Nerwica kołatanie serca EKG

Echo serca - Str. 11

.. ...Dodam że leczyłem się na nerwice i dłuższy czas zażywałem seroxat. Wczasie leczenia w/w lekiem wszelkie dolegliwości nerwicowe również te sercowe ustąpiły. Po odstawieniu leku po okresie 8 m - cy choroba zaczęła powracać a wiec kołatania, bóle serca itp. Badanie EKG poleił lekarz aby..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 674

.. ...temu zafundowałem sobie nerwice serca . kołatanie serca,wysokie cisnienie i puls , dusznosci itp - ogólnie cięzkie dni i noce nie przespane. Oczywisćie na poczatku szereg badań typu ekg echo serca , wizyty u kardiologa . Pierwsze badania wykazły pewne zakłócenia w pracy serca ale nic..

Kołatanie serca w nerwicy

.. ...rozchorowałem się na nerwicę, prawdopodobnie, interesuje mnie taki fakt, czy badanie EKG wykaże inne choroby, które mogą powodować kołatanie serca? I czy to, ze czasami czuję jak moje serce spowalnia, mdleją mi nogi, a chwilę potem nabiera szybszego niż zwykle tępa ( to trwa około 4..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 21

.. ...Cześć Wszystkim! Moja nerwica lękowa zaczęła się jakieś 5 lat temu. Na początku typowe objawy; kołatania serca, potliwość, zawroty głowy, duszności. Miałam robiony komplet badań, gdyż moja Matka jest lekarzem internistą. Najpierw EKG, wszystko bylo ok, później echo serca - też ok,..

Częste drgawki ciała i kołatanie serca, uczucie omdlenia

.. ...Panią doktor sugerują nerwicę. Wieczorem tak bardzo wsłuchujesz się w swój organizm ogarnięta strachem przed tym co ma sie zdażyć, że odczuwasz mrowienia, skurcze i szybsze bicie serca. Przechodziłam podobne kłopoty, przebadałam się gruntownie. Holter, echo, ekg, eeg neurolog, kardiolog..

Dziwne kołatanie serca

.. ...żeby mieć spokój ze znerwicowaną hipochondryczka. Na pierwszej wizycie u kardiologa, po przeprowadzonym wywiadzie i obejrzeniu przez lekarza wyniku badania ekg - dowiediałam się co mi jest - okazało się że mam zespół preekscytacji, poczytaj o tej chorobie i jesli uznasz, że oobjawy są..

Osłabienie, kołatanie serca i nieciekawe samopoczucie

.. ...internecie są to objawy nerwicy, jednak ostatnio nie miałem jakiś szczególnych wydarzeń które mogłyby to spowodować...być może to przez to pogotowie, nigdy jeszcze nie musiałem go wzywać. Sam już nie wiem, nigdy na nic nie chorowałem, a tutaj coś takiego...Dzisiaj byłem u lekarza,..

Czy to jest nerwica

.. 5 - Lat temu przed urodzeniem dziecka kiedy zachorowałam na oskrzela ,nagle dostałam kołatania serca ,chodziłam się leczyc miałam EKG - EHO SERCA HOLTER i DOPLEROWSKIE.A co wyszło z tego ze w ciągu doby rytm zatokowy 44 - 82/min.( noc ) - 74 - 116( dzień ) zarejestrowano liczne trwające do kilkunastu minut..