Nerwica ciągły

Neurastenia

.. ...Neurastenia to jedna z postaci nerwicy. Termin ten jest używany coraz rzadziej z uwagi na ciągłe zmiany klasyfikacji i nazewnictwa zaburzeń psychiatrycznych. Do obrazu neurastenii należy przede wszystkim ciągłe uczucie zmęczenia, osłabienia. Taki zespół objawów jest nazywany astanią. Mogą..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 39

.. ...nie chce wychodzić na znerwicowana wariatkę, ale jak żyć w ciągłym strachu? Nie pisze tu na tym forum ale niekiedy czytam skad wiesz ze masz skurcze dodatkowe nadkomorowe robilas jakies badania ja tez cos takiego mam ale sporadycznie mozerz napisac jak to odczówasz tez mialem echo kilka..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 47

.. ...bo twierdziła że to nerwica, nerwobóle i co tam jeszcze. w miedzy czasie bóle i kołatania sie pojawiały, bywałam na pogotowiu gdzie nigdy nic nie wyłapywali na ekg, oznaczono mi także troponine 0 i CRP też niskie chyba 0.3. od tamtej choroby ciągle mam stan podgorączkowy od 37 do 37.7,..

Częstoskurcze napadowe ciągle wracaja

.. ...potas hydrozynium na nerwice przez te leki to ja niewiem jak ja zaloze rodzine itp przeciez dopiero zaczynam zycie Witam Lidka! Pierwszy raz czestoskurcz napadowy * zlapal * mnie w wieku 15 lat,teraz mam 30.Przez te wszystkie lata bralam rozne leki,nizbyt regularnie bo moje czestoskurcze..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 19

.. ...osób cierpiących na nerwicę lękową. To mnie w pewien sposób też * odciągnie * od setek myśli chodzących mi po głowie co dzień. Za namową psychiatry zamówiłam też kilka publikacji na w/w temat i mam zamiar oswoić problem * od podszewki * . Całuski dla Was wszystkich - dzisiaj Dzień..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 28

.. ...przeszkodziła w tym nerwica, bo praca pewnie do spokojnych nie będzie należała. Z Wami dam radę!: )Doro, też mam tendencję do spisywania listy zadań bojowych, które planuję wykonać w ciągu dnia, czy tygodnia. Jako nauczyciel nie umiałam żyć bez kalendarza! Wogóle lubię mieć wszystko..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 71

.. ...Oj, widzę, że osoby z nerwicą lękową łączą całe schematy życiowe! U mnie zaczęło się 3 lata temu. Pamiętam, że byłam taka zdezorientowana, nie miałam pojęcia co ze mną się dzieje. Siłą rzeczy, nikt w moim wieku nie jest stanie mnie zrozumieć, jeśli tego nie przeżył. Moja przyjaciółka..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 91

.. ...chorują.A ja jak na znerwicowaną matkę przystało drżę na samą myśl o katarze, może dlatego, że mała jako 7 - miesięczne dziecko po niewinnym katarku dostała zapalenia krtani i w ciągu 10 minut cała zrobiła się sina. Teraz, kiedy analizuję pewne wydarzenia to mam wrażenie, że to..

Potas - czemu go tak mało?

.. ...przełożenie także u nerwicowców którzy przecież mięsni uzywaja aż do granic wytrzymałości spinając mięśnie karku, brzucha, pleców itd. Do tego dochodzi zwiększone zuzycie przez mięśnie gładkie ( wszystkie ) i oczywiście na normalną motorykę. Tez miałem ciągle niskie stęzenia potasu,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 69

.. ...czymś takim są przy nerwicy normalne. Boję się, że sama wpędzę się i nakręcę do takiego stopnia, że nie zapanuję. Ale te myśli są non stop i jeszcze dodatkowo denerwuję się tym, że ciągle mnie męczą. Nie wiem co mam robić. Mam nadzieję, że jest ktoś, kto mnie zrozumie. Błagam, dodajcie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 126

.. ...one same podejrzewają nerwicę, nie są jednak tego pewne i żyją w ciągłym lęku, proponuję wykonać badanie serca, które ostatecznie rozwiąże ten dylemat, tzn pokaże czy występuje niedokrwienie a jeżeli tak to jak jest duże i czy aktualny stan grozi zawałem. W przypadku braku niedokrwienia..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 136

.. ...dokuczać od razu mysle a nerwica nic mi przecież nie bedzie i tak jakos leci ale w dalszym ciągu i tak nie mam ochoty na nic jestem ospały z luzka wstaje tylko praktycznie zeby sobie pojesc i tak sobie zyjemy z moją koleżanką nerwicą:( pytałem o ablacje dlatego ze pierwszy raz spotykam..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 173

.. ...że mógł to być atak nerwicy. Przez następne trzy tygodnie bardzo źle się czułam, byłam bardzo słaba, ciągle nie mogłam złapać powietrza, czasami bolała lewa ręka.Ciągle łykam tabletki od serca i na uspokojenie i jest już lepiej, ale boję się że jak przestanę brać leki to atak wróci...

