Nerwica niedokrwienie

Nerwica - czy na pewno? - Str. 126

.. ...one same podejrzewają nerwicę, nie są jednak tego pewne i żyją w ciągłym lęku, proponuję wykonać badanie serca, które ostatecznie rozwiąże ten dylemat, tzn pokaże czy występuje niedokrwienie a jeżeli tak to jak jest duże i czy aktualny stan grozi zawałem. W przypadku braku niedokrwienia..

Rytm prowadzący zatokowy, zajerestrowano pojedynczą ExV

.. ...najwyżej świadczyć o nerwicy. Ważne że te odcinki są w normie, to wyklucza np. niedokrwienie. Jest to prawidłowy wynik ale oczywiście musi go zobaczyć kardiolog. Gdyby twoja dziewczyna chciała na 100% upewnić się co do serca może jeszcze zrobić echo serca ( to taki rodzaj USG ), wtedy..

Dodatkowe skurcze - Str. 99

.. ...Jacka84 ja nie mam zadnej nerwicy a jestem po ablacji migotania przedsionkow poprostu serce nie jest tak zdrowe dlugotrwale nadcisnienie i to troche uszkodzilo serce od i cala przyczyna tak powiedzieli lekarze w czasie pobytu na kardiologi Rozumiem, no obniżenie odcinnka wystarczy do..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 85

.. ...jakies sprawdzone leki na nerwice serca?tylko takie bez recepty.PROSZE NAPISZCIE MI BO TE,KTORE JA URZYWAM SA CHYBA ZA SLABE DLA MNIE,Dalej szaleje mi serce nie moge sie akoncentrowac!!!!!nie daje sobie z tymm rady odpiszcie prosze Opisywane przez Was objawy mogą być spowodowane chorobą..

Niedokrwienie serca

.. ...tu ,nie nabawic sie nerwicy?skoro i tak wszyscy ,ktorzy potrzebujemy szybszej pomocy,dajemy przyzwolenie,,placz i plac * * ,a co w przypadku kiedy zostaje tylko placz? bo nie ma na odplatna wizyte?UMIERAC! i to swiadomie ,bo nie ma juz doktorow JUDYMOW? przeciez to co sie dzisiaj..