Nerwica odrealnienie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 846

.. ...nauczyłam się dzięki nerwicy.na prawdę! nauczyłam się doceniać każdą pozytywną chwilę, każdy dzień, i cieszyć się nim, bo cholera wie, czy jutro znowu mi nie wróci. nauczyłam się obserwować - w tym stanie odrealnienia jest to dużo silniejsze, nauczyłam się słuchać ptaków i obserwować..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 855

.. ...dzień. Jak wiesz u mnie nerwica pojawiła się bardzo bardzo dawno temu A jak rzeczywiście nie mogłam sobie poradzić bo miałam te okropne bole głowy z zawrotami, uczuciem takiego jak wy to nazywacie odrealnienia, czułam że to moja ostatnia deska ratunku. Pomogło jak pisałm na tyle że dało..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 899

.. ...o projektach. objawy nerwicy - wlasciwie juz prawie zapomnialam co tą są ataki paniki: ) uczucie odrealnienia czasem wraca, ale juz sie przyzwyczailam. ostatnio wciaz jestem zmęczona, ale cokolwiek by to nie bylo ignoruję to, bo odżywiam się dobrze, więc jesli to nie nerwica to..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 935

.. ...dobrze ( jeżeli chodzi o nerwicę ). Daję sobie z nią radę. Nawet pani psychiatra powiedziała, że skoro dobrze sypiam w nocy to żeby pomału schodzić z miansecu.Coprawda męczą mnie jeszcze czasem zawroty głowy i lekkie stany odrealnienia ale jest to całkiem znośne i przejściowe. Wpadłam na..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 5

.. ...Pozdrawiam. Moja przygoda z nerwicą zaczeła sie 9 lat temu - pierwszy napad, drzenie rąk, nóg, poczucie że nie dojde do domu, ze umieram a do tego jakies odrealnienie. Potem bylo coraz gorzej, wszyscy mówili wex sie w garść itp. a ja kiedy s bylam bardzo aktywna osoba i nadal za taka sie..

Lęki

.. ...gastrologicznych /dostałam duszności, a potem ciężkiej nerwicy/. Odkąd ich nie biorę jest lepiej. Swoją drogą niesamowite uczucie, to się nazywa odrealnienie. podobno objaw depresji ale ja w to nie wierzę...

Otępienie, odrealnienie i inne - bardzo proszę o opinie

.. ...Czytałem trochę na forach o nerwicy i candidzie ale sam już nie wiem - pod te choroby można podciągnąć właściwie wszystko. Czy ktoś z was spotkał się lub doświadczył podobnych objawów ? Czy ktoś wie jak je leczyć ? Zdaje sobie sprawę, że wystawienie właściwej diagnozy na odległość jest..

LĘKI ,STANY ODREALNIENIA

.. ...czy ktoś z Was mając nerwice i lęki miał może takie myśli ,że bał się że zgłupieje ,zapomni jak się nazywa lub jak wyglądają jego najblisi lub miał stany odrealnienia?Będe wdzięczna za kontakt osób ,które cierpiały na takie lęki. Nawet pisząc to czuje się żle i bierze mnie delikatny atak..