Pytania do lekarza, bo to bigeminia z Holtera? - Str. 2

.. ...kardiolog stwierdzili, że to nerwica. Od tamtego czasu miałam wszystkie możliwe objawy opisywane na tym forum odnoście wypadania płatka i nerwicy poza jednym ... od tych kilku miesięcy męczą mnie bóle całej lewej strony, czasem jakby mi drętwiała, jakbym miała ją ciągle przykurczoną...

Niski puls po concorze 2,5

.. ...serca to co innego a od nerwicy sie nie umiera Zgadzam się z Tobą Dana , że od nerwicy się nie umiera...ale z drugiej strony - te ciągłe kołatania serca związane z nerwicą z czasem mogą zaszkodzić nawet zdrowemu sercu. Hej dziewczyny. Biore Concor5 pol tabletki dziennie kilka lat. To..

Dodatkowe skurcze - Str. 49

.. ...i że jest to taż od nerwicy a wierz mi nerwicę mam silną lęki zawroty a też chcę bawić sie popiwkować i czasami to robię poniewż najgorsze jest to jak jesteś w towarzystwie i wszyscy bawią się a ty ciągle boisz się żę chwycż cię dodatkowe.Mój mąż już nie może tego słuchać i najgorsze..

Dodatkowe skurcze - Str. 50

.. ...Od 4 lat męczę się z nerwicą lękową i wlaśnie w jej trakcie uaktywniły się skurcze dodatkowe. A oto wynik: Ambulatoryjną analizę EKG przeprowadzono w ciągu 22godz i 17min. Przeanalizowano 108616 pobudzeń. Średnia częstość rytmu serca wynosiła 81 p/min, z maksymalną częstością 148 p/min,..

Dodatkowe skurcze - Str. 204

.. ...zastawki mitralnej i nerwice wegetatywną Pierwsza ciąża byłaok,druga zagrożona ciągłe potykania serca kołatania raz wyladowałam na pogotowiu z częstoskurczem.Miałam bardzo złe wyniki hormonów tarczycy.Moja psychika w tym czasie nie była najlepsza co dodatkowo miało zły wpływ na..

Dodatkowe skurcze - Str. 212

.. ...nasercówych belergot. To nerwica - przestań się wkręcać!!!!!!!!! Hej Ja brałam kiedys belergot i nic mi nie dawał.Ponadto może on powodować szybsza akcję serca. sama ciągle szukam jakiegos fajnego leku na te * beboki * . Poszłam wczoraj na aerobik i odczuwałam jakies tam przelewania ale..

Kardiomiopatia czy nerwica?

.. ...bardzo proszę. Może mam nerwicę ? To moze być nerwica.Do jej objawów należy m.in.kołatanie serca,potliwośc, zawroty głowy,duszności a nawet omdlenia.Jednak zanim zaczniesz sie leczyc w tym kierunku,skonsultuj się z jeszcze innym kardiologiem.Przede wszystkim wyluzuj!!! Nie możesz ciągle..

Dziwne uczucie w przełyku i ból klatki piersiowej

.. ...być? Proszę o pomoc nerwica niekoniecznie. mi ciągle wmawiano nerwice a w końcu po pieęciu latach postawiono diagnozę - koszmar naszej służby zdrowia. sprawdz zatoke szyjna - jak przyciśniej szyje w okolicy tętnicy to czy cos ci się dieje? - jak tak to koniecznie idz do lekarza. to moga..

