Nerwica hipochondryczna

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 600

.. ...wyróżnia się kilka rodzajów nerwic, być może Ty masz nerwicę z epizodami hipochondrycznymi! Lekarze niesłusznie zbywają chorego a jego naprawdę boli to serce, to głowa, naprawdę ma zawroty i na serio nie może utrzymać równowagi! I uważa, że lekarze się nie znają, skoro twierdzą że nic mu..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami

.. ...ze mam ze mam silna nerwice lękowo hipochondryczna.wmowilam sobie ze mam tetniaki w glowie.,i inne historie.leczylam sie u psychologa,chodzilam na psychoterapie.od 2 lat radze sobie z tymi bolami,teraz nazywam je normalnymi bolami.wezme proszek i nie mysle o nich.ale wtedy to byla..

Mam nerwicę lękową - Str. 3

.. ...nerwicą.sądzę, że jest to nerwica Hipochondryczna! wymyślam sobie np że ciężko mi oddychać... i to przychodzi,ale jak pomyśle o czymś innym,przyjemnym od razu przechodzi. biore tabletki uspokajajace takie jak pramolan dopiero tydzień i naprawde pomagaja.chciałabym nauczyc sie myslec..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 13

.. ...zbagatelizowałam myśląc że to nerwica, bo wcześniej miałam kłucia po chwili ustępujące ) bół/ucisk. Wydaje mi się też, że obniżyła mi się wydolność, ale to może być subiektywne. Idę zo ok. tydzień powtórzyć echo i tylko się zastanawiam czy mnie lekarz nie wyśmieje, że jestem..

Ból, kłucie z lewej strony, jakby w płucach

.. ...nerwow/czy moze to byc nerwica hipochondryczna. to powinno Waszego lekarza pierwszego kontaktu nakierowac na troszke inny tok myslenia niz tylko fizyczne objawy. Pozdrawiam Witam.Mam podobne objawy od kilku miesięcy. Prowadzę dosyć aktywny i stresujący tryb zycia. Dlatego od dzisiaj..

Kołatanie serca odczuwalne w szyi

.. ...jest? Dodam, że mam nerwicę hipochondryczną więc zrozumcie, że bardzo się boję. Pomóżcie proszę. Pozdrawiam czy to bicie serca odczuwasz tylko w szyji? jeśli wyniki badań są w porządku to nie wydaje mi się żebys miała czym się przejmować. Najprawdopodobniej spowodowane to jest przez..

Nerwica czy ziarnica? - Str. 2

.. ...lat. I nie wiem czy mam nerwice czy jestem hipochondryczką czy rzeczywiście coś mi dolega... W sierpniu ubiegłego roku po wakacjach spędzonych nad morzem wmówiłam sobie że moje znamiona muszą przejść kontrolę dermatologiczną. Oczywiście przed ta wizytą naczytałam się szeregu informacji..

Dziwne kołatanie serca

.. ...żeby mieć spokój ze znerwicowaną hipochondryczka. Na pierwszej wizycie u kardiologa, po przeprowadzonym wywiadzie i obejrzeniu przez lekarza wyniku badania ekg - dowiediałam się co mi jest - okazało się że mam zespół preekscytacji, poczytaj o tej chorobie i jesli uznasz, że oobjawy są..