Nerwica natręctw u dzieci

Anafranil

.. ...on przepisany mi na nerwice natręctw przez psychiatre Ja mam złe doświadczenia z tym lekiem. Miałam po nim silne napady panicznego lęku i zaburzenia snu - bezsenność w nocy i momenty ogromnej senności w dzień. Odstawiłam i dochodziłam do siebie kilka dni. Faktem jest, że zażywałam go..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 15

.. ...poradziłam sobie z moimi nerwicami ( lękową i natręctw myślowych ) i podaje namiary na fajne strony i materiały pomocne w wyjściu z nerwicy. Poza tym podpowiadam Ci skorzystanie z psychoterapii( znajdź dobrego psychologa i nie zwlekaj ) oraz wejście na stronę * cud niedziałania, czyli..

Lexapro - Str. 4

.. ...temu w nocy maiłem atak nerwicy natręctw,myślałem ,że wariuje.wizyta u psychiatry - diagnoza: obsesyjna nerwica natręctw,leki - załamałem się .tyle włożyłem pracy aby żyć bez chemii,doktor przepisał mi leksapro,powiedział ,że tan lek nie uzależnia - zacząłem od razu od 10mg,1 tydzień i..

Lexapro - Str. 11

.. ...dzis za oknami czy moze nerwica przypomina, ze ciagle jest, zebym sie przypadkiem za bardzo nie cieszyla i o niej nie zapomniala: ) Pedro, wszystko bedzie ok z Zona i Malenstwem, trzymam kciuki! Pozdrawiam Was wszystkich! Cześć, Mam jeszcze jedno pytanko. Czy miewacie jakieś chociaż..

Nerwica natręctw wyleczona - Str. 2

.. ...potem do tego doszła nerwica i ból z tyłu głowy a z czasem wewnętrzny krytyk sie rozgadał ;p SPOSOBY POMOCY DLA INNYCH KTORYCH SZUKAŁEM I STOSUJE: Ta stronka pomaga naporawde na sytuacje codzienne: http://www.sugestia.pl/content/view/123/60/ Sposób na wewnętrznego krytyka a także..

Stany lękowe, wiecznie natrętne myśli

.. ...08:07:07 Ponieważ miałam nerwiceęnatręctw plus lękową, dlatego wiem, co czujesz i co sie z Tobą dzieje. Oczywiscie doradzam Ci psychoterapie, lecz sprawdź najpierw, czy psycholog - terapeuta naprawde zna sie na takiego rodzaju nerwicach( bo nerwica nerwicy nierowna ). Tak od razu..

Wszystko, co mi wiadomo o natręctwach myślowych - Str. 3

.. ...gdzie nie istnieja tez nerwice.Jezeli sa osoby nadmiernie przewrazliwione, które jako dzieci dowiedza sie o grzechu nieczystości ( a nawet tego nie rozumieja, bo skąd ) wtedy uwazaja sie za nieczyste , zaczynają sie biczowac za swoje myśli ( na które po prostu nie mają wpływu, bo nikt..

Nerwica natręctw związana ze snem

.. Cierpię na nerwicę natrectw, jest mi strasznie źle :( nie chce mi się życ.Całe dnie myślę o tym że nie usnę, że się obudzę w nocy i nie będę mogła zasnąc,że się nie wyśpię bo pies szczeka na dworze, bo moja mała córeczka obudzi się w nocy i nie będziemy mogły zasnąc bo ona się rozbudzi.Musiałam się zwolnic z..

Przeczytajcie

.. ...na leczeniu w Klinice Nerwic w Warszawie,chciałem coś zrobić ze swoim życiem,może ktoś mnie pamięta,jak w dniu przyjazdu przedstawilem się że na imię mam Kaziu i przyjechałem z pod Kołobrzegu.Mam nerwicę lękową i natręctw,przeczytalem bardzo dużo literatury na te tematy.Z pobytu w..

Nerwica lękowa i nerwica natręctw.

.. ...musiałam sie zmierzyć z nerwica lekowa i z natrectwami myslowymi.Jesli nie zwrócisz sie o pomoc do lekarza , do psychoterapeuty , bedzie coraz gorzej.Wiem o tym z własnego doswiadczenia.Na poczatku mojej nerwicy przez dwa lata spedziłam w szpitalu 8 miesiecy. To nauczyło mnie, ze nie..