Interpretacja wyników badania Holtera

.. ...Od 4 lat męczę się z nerwicą lękową i wlaśnie w jej trakcie uaktywniły się skurcze dodatkowe.Bardzo proszę o interpretację. A oto wynik: Ambulatoryjną analizę EKG przeprowadzono w ciągu 22godz i 17min. Przeanalizowano 108616 pobudzeń. Średnia częstość rytmu serca wynosiła 81 p/min, z..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 8

.. ...gardle, to normalne przy nerwicy, dodatkowo ciągle pokasływałam lub chrząkałam, śmieszne ale prawdziwe!!!No i ziewanie, w sytuacjach stresowych ciągle ziewałam. Dziś odniosłam sukces, na wywiadówce u córki raz ziewnęłam i ani razu nie odchrząknęłam ani nie kaszlnęłam! Mówię Wam jak sie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 29

.. ...wszystkich...ja też chuba mam nerwicę serca...na początku nie mogłam zasypiać, później budziłam się w nocy i też nie mogłam spać, ciągle byłam zmęczona, niewyspana, bez chęci do życia...jak powiedziałam o tym swojej p.doktor to przepisała mi dormicum na spanie tłumacząc, że napewno mi..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 33

.. ...że was tu tyle. Moja nerwica męczy mnie już od ładnych paru lat, i muszę przyznać, że jest cwańsza niż ja. Badam się ciągle ale diagnozy niestety mnie nie uspakajają. Wydaje mi się, że lekarze przeoczyli coś ważnego, przyczynę. Opinie innych osób podtrzymują na duchu, że to nie tylko ja..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 37

.. ...problemem.Inni maja nerwice i jeszcze żyją.Mam wujka który przegrał swoje życie,bo miał nerwicę( też przez ojca alkoholika ).Zaczęli go faszerować lekami uzależniajacymi.Też ciągle spał i śpi do tej pory.Stracił żonę, syna,został zupełnie sam.Ja dlatego boję się brać jakiekolwiek leki, a..

Badanie Holtera

.. ...Od 4 lat męczę się z nerwicą lękową i wlaśnie w jej trakcie uaktywniły się skurcze dodatkowe.Bardzo proszę o interpretację. A oto wynik: Ambulatoryjną analizę EKG przeprowadzono w ciągu 22godz i 17min. Przeanalizowano 108616 pobudzeń. Średnia częstość rytmu serca wynosiła 81 p/min, z..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 20

.. ...że to moze byc cos z nerwicą... objawy sa takiego typu, siedzę spokojnie ogladając film np. i po chwili mam kołatanie serca - bije jak szalone, objawy takiego lęku, omdlenia prawie itp. robiłem wszelakie badania i wszystko ok. krew badałem w ciągu 1,5 roku 4 razy full badania kosztowne..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 41

.. ...ziewanie . Może to i nerwica . Tylko dziwne te wszystkie objawy pojawiają si e po stresie jak już jestem spokojna. Sama nie wywołuję żadnych lęków myśleniem o chorobach. Te wszystkie objawy pojawiają się niespodziewanie w ciągu dnia wtedy jak ja jestem spokojna i jak mam bóle mięśni,..

Ucisk, gula w gardle - Str. 8

.. ...leki uspokajające na nerwicę. Mam niby jakieś zwłóknienia tarczycy i podwyższoną echogeniczność miąższu, a sama tarczyca jest podobno zbyt mała. Dostałam skierowenie od właśnie tego lekarza do endokrynologa i laryngologa, póki co. Mam pracę, która jest dość stresująca, a najgorsze jest..

Kłucie w sercu - Str. 6

.. ...lekarzowi jest powiedziec nerwica czy choroba psychiczna - bo tak jest wygodniej poprostu - tyle ze nie dla pacjenta. Pozdr. to prawdopodobnie zmiany spowodowane stresem częste są uszkodzenia serca na skutek częstej adrenaliny i ciągłego stresu nie grajcie w mmo bo one do tego..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu - Str. 2

.. ...to,czego szukałam. Mam nerwicę i w ciągu dwóch tygodni 3 razy zdarzyło mi się,że nie mogłam się wybudzić.Ja wiem,że już nie spałam,bo wszystko słyszałam,oczy chyba w połowie też miałam otwarte,ale ciało jakby nie chciało się obudzić...okropne...chcialam cos powiedziec,poruszyc sie i nie..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu - Str. 4

.. ...Ja mysśle ze to nie nerwica tylko cos powazego. prosze o szybko odpowiedz. ciągle boli mni brzuch od maja az do wrzesnia. nie mogę złapać tchu. czuje ze to nie nerwica tylko serceprosze o odpowiedsz. dodam ze tarczyca to moze byc Hej witam, ja mam taki sam problem i do tego dochodzi złe..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 2

.. ...może być spowodowane nerwicą...? Droga blumarine takie objawy towarzysza nerwicy ja mam to samo, gdy sie czyms denerwuje to ciagle mi sie odbija i czasami nie umie sliny polknac, ale zawsze dla swojego swietgo spokoju mozesz sie zapytac lekarza : ) pozdrawiam Teraz już nie piecze, ale..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie

