Nerwica drętwienie kończyn

Drętwienie prawej ręki i nogi oraz drgawki

.. ...zespół niespokojnych nóg, nerwica ). Może ktoś z Was wpadnie na pomysł jak mnie zdiagnozować, albo ma podobne problemy. Gdy kładę się spać i czuje że sen nadchodzi, odczuwam mrowienie ( drętwienie ) prawej ręki lub nogi ( nigdy równocześnie nie występuje ręka i noga ) i następują drgawki..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 5

.. ...Ciebie: bezsenność, nerwice, drętwienie i cierpnięcie kończyn, Rwa kulszowa, RZS, ograniczenie ruchomości w stawach, hemoroidy, problemy z moczem lub z wypróżnianiem, choroby przewlekłe, u kobiet; nieregularne i bolesne miesiączki, cysty torbiele szyjki macicy, problem z zajściem w ciąże..

Nerwica lękowa a może borelioza?

.. ...mnie też stwierdzono nerwice lekową nawet się na nią bezskutecznie leczyłam a okazało się, że to była ( i jest ) borelioza. Takie objawy jak drętwienia kończyn, bloki serca ( nie można złapac powietrza ), duszenie się w nocy, wrażenie jakbym miała kulę na piersi, budzenie się zlana..

Drętwienie i mrowienie w kończynach i biodrze

.. ...denerwowała!!! czytałam o nerwicy ale nie zawsze może to być jej objaw szczególnie że pojawiło się mrowienie w okolicach biodra raz z jednej raz z drugiej strony!!!!! nie znalazłam tu żadnej wzmianki odnośnie drętwienia w biodrach!!! proszę pomóżcie mi!!! czy ma ktoś może ten sam problem..

Nerwica, na tę chorobę się nie umiera

.. Cześć ja też mam nerwice. Na tę chorobę się nie umiera , ale niestety jest ona bardzo uciążliwa. Objawami nerwicy są: Kołatanie serca , potliwość , trzęsienie rąk nóg jak i drętwienie kończyn , bóle w mostku , podwyższone ciśnienie na tle nerwowym , zawroty głowy , lęk obawy przed śmiercią , duszności w..

Czy to może być objaw nerwicy?

.. ...szczęśliwa, a jednak nerwica wysunęła się na plan pierwszy. Gula w gardle, kołatanie serca, bóle głowy, lęk, że coś się stanie itp. Do tego dętwienie kończyn, mrowienie i bóle. I tu moje pytanie właśnie. czy nerwica może powodować mrowienie i drętwienie rąk i nóg i ich ból? Najgorzej..