Nerwica lękowo depresyjna

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 94

.. ...kiedys tez przechodzilam nerwice i rozumie wszystkich tez bralam rozne leki ale wszystko jest w naszej psychice i trzeba nad tym pracowac bralam lek azafen bardzo dlugo i on nie uzaleznia popytajcie swojego lekarza bo nie wiem czy on jest na rynku ale chyba tak bo znalazlam go w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 108

.. ...serdecznie. Byłam chora na nerwicę lękową ponad 10 lat. Przeżyłam również epizod depresyjny. Na szczęście teraz już z tego wychodzę. Mam już z górki. Najgorsze za mną. Powoli odstawiam leki. Brałam ponad 10 lat Xanax oraz różne leki przeciwdepresyjne. Udało mi się odstawić Xanax...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 170

.. ...Dorotko mam zdjagnozowaną nerwice lękowo - depresyjną oraz wypadanie płatka. Od trzech miesięcy biorę leki. Nerwice przechodziłam mocno 10 lat temu[to byłkoszmar] potem to wszystko się uspokoiło aż do października tego roku.Przeszłam kilka silnych ataków ale teraz przy lekach te napady..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 272

.. ...przejmujecie...Większość z was ma problemy nerwicowe,ja też,ale i depresyjne..myślę ,że najlepiej wie Wiki o czym mówię.Nie wiem co się dzieje,ale takiego nasilenia to jeszcze nie miałam jak ostatnio.Smutek mnie pochłania i co bym nie robiła cały czas płaczę,najchętniej siedziałabym w..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 18

.. ...latki.Na dodatek mam nerwicę lękową a dokładniej zaburzenia depresyjno lękowe typ fobii.Ale tym razem nie dam tej kardiolog za wygraną.Ja zrobię 5 przysiadów i niech wtedy mi zrobi ekg serca a później niech ona zrobi i wtedy niech porówna: ) o kurna, ja miałam w holterze max 150. Zmień..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 665

.. ...błędzie w dalszym ciągu. Nerwica jest chorobą .Leczymy się farmakologicznie i psychologicznie więc czymże ona jest jak nie zmorą z dziedziny psychiatrii. Jak czytasz uważnie nasze forum to z pewnością zauważyłaś ,ze zmagamy się tu z nerwicą lękową i depresyjną dlatego ciężko mi godzić..

Kłucie w klatce piersiowej

.. ...choroby. choruję na nerwicę depresyjno lękową mam pełną szafę leków. i szukam sama wyjścia i przyczyny tego kłucia bo powinno się znależć przyczynę a nie faszerować pacjenta lekami. czytając tu różne wypowiedzi zastanawiam się czy te bóle nie będą związane z kręgosłupem może ktoś wypowie..

Nerwica powrót

.. ...można wyleczyć się z nerwicy depresyjno lękoej bo ja walczę 9 lat i było lepiej i wczoraj się zaczeło zawroty głowy kłucie w okolicy serca i ten paniczny lęk schudłam nie mogę jeść więc jestem chora znowu wyszukuję choroby wiem że to głupie ale to jest silniejsze. wczorajszy wieczór..

Nerwica w ciąży

.. ...mamy z dolegliwościami nerwicowymi, lękowymi, depresyjnymi. W grupie napewno łatwiej przez to przejść . cze.jestem znerwicowana mama w 27tyg.ciazy,czasami mam dosc,od dwoch dni mam jakies omdlenia zaraz dochodza kolatania,dzis rano nagle zrobilo mi sie slabo ,scisk w klatce zatkane uszy..

Napady agresji, płaczu, nie sypiam w nocy przez natłok myśli lub koszmary

.. ...opisu sądzę, że masz nerwicę depresyjną albo depresję ze stanami lękowymi - jak kto woli. Do tego jeszcze pewnie natrętne myśli. Często tak jest, że do nerwicy dołącza się jeszcze depresja ( u mnie tak było ). Kłucia w kl. p. są charakterystyczne dla nerwicy, objawy, nazwijmy je..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 45

.. ...jakiś kolejny objaw nerwicy, a nie żadna choroba. Ja mam znowu gorsze dni a juz myśłałam, że pokonuje to cholerstwo. W dodatku ta pogoda taka depresyjna. Trzymaj się Agatko - do nastepnego : ) Czesc wszystkim czytam wasze wypowiedzi i wkoncu zrozumialam ze nie jestem sama tez mam..

Zaburzenia lękowo-depresyjne=nerwica serca

.. ...potocznie, jak mniemam nerwicą serca, nerwicą lękową itp. niedawno skończyłam 27lat a od 9 walczę z moją - wydawałoby się , wyimaginowaną chorobą - nerwicą. przechodziłam już w przeciągu tych lat różne jej postacie, różne fazy, raz wylądowałam nawet - po ciężkim dla mnie przeżyciu - do..