.. ...relacji wynika że macie nerwicę lękową.A to troche inna bajka niż stress.Jeśli to początek to rzeczywiście starajcie się zrelaksować.dużo spacerów koniecznie z osobą towarzyszacą,żebyście miały poczucie bezpieczeństwa.W chwilach niepokoju możecie wspomagać się neospasminą/można kupić bez..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie - Str. 3

.. ...się znalazłem. Czy to nerwica? Osobiście nie wydaje mi się, gdyż aktualnie jestem nawet spowolniony... kochani!!! ja mialam to samo,miałam lęki,arytmię serca,slyszałam głosy,bałam sie duchów i jak dziecko bałam sie ciemnosci.ciągle mialam kolotanie serca ,w nocy budził mnie ucis k..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie - Str. 4

.. ...katastrofy jaką jest nerwica lękowa. Na początku muszę zmartwić czytających poradę * naji * że propozycja jej jest jak najbardziej wskazana ale jako profilaktyka przed lub po pozbyciu sie tego problemu, ewentualnie jako jeden ze składników terapji jaką trzeba zastosować. Przebyłem..

Ekstrasystolia komorowa i wypadanie płatka zastawki mitaralnej

.. ...objawów to pewnie wina nerwicy której nabawiłam się przez ta chorobę ( bałam się, ze zemdleje itp. ) ale ciągle bardzo szybko sie męczę, boli mnie serce, źle czuje się kiedy jest bardzo gorąco, kręci mi się w głowie itd. Ostatnio żyje mi się z tym wszystkim na prawdę ciężko. Nerwica i..

Papierosy czy nerwica?

.. ...posty na tym portalu, o nerwicy między innymi. zacząłem łączyć wszystkie fakty i chyba problem się rozwiązał. od wielu lat mam problemy ze stresem. właściwie żyję w ciągłym stresie. denerwowałem się w szkole, przed ważnymi egzaminami, przy odpowiedzi. przez stres czasem nie mogę..

Duszenie się - Str. 3

.. ...potrzebne,ale do walki z nerwicą same leki nie wystarczą,dzięki psychoterapii można z niej wyjść,a przynajmniej zmniejszyć objawy.Fajnie ,że powiedziałaś znajomym bo ciągłe pilnowanie się żeby nikt niczego nie zauważył wymaga dużego wysiłku i niekiedy daje odwrotny efekt...myśląc o tym..

Ciągły stres, strach przed zatrzymaniem serca

.. ...sie brac inne leki na nerwice bo boje sie ze serce mi sie zatrzyma czy ktos ma ten problem prosze pomuzcie pozdrawiam Elżbieta,uspokój się.Po pierwsze:jaką diagnozę postawił lekarz?Co to znaczy,że badania wyszły negatywnie?Serce jest w porządku?Jakie masz ciśnienie?Jaki jest powód,że..

Nerwica - kto ją pokonuje i w jaki sposób? - Str. 19

.. ...doznań, które towarzyszą nerwicy lękowej( w moim przypadku ).Mnie choroba wykluczyła z normalnej egzystencji ( parę lat temu )na kilka tygodni.Potem doszły inne nieszczęścia( niestety te mają to do siebie,że lubią się przyciągać ).Przeczytałam masę literatury( żeby pomóc sobie na..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 8

.. ...psychiatry?Bo jezeli mam ta nerwice lekowa chciałabym wspomniec o tym pani neurolog. Poczytaj sobie o migrenie. O aurze z migreną. ja miałam podobne objawy. ja bym jeszcze radziła iśc do ginekologa i porozmawiac o badaniu hormonu prolaktyny. Ja miałam tez takie objawy, lekarze ciągle..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 68

.. ...się razem ze stanami nerwicowymi u mnie, kiedy się denerwuję szyja mi bardzo drga ) - ciągłe siedzenie nad książkami chyba daje się we znaki. witajcie wszyscy widszę, ze chłopaki zaczynają dzień od rozmów o chorobach, no kaman!!!! ja dzis dzionek mam cudo, usłyszałam od meza, ze chce ode..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 264

.. ...choruje na nerwice już 3 lata nie chciałam sie przyznać sama przed sobą psychiatra czy psycholog nie zaczęłam leczenia może to obawa rożni a lekarze a może ja sie boje ale ciągle wracasz to tego tematu..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 381

.. ...brać siły na walkę z nerwica ,z atakami i ciągłym lękiem - - - niestety również chciałabym znać odpowiedz na to pytanie!!! Oprócz codziennych dawek leków wspieram się psychoterapią z czego jestem bardzo zadowolona.Myślę ,że bez pomocy psychologa nie poradziłabym sobie z tym..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 443

.. ...na to ,że to jednak nerwica dalej Ci tak solidnie popalić. Zrobili Ci przynajmniej wszystkie podstawowe badania przed wypisem do domu? Jak się dzisiaj czujesz? Monia nie zły początek dnia .Znam te lęki po przebudzenie i niepokój o to co się wydarzy w ciągu dnia. Co prawda pozbyłam sie..

