeś. Kręgosłup nie lubi nagłych zmian obciążeń. Spróbuj pochodzić na masaże kręgosłupa, to trochę pomaga. Pozdrawiam. dziekuje agusia31..

Nerwica a dziwne bóle

.. ...mnie coś naparza czy to nerwicny czy inne sa przyczyny tego schorzenia Niestety to może być sto różnych rzeczy, w tym nerwica. Musisz nam dokładniej opisać co i jak boli oraz kiedy. Możesz mieć też coś z kręgosłupem, też daje takie objawy, coś akurat wiem o tym : ). jak to od skrzywienia..