Nerwica antykoncepcyjna

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 557

.. ...objawy. Może to nie nerwica, a właśnie od tabletek antykoncepcyjnych. objawy mam od ok. 2 - 3. miesięcy, więc być może to od tabletek...ale po przeczytaniu paru stron dotyczących nerwic - zaczęłam się zastanawiać, czy oby nie mam jakiejś....W tym miesiącu chcę zrezygnować z..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 23

.. ...się wydaje,że nasza nerwica ma związek z hormonami.Też miałam torbiele na jajnikach.Musiałam leczyć je tabletkami antykoncepcyjnymi.Dwa razy je odstawiałam i po każdym odstawieniu działy się ze mną straszne rzeczy.Głównie lęk,ale tak silny,że brakuje tchu,drżenie i drętwienie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 114

.. ...mam pytanie - czy to nerwica?Bo te objawy nie wystapily w sytuacji stresowej!Co prawda bylo ostatnio troche powodow do stresu ale zeby az tak? I mam jeszcze jedno pytanie - czy takie objawy moga wystapic po odstawieniu lekow antykoncepcyjnych - bo jakos mam wrazenie ze tu tkwi przyczyna...

Tabletki antykoncepcyjne przy nerwicy

.. ...zdrowie, a walczę z nerwicą od 8 lat. Myślę, że to jak każdy z nas zareaguje na dany lek, jest indywidualną kwestią organizmu. Najważniejsze, aby lekarz zlecił Ci badania hormonalne i przepisał tabletki dostosowane do Twojego typu hormonalnego ( są 2 - gestagenny i estrogenny ) oraz, aby..

Nerwica i tabletki antykoncepcyjne

.. ...lekow i depresji przy nerwicy ? Sama sie juz nad tym zastanawiam. Biore juz 5 opakowanie i sie zastanawiam czy powinnam dalej brac.. Bo przed rozpoczeciem pierwszego opakowania nie mialam * glupich mysli * dopiero pojawily sie one pozniej.. jakie badania trzeba zrobic zeby zobaczyc czy..