Jak boli! doradzcie! pocieszcie!

.. ...pewnego czasu choruję na nerwicę,wykluczyłam inne choroby,robilam ekg i echo serca.Leczenie dało niezle rezultaty,bo odstawilam już jeden lek.Problem jest tearza tego typu,że od jakiegoś czasu mam ciągle zawroty głowy,wtedy duszno mi się robi,serce kołacze i jestem jakas osłabiona,dodam..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 21

.. ...mam duszności jestem znerwicowana i ciągle osłabiona. Czy ktoś z Was brał tak długo anesteloc? Czy ktoś próbował leczyc się naturalnie, czy ktoś próbował oczyszczac organizm? Kochani pomóżcie! pozdrawiam ~Reńko, tak też bywa po niektórych lekach gastrologicznych.Czy te dusznośći masz..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 22

.. ...psychiatrycznie na depresje, nerwice i hipohondrię, byłem tez na psychoterapii i nic nie pomaga. To jest ciągle, nie nasila się podczas stresu czy coś. Kiedyś czynnie uprawiałem sport, teraz jestem wrakiem dawnego siebie. Pogarsza mi się kiedy zmarznę i kiedy jest gorąco i duszno. Drogi..

Nerwica - zaczynam aktywnie przeciwdziałać, ktoś ze mną?

.. ...podstawowych problemów nerwicowców. Moim głównym problemem jest ciągłe wmawiane sobie różnych chorób, głownie tych śmiertelnych. Wciąż wykonuje różne badania, głównie prywatnie, zakupuje coraz lepszy sprzęt medyczny typu cisnieniomierze, dobre termometry itp...Wszystko zaczeło sie od *..

Nerwica w ciąży - Str. 34

.. ...bezstresową,to póżniej nerwica się odzywa.A pierwsze symptomy ujawniły mi się 6 lat temu,po ciągłych stresach w domu rodzinnym.I jak się już z niego wyprowadziłam,myślałam że nerwica odejdzie na zawsze,bo kiedy się ujawniła nie było ze mną za fajnie,ale przezwyciężyłam to wtedy,tzn nie..

Nerwica w ciąży - Str. 49

.. ...osobą,co kiedyś( bez nerwicy )a teraz o byle co się denerwuję,i często tłumaczenie sobie nie wiele się zdaje,to jest jakby silniejsze ode mnie.Ale nie przejmuję się tym,mam tak i już i wiem że kiedy sytuacja w życiu sie zmienia,chodzi mi o pozytywne zajęcie sobie czasu w ciągu dnia(..

Nerwica w ciąży - Str. 105

.. ...nie wiedzialam co to nerwica depresja a teraz jest to nie do zniesienia ciagly płacz lęki bezsilnosc agresja w domu to wogole nic nie robie nic mnie nie interesuje juz nie moge tego wytrzymac a poroddu to sie tak boje ze nie wiem jak ja pojade co ja mam robic mam wrazenie ze umre albo ze..

Nerwica w ciąży - Str. 142

.. ...mialam.Ale teraz kiedy nerwica się przyplątala to nie wiem jak będzie.Prawdopodobnie będę też miala cesarkę no i tu zaczyna się moj jeden wielki strach jak to będzie.Jak to przeżyję,kiedy będę znieczulona leżeć i nie będę mogla uciec...i jak mnie panika ogarnie? Co wtedy będzie...Boję..

Ciągły ból w mostku

.. ...ramiona i plecy.podobno to nerwica ale biore antydepresanty juz przeszlo rok i bol nie ustaje.czasami mam tez bezssenosc z tego powodu.czy ktos odczuwa podobnie? jezeli wiesz napewno, ze bóle w w mostku sa napewno bólami nerwicowymi to zaaplikujsobie podwójana dawke pyralginy i spij..

