Nerwica drżenie ciała

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 810

.. ...ugotowałam bigos. Zero nerwicy, lęków, duszenia. I zauważyłam, że zaczynam marzyć, wybiegać myślami w przyszłość, wspominać. Wcześniej czułam się jak otępiała ze strachu. Liczyło się tylko tu i teraz, bicie serca, drżenie ciała i nic poza tym nie było. Jak w paraliżu jakimś. I problemy z..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać

.. ...opisujesz to wskazuja na nerwice przy chorym sercu chrapania itd tak sie nie objawia wiecej magnezu bo moze masz braki tego pierwiastka Biore magnez codziennie. Oj wiem,ze moze przesadzam. Ale to sie pojawia zanim zaczne o tym myslec..w zaden sposob tego nie wywoluje. Mam 23 latka...A co..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 2

.. ...kardiologa była spowodowana nerwicą. Dostałam jakiś lek na uspokojenie serca i magnez z wit.B6.Kardiolog mówił mi wówczas że nerwica spotyka teraz coraz więcej mlodych ludzi.Dostałam też skierowanie do neurologa i stwierdził to samo, też przepisał mi tabletki jakies na uspokojenie i..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 4

.. ...głowy czy to napewno nerwica ostatnio pisałam że jest lepiej ale znów to samo teraz do tego podczas spania czuję jak skoczy mi ręka noga do góry trwa to dosłownie sekundę co o tym sadzisz ale przestały boleć mnie nogi i tak wkółko macieja ale przez tabletki jestem spokojniejsza i nie..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 8

.. ...walczyć z tą chorobą,bo nerwica idzie w parze z depresją.Samemu ciężko to pokonać tylko będziesz sie gorzej męczyć.Pozdrawiam was wszystkich i czekam na wasze dalsze posty.Gosiu,Asiu i Sylwuś trzymajcie sie gorąco. Bylam u specjalisty. Przeszlam badanie psychologicznie i wszystko ze mna..

Strach, panika, co mam robic?

.. ...podobnych znależc na forum:nerwica lękowa - jak z nią walczyć,nerwica serca,nerwica - czy napewno.Ostatnio byłam na forum * drżenie ciała,mięśni... * Piszę Ci o tym,bo na tym ostatnim forum pisze Twój rówieśnik.Też ma problem i myśli o samobójstwie.Nie piszę do Ciebie po to żeby Ci..

Bardzo sie boję, nagłe przyspieszenie pracy serca

.. ...okazało sie ze to na tle nerwicowym czyli sters a ostatnio było go duzo... od 5 lat miewam dziwne objawy prawie jak zawał serca - ból w mostku, tętno ponad 200 uderzeń na min. ,zimny pot, bladość, niepokój i drżenie całego ciała. Wiadomo, że wtedy człowiek się jeszcze sam nakręca..

Wysoki puls i drżenie ciała

.. ...września...pomóżcie...SYLWIA Nerwica ;] Wyluzuj pawiana, nie myśl o tym i bedzie dobrze, tez to mam i tez biore Propanaolol, dobry lek, bo przy okazji uspokaja, a i przed spaniem dobrze jest tez wziac Validol, taki lek ziołowy bez recpety, dobrze sie po nim śpi. A i powiedz czy wydarzyło..

Potykanie serca

.. ...synków, kochanego męza i nerwicę. wszystko zaczęło sie 2 lata temu kiedy dostałam krowtoku na ulicy po operacji ginekologicznej i szpital i kolejna operacja i ...zaczęło się , napady straszliwego lęku i onbawa ze umre a tu maleńkiego dzieci, przy tym leku serce zaczyna straszliwe walić ,..