Nerwica naczyniowa objawy

Objawy depresyjne, czy to nerwica serca?

.. ...serca, albo na zaburzenia nerwicowe - a jakie jest Wasze zdanie? Jesli nawet jest to depresja, to czy może ona powodować aż takie zaburzenia ze strony ukłądu sercowo - naczyniowego? Czy powinienem sobie zrobić echo serca czy próby wysiłkowe, a może jeszcze jakieś inne badania? Będe..

Nerwica sercowo naczyniowa i tachykardia zatokowa

.. ...na WKU wykryto u mnie Nerwicę sercowo - naczyniową z tachykardią zatokową i mimo wszystko przyznano mi kategorię A co wcale mnie nie zaskoczyło. Problemy zaczęły pojawiać się ok 3 m - cy temu kiedy zmarł mój tata. Od tej pory każdy mały nawet problem czy stres objawia się u mnie..

Nerwica naczyniowa - zespół Raynauda*a

.. ...19 lat.Od 3 lat mam nerwice naczyniową.Miałam długotrwałą depresję.Jestem bardzo wrażliwa. Objawia się sinieniem rąk i kolan,mam zimne dłonie i stopy,w bardzo niskiej temperaturze trace czucie w rękach,mam również czasem skurcze z bólami:serca,płuc i okolic mostka.Najczęściej pojawia się..

Pomóżcie Kochani:(

.. ...temu wykryto u mnie nerwice naczyniową. Nie wiem co zrobić. Prosze o porade. Z góry Wszystkim dziękuje mam to samo od kwietnia 2009. wspólnie czekamy na rady jak sobie z tym poradzić. jak zapanować nad pulsem rzędu 100 - 120? To bygląda na objawy nerwicy ( bóle w klatce piersiowej ). A..

Ciągłe uczucie gorąca...co mi jest??

.. ...tez ze to moze jakas nerwica ..ale wole najpierw udac sie do kardiologa poniewaz jestem obciazona genetycznie...zarowno ze strony matki jak i ojca...prawie kazdy w mojej rodzinie ( z tych wczesniejszych pokolen ) chorowal na serce i sprawy naczyniowe i tetnicze... Czy ktos z Was mial..