Dziwna lewa ręka (ciągniecie w niej) i ucisk w klatce

.. ...spowodowanę są jakąś nerwicą. życze zdrowia. cześc mam chyba to samo cierpię na nerwicę i lęki,problem mój największy to te okropny ucisk w klatce jakby didniało nie da sie tego opisać przy tym inaczej oddycham ,nie mogę złapać pełnego oddech to trzyma mnie nawet tydzień potem trochę..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała - Str. 3

.. ...wiele chorób...nawet nerwica. mam 16 lat i ciągle boli mnie wyrostek. jak za tydz mój lekarz rodzinny wróci to da mi skierowanie na usg brzucha i tarczycy. ja mysle że to nie nerwica. ciągle mam gorący brzuch,gorąca tarczycę a także plecy są gorące i w dodatku wymioty sa i trudności z..

Morfologia a choroby serca

.. ...prawdopodobnie jest to nerwica bo ciągle sie stresuje, nawet w sytuacji kiedy siedze skupiony przez dłuzszy czas i nagle łapie mnie stres, mocne bicie serca od którego sie nie moge uwolnic czasami uspokajam sie dopiero po 2 - 3 godzinach. Moge domniemywac ze to nerwica, miesiąc temu..

Życie w ciągłym strachu

.. ...diagnozę, że cierpisz na nerwicę. Wszystkie badania przecież masz w porządku. Zaskakujące, że opisanie przez Ciebie dolegliwości są aż tak podobne do moich. Szczególnie jeśli chodzi o bóle głowy. Oprócz tego co piszesz mam taż uczucie, jakby ktoś czasem nacisnął mi na głowę tępym..

Nerwica i świąd nog

.. Witam dodam ,ze na nerwice choruje od około roku czeste kołatania serca ,dusznosci,ciagły lęk i strach ,drętwienie konczyn,skaczace cisnienie oraz ciągłu brak humoru i uczucie sennosci......dodam ,ze mam nadcisnienie tętnicze. Do tego od pewnego czasu doszedł mi świąd ciała strasznie swedzi mnie na zmiane..

Mam ciągłe bóle głowy

.. ...napięciowe połączone z jakąś nerwicą naczyniową - zbieram się już kilka lat do psychiatry i nie mogę dotrzeć bo ciągle mi sie wydaje ze to nie mozę być to. Dodam jeszcze że bóle głowy mają dziwny charakter: czasami są to takie prądy/dreszcze przeszywające głowe, czasami są umiejscowione..

Ciśnienie rozwalające czaszkę podczas snu - Str. 2

.. ...jednak myslę, że to nerwicowe jest...... Za bardzo wszystkim sie przejmuję.......... Ostatnio ciągle szumi mi w uszach, jest to nie do wytrzymania... W jednym uchu czasem czuję dziwnie rosnące ciśnienie i gwizd przy tym słyszę...... Ach... Co to moze być? Wykańcza juz mnie..

Ciągle czuję się słabo, jakbym miała zasłabnąć

.. ...babka stwierdziła że to nerwica.Ale jak,kiedy słabo mi jak już jestem spokojna?? Boję się strasznie,że to mi ciśnienie jakoś strasznie spada i aż boję się zasnąć.Całe życie jednak miałam raczej niskie i czułam się świetnie,u nas to rodzinne.Ale czy mogło mi nagle zacząć jakoś spadać?Czy..

Nerwica - sami tym kierujemy

.. ...Ech ile tu tematów o nerwicy.Sama tez kiedyś ciągle pisałam.Ale powiem wam jedno,nie ma to sensu.Naprawde,ludzie pisza,boją się,wyżalają,na prawie każdym forum to samo. Ludzie,nie odbierzcie tego źle ale poprostu weźcie się za siebie. Wiem,że to łatwo mówić ale w cale nie bo sama byłam na..

Dyskomfort w klatce na wysokści splotu trzewnego w lewą stronę

.. ...mówił że to może być nerwica i może to jest jakiś objaw bo a ciągle myślę że to może być jakaś śmiertelna choroba ( rak płuc,poważna wada serca itp. ) i przeraża mnie ta myśl. czasami mam uczucie paraliżującego strachu zazwyczaj przed czymś( np pójście do dentysty,czy egzamin ) potrafię..

Mocne uderzenie serca, a przed tym dziwne uczucie

.. ...jest łatwe , to taka nerwica że się ciągle o tym sercu myśli ). No niestety, prawdopodobnie nie przejdzie. U mnie wystąpiły podobne objawy kilkanaście lat temu. Gdy lekarzom o tym mówiłem zachowywali się jak by nie rozumieli o co chodzi kwitując najczęściej * jakiś dodatkowy skurcz * ...

