Nerwica ból lewej ręki

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 785

.. ...Witam Was Ja też mam nerwicę, od dawna, ale jakoś radziłam sobie sama, do momentu kiedy do tej nerwicy dołączyła się depresja. Nie był to jakiś ciężki stan ale samopoczucie kiepskie bardzo. Do tego dochodziły bóle w klatce piersiowej, ból i dretwienie lewej ręki, gula w gardle i..

Nerwica? stwierdzono nerwicę wegetatywną ale nie miałam problemów

.. ...pytanie, czy to może być nerwica, czy może coś innego. Ostatnio tygodnie były dla mnie wielkim stresem. Od około tygodnia zauważyłem pojawiający się ból lewej strony klatki piersiowej choć wydaje mi się, że nie taki jakiś głęboki. Ból przenosi się aż do ramienia, barku. Nawet odczułem..

Dziwny ból ręki i uczucie ciężkości w palcach

.. ...to byc DEPRESJE czy NERWICA LEKOWA albo nic z tych rzczy .Monika hej. ja mam podobnie. co zdiagnozowano u ciebie.prosze pomoz hej jesteście poje...... też mam drętwienie lewej ręki ipalców ale aż takiej chorej wyobrażni to nie Kto jest poje... to widać po kulturze... może byc to albo..

Mętlik w głowie, bóle lewej piersi, czy to nerwica?

.. ...niewiem czy to moze nerwica? wiem tez ,ze czesto mi pomaga wysilek znaczy chce mi sie biegac ogólnie cwiczyc .Zaznacze ze mam kamienie w nerkach i podwyzszpna bilirubine nieiwem czy to moze ma jakis wplyw. Prosze o podpowiedz Pozdrawiam Witam! Mój tato miał to samo - bóle w..

Ból pod lewa łopatką promieniujący do ręki, czy to serce?

.. ...kiedys chorowalem na nerwice,teraz objawy zaczely powracac,najgorszy jest bol pod lewa lopatka promieniujacy do lewej reki,Czy to moze byc od serca. Pojawily sie rownierz szybkie tetno,dusznosci,lekkie leki,lekkie bole na srodku klatki piersowej. Czyzby powrot choroby? wolny człowieku..

Nerwobóle i drętwienie lewej dłoni

.. ...czy to mogą być objawy nerwicy. czesc ja tez mam takie cos ale dretwieje mi polowoa dloni w tym 4 i5 palec u lewej reki ;/ dołączmy , ze mam 16 lat ja mam 15 lat. od jakichś dwóch miesięcy drętwieją mi dwa ostatnie palce u lewej ręki. Mam problemy z sercem, czy to moze być coś z tym..

Drętwienie Lewej Ręki

.. ...problem z tą cholerną nerwicą. Zaczęło się przypadkiem najbardziej w miej oczekiwanym momencie...uderzenia gorąca do głowy,pocenie się dłoni,drżenie całego ciała, zawroty w głowie . Dotarłam do psychiatry dostałam leki ,które pomagają choć ostatnio dokucza mi ból lewej ręki,poci się ,..