Nerwica podłoże

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 611

.. ...utworzymy nowy wątek: * nerwica o podłożu osobistym - grupa wsparcia gwarantująca szybkie wyleczenie * : ) ) ) Majki, jakie studia? Ja już jestem dawno po : ) Kurcze, ciekawe skąd wszyscy są, może mieszkamy niedaleko siebie? Wszyscy w dodatku występują pod pseudonimami, może się znamy a..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1018

.. ...sobie poradziłam z moją nerwicą lekową. Poza tym na moim wątku * Lęk jest naszym przyjacielem * zawarłam różne informacje, które zebrałam dotychczas, jak sobie radzic z lękami, z natrectwami myslowymi. Nie wiem dlaczego psychoterapia w Twoim przypadku nie przyniosła efektów, gdyz u..

Zawroty głowy - Str. 2

.. ...rodzinny stwierdził że to nerwica. Chodzę do psychiatry. Mam leki ale nic mi nie pomagają. Czy to naprawdę nerwica??? wszytskie te dolegliwosci o ktorych piszecie to nic innego jak strach lub paniczny lęk.To jest oczywiscie na podłożu nerwowym mimo iż wielu z was twierdzi ze sie wcale..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 546

.. ...straciłam w zyciu.Wiem,że ta nerwica ma podłoże z dzieciństwa.Zresztą ja już w wieku 14 lat dostałam nerwicy żołądka.Póżniej przeszło na parę ładnych lat ale ta cholera drzemała we mnie i uderzyła niestety raz jeszcze.Mimo tego ja i tak wybaczyłam mojej mamie wszystko,żałuję tylko że nie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 663

.. ...nadawało. Ogólnie uważam, że nerwica ma podłoże psychiczne - czasem charakter do tego różne przeżycia i to jak sobie z nimi radzimy. Specjalnie wyszukalam to forum bo tu uzyskam prawdziwą odpowiedz a tego nie usłyszę w aptece. Pozdrawiam Was! Witajcie przepraszam za tak długie milczenie..

Nerwica w ciąży - Str. 102

.. ...miesięcy poddałam się nerwicy, ataki trwały kilka dni, musialam lezec plasko na plecach, na podłodze, bo tylko w tej pozycji mogłam oddychać, serce mi walilo i byłam pewna,że umieram. wtedy szukałam pomocy u bioenergoterapeutów, bo lekarz który byl na ośrodku dawal mi silnie..

Częstoskurcz nadkomorowy na tle nerwowym - rokowania - Str. 2

.. ...ani nie stwierdzono nerwicy, choc sądze że jestem nadwrażliwa i pobudzona czasem, ani nie stwierdzono wad w sercu zagrażających bytowaniu: ) stąd moje pytanie jak się Wam żyje z częstoskurczem który ma podłoże w emocjach pozdrawiam i dziekuje Marto jak odpisalam dlatego że mam podobne..

Zaburzenia nerwicowe o podłożu lękowym połączone z napadami paniki

.. ...cierpię na zaburzenia nerwicowe o podłożu lękowym połączone z napadami paniki. Tak przynajmniej twierdzą lekarze. Ja doszukuję się u siebie niezdiagnozowanych dolegliowści związanych głównie z mózgiem, ewentualnie sercem - wszystkie badania które robiłem, łącznie z tygodniowym..

Nie wiem co mi jest?

.. ...piszesz miewaja osoby z nerwicami, ale moga miec podłoże neurologiczne.Proponowałabym Ci konsultacje u neurologa, a poza tym jesli podejrzewasz u siebie depresja( co jest mozliwą reakcja na bycie na wózku ), może skontaktuj sie z psychologiem i pomysl o terapii..Pozdrawiam. Witaj Tomku ;..