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 17

.. ...ktore ja miewam w ataku nerwicowym,a kłopoty z duszeniem i oddychaniem są w trakcie lęku,wtedy o panikę nie trudno trzeba oddychać spokojnie,żeby nie dostać hiperwantylacji ( to była zawsze moja pięta ahillesowa ) zawsze sie bałam że się uduszę.Wciągać powietrze przez nos i wypuszczać..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 60

.. ...jakiegos czasu mam chyba nerwice lekową, ciągły niepokój, zawroty głowy, kłucie serca, ciąglr mnie coś boli, głowa, kręgosłup, ręce drętwieją, nudności, nie wiem już co robić, to czasami paraliżuje normalne funkcjonowanie, jakies ataki paniki, nie umiem sobie z tym poradzic, ciągle sie..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 68

.. ...rękaw. Dostała silnej nerwicy i depresji jedzie na prochach, w ciągu 2 tygodni schudła 11 kg osiwiała ,ze szok. Przez 4 lata była zdradzana z ich wspólną znajomą. Przyszedł mąż dała 15 minut na spakowanie się powiedziała,ze daje 15 minut ile wezmie to jego reszta leci przez okno i też..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 88

.. ...nowa chce pogadac o nerwicy mam ja juz od kilku lat w moim otoczeniu ludzie myślą że stałam się nie do zniesienia ciągle kłóce się z mężem on mysli ze moje napady agresji to żadna choroba czym jeszcze dolewa oliwy do ognia .Nie mam z kim o tym pogadac i jest mi ciężko z tego powodu sama..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 52

.. ...treningów i byłoby po nerwicy:D ja od zawsze staralam sie byc dobra dla innych a teraz ucze sie prosic innych o pomoc - bo jakies dziwne mialam przekonanie ze nie powinnam - teraz staram sie byc przede wszystkim dobra dla siebie - codziennie robie cos co sprawia mi przyjemnosc: ) moi..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 101

.. ...was wszystkich ja na nerwicę lękową z agorafobią choruję od 3 lat jest mi z tym bardzo cężko żyć ale ciągle walczę.Od 10 lat pracuję w szpitalu gdzie wszystko się zaczęło lęki,przyśpieszona akcja serca,drżenie wewnętrzne całego ciała,duszności,pocenie.Mam 8 letnią córkę dla której muszę..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 103

.. ...rozchorowałam się na nerwicę lękową, depresję i agorafobię. Koszmar ,do tego moja teściowa to świętoszka która ciągle siedzi w kościele. Teść umarł 2 lata temu - i teraz w listopadzie jest za niego msza , a ja mam problem z przebywaniem w kościele tak od 3 mcy, Nie byłam w kościele już 2..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 125

.. ...antybiotyk ) a może od nerwicy już sama nie wiem ale załatwiłam poza domem to co trzeba wiec teraz w domu pranko, obiad iiiiiiiiiiiiii ta chęc na czekoladę mmmmm A w tv rzeczywiście ciągle o grypie i braku szczepionek az pomału zaczynam sie bac zeby nie dopadło to kogos z moich blskich..

Szybkie bicie serca + inne objawy od trzech lat

.. ...przez to wszystko w nerwicę, lęk przed nieznanym jest najgorszy. Nie wiem co mam począć, jakie badania robić. Czasem myślę , że może to jakiś grzyb? Żyje w ciągłym stresie, odżywiam się niezdrowo ( gotowe dania z paczek/słoików, słodycze, fast foody ) do tego w ciągu tych trzech lat mam..

Na nerwice leczę się już 4 lata

.. Na nerwice leczę się już 4 lata.Z początku nie było tak zle ale teraz jest coraz gorzej.Moje objawy podobne są do tych ,które wy opisujecie.Mam troje dzieci i żyję w ciągłym stresie,nie bardzo wiem jak sobie pomóc.Napiszcie jak wy radzicie sobie z tą chorobą. Nie mamy dzieci.zyjemy bez jazgotu Czesc... Wiesz..

Czy to nerwica? ciągle nie wyspany, nic mi się nie chce

.. ...orientuje w sprawach nerwicowych o zdanie. Zaczęlam czytać o różnych objawach, ponieważ niepokoją mnie nagłe bóle żołądka, które dosłownie miażdżą mi brzuch przez kilka sekund i puszczają... Czytając o objawach zdałam sobie sprawę, że mam wiele innych, których bym nawet nie zaliczyła do..

Nerwica? z czym to się je? jak sie zachować? jak to ugryźć?

