Nerwica problemy emocjonalne

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 606

.. ...daje popalić ta wredna nerwica. No ale przecież nie da się przeżyć życia bezproblemowo, zawsze coś musi być, kurczę!!!! A teraz jeszcze moja nastolatka się * zakochała * , a żeby było śmieszniej ma dwóch adoratorów, jeden to ten wybrany a drugi niekoniecznie, no i zaczynają się problemy..

Nie mogę normalnie żyć, normalnie funkcjonować i mam tego dość - Str. 3

.. ...wiekszoscia problemów nerwicowych stoją problemy emocjonalne. TYZE, jak sam piszesz wkurza Cie głupota innych, miewasz stany depresyjne, mimo iz generalnie w swoim zyciu nie masz jakby powodów do tego, zeby sie źle czuc.Mam przyjaciółke, która miewała ciagle problemy jelitowe ( trawienne..

Problemy ze snem, stres, nerwowość, chwiejność emocjonalna, nerwica?

.. ...strony o zaburzeniach nerwicowych. nie wiem jednak, czy to one wpływają na mój stan. bardzo często się stresuję i jestem bardzo nerwowa. jedna rzecz potrafi wyprowadzić mnie z równowagi. często miewam lęki, np antropofobię , hafefobię i nyktofobię . zdarza się, że gdy jestem bardzo..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 4

.. ...i nie tylko na temat nerwicy, wiec je zainstaluje. CZŁOWIEK DOJRZAŁY EMOCJONALNIE, problemów Życia sie nie boi, stawia im czoła na bieżąco, KAZDY LĘK ŻYCIA MOŻNA OSWOIĆ . Tak własnie postepuje dzisiaj. Gdy pojawia sie w moim zyciu jakis problem, KTÓRY DAWNIEJ WYWOŁYWAŁ WE MNIE LĘK,..

Skurcz palców stopy i utrata przytomności

.. ...apatie, stan depresyjny, nerwicę.Jeżeli robisz sobie badania, ktore wslazuja, ze nic Ci medycznie nie jest, a źle sie czujesz, moze to wskazywac na problemy nerwicowe, depresyjne.Moze warto byłoby sie skontaktowac z psychologiem i porozmawiac o swoim zyciu emocjonalnym, bo własnie emocje..

Problem, prosze o rady

.. ...wskazywac na jakieś zmiany nerwicowe( problemy emocjonalne ).Może miałeś ( masz( jakieś problemy w domu ( w szkole ), cos co Cie przerasta , denerwuje( denerwowało( .Serce jest takim czułym barometrem naszych emocji. Wtedy bym Ci radziła skontaktowac sie z psychologiem, gdyz zajecie sie..

Gdy się denerwuje chce mi się sikac;/

.. ...spotykana.Ma ona podłoze nerwicowe.Masz problem z byciem wśród ludzi ) moze masz tzw.fobie społeczna ).Doradzałabym Ci spotkanie z psychologiem, gdyż rozpracowanie Twoich problemów emocjonalnych, może spowodować uspokojenie psychiki, a to - ustapienie objawu.Mysle, że sam nie dasz sobie..