Nerwica przyspieszony puls

Drętwienie lewego policzka i lewej nogi

.. ...iz to problem natury nerwicowej. Jeśli ktoś wie coś na podobny temat proszę o pomoc. Witaj, miałam podobny problem, tylko u mnie dręwiała ręka. Do tego przyspieszonu puls i ogólne poirytowanie, ale to był dopiero początek - no, nerwica oczywiście! chyba nie pocieszyłam:( Pozdrawiam..

Blok pęczka Hisa

.. ...nic takiego, mam tez nerwice lękową i takie dolegliwosci jak kolatania serca, nierowne bicie , czesto przyspieszony puls , ale szczegolnie wtedy jak mam ataki tej nerwicy , chociaz niekoniecznie wtedy. Powiem wam tylko tyle ze jezeli bylo by to cos powaznego to nie chodzilabym po gorach..

Mocniejsze uderzenie serducha oraz bardzo szybki puls

.. ...opisujesz mogą mieć podłoże nerwicowe ale nie mnie to oceniać. Ja choruję dość długo na nerwicę lękową i często spotykam się z przyspieszonym pulsem ale niekoniecznie Ty musisz mieć to samo. W razie gdy badania kardiologiczne wyjdą pomyślnie możesz zacząć szukać kolejnej przyczyny takich..

Migotanie oczu i przyspieszony puls

.. ...objawy. lekarz stwierdzil nerwice ale ...ja sama nie wiem czy to napewno to ;( sama mysl o nerwicy mnie do niej chyba doprowadzi. Pewnie tez mam nerwice... no ale coz nina jeden plus ze z sercem jest ok : ) po prostu nie powinnismy sie zbyt bardzo przejmowac roznymi sprawami i nie..

Biegunki, bole w klatce i przyspieszony puls

.. ...się martwić. Pewnie to nerwica. Zrobią Ci też ekg ( w tym badaniu można rozpoznać zapalenie mięśnia ). Jeśli Twoje badania na izbie przyjęć będą ok., to zrób sobie NA SPOKOJNIE, Echo. Jeśli wyjdźie ok. i nie będzie wskazań do dalszych badań, to pewnie nerwus z Ciebie ( jak i ze mnie )...

Duszności, wysoki puls i osłabienie

.. Pomóżcie!Czy to nerwica?!Miewam wciąż lęki, często płaczę, czuję sie bardzo slabo, miewam zawroty glowy..jak mam gdzies wyjsc to zaraz sie stresuje...mam takie ataki że jak ostatnio jechalam samochodem to miałam BARDZO przyspieszony puls,mialam wrazenie ze zaraz przestane oddychac!!Serce walilo jak..

Stres - Str. 2

.. ...to najprawdopodobniej nerwica. Wcześniej waliłem i serce było OK. Teraz wiele czynności wywołuje u mnie ataki przyspieszonej akcji serca. Nie wiem co robić, żeby wyjść z tego. Mówię wam, że puls dochodzący 100 uderzeń na minutę w spoczynku to nic przyjemnego i do tego ten ból za mostkiem..

Choroba serca czy objawy nerwicy?

.. ...ciśnienie czy powodem jest nerwica? 6. Czy u każdego zdrowego człowieka można zaobserwować drgania klatki piersiowej z lewej strony w okolicy serca oraz drgania brzucha? Czy to też skutek nerwicy? Błagam o pilną odpowiedź, bo podczas przyspieszonej akcji serca mam silny ból za mostkiem,..