.. ...bo to prawdopodobnie nerwica. po szpitalu chwile był spokój no i się zaczęło. nerwy, skoki ciśnienia, wymyslanie sobie coraz to nowych chorób itd. bezsenne , bardzo nerwowe noce, zawroty głowy i tego typu rzeczy. poszedłem z tym do neurologa. baba kazała mi wyciągnąć ręce przed siebie i..

Poranne bóle głowy i osłabienie wciągu dnia

.. ...czasu brałem pod uwagę nerwicę lub stany depresyjne, podobnie twierdzi mój lekarz. Od pewnego jednak momentu zastanawiam się nad TK mózgu, w najbliższym czasie odwiedzę klinikę w celu zrobienia badań. Proszę jednak o liczne wypowiedzi na ten temat. ( jeśli chodzi o mój styl życia:..

Czy z nerwicy można się wyleczyć na zawsze? - Str. 2

.. ...są jedynymi objawami nerwicowymi które mnie męczą..mam ich naprawde sporo,w różnych porach o różnym nasileniu..mam ich dość i wykańcza mnie to psychicznie coraz bardziej...im dłużej się to ciągnie tym gorzej:( nie opisywalem wszystkich objawów,ponieważ każdy je praktycznie zna kto..

Ból żołądka podczas chodzenia.

.. ...związany jest z poruszaniem się i głebszym oddechem. Co może być przyczyną? Zaznaczam, że mam silną nerwico - depresje od 30 lat. Zażywam signopam, relanium, pramolan w ciągu jednego dnia po jednej z każdych...

Nerwica serca,depresja czy naprawde jestem chory??

.. ...się ,że dopadła Cię nerwica.Wejdż na wątek o emigracji. Pozdrawiam i zdrówka życze: ) A moim zdaniem masz depresję. Mam podobne objawy do twoich, też ciąglę myśle, że umrę, wyniki mam bardzo dobre, a wciąż się żle czuję. Byłam u psychiatry i 2 psychologów: diagnnoza: depresja. Byłam w..

Bóle serca, kręgosłupa, głowy ...

.. ...raczej stawiałbym na nerwicę, skontaktuj się z psychologiem jeżeli z badań się okaże że wszystko ok. hej a ja bym radziła bys trafiła to szpitala najlepiej do opola na wodociągową tam jest tesz oddział dla normalnych . lezy sie tam tylko 3 dni zrobia ci wszystkie badania a zwłaszcza..

Silna nerwica - Str. 2

.. ...wskazuje teoretycznie na nerwice ale nie daje sobie jednak rady i naprawde myśle ,że może to być coś innego .tylko co? moje dolegliwosci nie ustepują ,mało tego ciągle pojawiaja sie nowe i ciągle trudne .Budząc sie kazdego dnia zaczynam walke ze sobą.wstając z łózka zaczyna sie ból w..

Odwodnienie - Str. 4

.. ...zoltodziobow.html Ja nerwicę przechodziłem przez 1,5 roku, tętno ciągle podwyższone, 100 to normalka była, także jak masz takie stany nerwicowe lub lękowe to na pewno ma to duży wpływ na tętno. Wizyta u internisty po receptę, tętno 110, próba wysiłkowa - oczekiwanie przed gabinetem..

Ciągłe kołatania

.. ...chyba dopiero dostanę nerwicy. Proszę o pomoc idż do irydologa,może on coś zobaczy Dzięki, a wiesz może gdzie przyjmuje jakiś sensowny irydolog? irydologia to pseudonauka! Może i pseudonauka, ale wielu ludziom pomogła. Jak człowieka coś boli to chwyta się wszystkich sposobów. Pozdrawiam...

Nieustanny ból w okolicy serca, żyję w ciągłym stresie

.. ...mój ojciec cierpi na nerwicę. Czy u mnie to mogą być również objawy nerwicy, czy też jednak jakaś choroba serca??? Poradźcie mi, proszę, co mam robić, ponieważ poważnie się zestrachałem... :( a nie lepiej zrobićEKG iiść do lekarza? kto wie...A może to od kręgosłupa,bo długo jestweś w..

Ciągły ból brzucha i głowy

.. ...nie pomoze :( moze byc nerwica, a moze byc cos powaznego, lepiej sprawdzic. Nie no akurat z nerwami mam wszystko ok, wiecznie pozytywnie nastawiony ; ) Jesli inne srodki nie pomoga to pojde. mój syn jak napił sie soku z kartonu,który był otwarty 2 dni wcześniej,to miał takie ogjawy jak..