Nerwica bóle mięśni

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 681

.. ...co mi powie ; ) że to nerwica? : ) pozdrawiam Witam po dłuższej przerwie... Już myślałem, że ze mną wszystko w porządku, ale niestety pomyliłem się. Od soboty albo niedzieli mam dziwne bóle mięśni nad kolanami, do tego dzisiaj pojawiły się bóle mięsni ramion i łokci. Może słowo * bóle *..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 21

.. ...Cześć Wszystkim! Moja nerwica lękowa zaczęła się jakieś 5 lat temu. Na początku typowe objawy; kołatania serca, potliwość, zawroty głowy, duszności. Miałam robiony komplet badań, gdyż moja Matka jest lekarzem internistą. Najpierw EKG, wszystko bylo ok, później echo serca - też ok,..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 29

.. ...jak się ma na przykład nerwice to układ nerwowy szaleje i takie sa efekty. Nerwobóle, duszności, drżenia ciała, niektóre symptomy psychotyczne, nerwice itd.itp., są objawami jednej i tej samej choroby, która zaczyna się w jelitach a nazywa się nietolerancja glutenu, a ta z kolei to jeden..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 41

.. ...ziewanie . Może to i nerwica . Tylko dziwne te wszystkie objawy pojawiają si e po stresie jak już jestem spokojna. Sama nie wywołuję żadnych lęków myśleniem o chorobach. Te wszystkie objawy pojawiają się niespodziewanie w ciągu dnia wtedy jak ja jestem spokojna i jak mam bóle mięśni,..

Hipotonia ortostatyczna i nerwica lękowa

.. ...końca zdiagnozowana ale nerwica tak.Chcę się podzielić swoimi spostrzeżeniami poniważ na nerwicę leczę się od wielu lat.Zaliczyłam wielu lekarzy,pobyty w szpitalu...Bóle nie tylko w klatce piersiowej.ale mięśni,kręgosłupa.Siadało mi wszystko.Wygładałam coraz gorzej a w papierach /wyniki..

Dziwne bóle i pulsujące mięśnie

.. ...wydaje ze to czysta nerwica a i z kregoslupem to tez pewniezwiazane, brakiem ruchu i niedoboru potasu/magnezu. Kregoslup mam skrzywiany i wszystkie stawy mi strasznie strzelaja zerowa kondycja mysle ze ja zaczne od leczenia kregoslupa bo jak w moim wieku mam problemy to co za 10 lat....

Bóle mięśni rąk i nóg -nerwica?

.. ...czy ktoś z chorych na nerwicę ma objawy bólowe?u mnie zaczęło się od dodatkowych skurczów serca ,póżniej było zapalenie żołądka a potem niesamowite bóle karku ....teraz bolą mnie nogi i ręce ...dosłownie aż mi je wykręca .zwalam wszystko na nerwicę ale zaczynam myśleć o poważniejszych..

Bóle mięśni rąk i nóg -nerwica? - Str. 2

.. ...pisałam żę ta franca nerwica wyłazi nie jak masz nerwy tylko jak się już uspokoisz.. NA RAZIE .TRZYMAJ SIĘ .ANIA Mnie nie kłuje nic ale mam takie okresowe palenia skóry .A TRZĘSAWKI MAM .wydaje mi się żę wnętrzności mi sie trzęsą .i rece i nogi i w środku głowy .w rzeczywistości nie..