Nerwica drżenie mięśni

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać

.. ...opisujesz to wskazuja na nerwice przy chorym sercu chrapania itd tak sie nie objawia wiecej magnezu bo moze masz braki tego pierwiastka Biore magnez codziennie. Oj wiem,ze moze przesadzam. Ale to sie pojawia zanim zaczne o tym myslec..w zaden sposob tego nie wywoluje. Mam 23 latka...A co..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 2

.. ...kardiologa była spowodowana nerwicą. Dostałam jakiś lek na uspokojenie serca i magnez z wit.B6.Kardiolog mówił mi wówczas że nerwica spotyka teraz coraz więcej mlodych ludzi.Dostałam też skierowanie do neurologa i stwierdził to samo, też przepisał mi tabletki jakies na uspokojenie i..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 4

.. ...głowy czy to napewno nerwica ostatnio pisałam że jest lepiej ale znów to samo teraz do tego podczas spania czuję jak skoczy mi ręka noga do góry trwa to dosłownie sekundę co o tym sadzisz ale przestały boleć mnie nogi i tak wkółko macieja ale przez tabletki jestem spokojniejsza i nie..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 8

.. ...walczyć z tą chorobą,bo nerwica idzie w parze z depresją.Samemu ciężko to pokonać tylko będziesz sie gorzej męczyć.Pozdrawiam was wszystkich i czekam na wasze dalsze posty.Gosiu,Asiu i Sylwuś trzymajcie sie gorąco. Bylam u specjalisty. Przeszlam badanie psychologicznie i wszystko ze mna..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 322

.. ..., czyli po prostu z nerwicą, a borykam się z nią od mniej więcej 3,5 roku ( napady paniki, duszności, różne atrakcje w klatce piersiowej, drżenia mięśni, nerwobóle, itd., to w zasadzie moja codzienność ). Ale chyba nie po to piszę. Odezwałam się głównie dlatego, że generalnie poczułam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 477

.. ...nowa i też zmagam się z nerwicą . Pojawiła się w zeszłym roku były leki od psychiatry , które pomogły ale niestety odstawiłam sobie je sama w lutym br , wszystko było ok , aż tu nagle w czerwcu dopadło mnie kołatanie serca , lęk ,ściśnięty żołądek, drżenie mięśni , zawroty głowy , dziwne..

Nerwica, ból mięśni, drżenia

.. ...jakiegoś lekarza /wskazany co najmniej internista/. Czy masz to cały czas, czy tylko w jakichś określonych sytuacjach. Czy bierzesz jakiś leki? Napisz coś więcej, może ktoś coś będzie wiedział. Pozdrawiam...