Nerwica serca nadciśnienie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 515

.. ...forum nie ma. Ja też mam nerwicę, ale nazwał bym ją nie lękową, a okolicznościową. Wpływa mi to na rytm serca ( arytmia,migotanie przedsionków, nadciśnienie ). Przy zdenerwowaniu czasami z błachych powodów skacze mi ciśnienie np.180/90. Po chwili ( 1minuta ) odprężam się i mogę miec..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 693

.. ...pozdrawiam wszystkich nerwicomalnych. Ja mam podobny problem do was a w sumie taki sam. Nierównomierne bicie serca, dodatkowe skórcze, nadciśnienie, lęki przed śmiercią, ataki kołtania, uczucie jakby serce mi mialo zaraz wyskoczyć z klatki piersiowej, odczuwalne tętno jakkolwiek leżę i..

Ból serca i nadciśnienie

.. ...słabo.jezeli nie serce to co? wizyta u lekarz znów skonczy sie recepta na bisopromac5 i productal pomózcie proszę! cze nie wiem czy tu jeszcze zagladasz ,masz nerwice serca.ja walcze z nia juz prawie 10 lat...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 17

.. ...priv Mam zdiagnozowaną nerwicę serca . Ostatnio zastanawia mnie fakt ,że w czasie lęku nie skacze mi tętno tylko ciśnienie . Czy to też jest nerwica czy nadciśnienie ( gdy nie mam lęku to ciśnienie jest normalne ) . Proszę o odpowiedź . Gosia, To normalny objaw Twojej reakcji na ból...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 276

.. ...kobietą i chociaż masz nerwicę, nie ugniesz się przed nią! Dobrze, że jesteś akywną kobietą to napewno pomaga nie mysleć o przykrościach...ja siedzialam w domu 3 miesiące.. Tomek przy nadciśnieniu jesteś pewnie nie raz poddenerwowany co wywołuje taki stan, nie martw się jesteś zdrowy! Ja..

Lokren i tritace w leczeniu nadciśnienia?

.. ...wróciło spowodowane nerwicą serca.ogółem to tyle wiem że ten lek jest lekiem nowym i doś bezpiecznym. ja również biore tritace jest lepiej Mąż przy wypisie po by - pasach miał zalecenie łykać tylko Bisocard. Przez miesiąc było o.k. 120/80 jak w książce. W przychodni kardiologicznej..

Kłucie serca przy wdechu - Str. 2

.. To jest nerwica. Objawy opisywane przez państwa wpisują się w objawy nerwicy serca. Mam 18 lat i sama na to choruję od 5 lat. Cały czas przyczyn szukano w możliwej wadliwości serca lub nadciśnieniu, dopiero niedawno pani doktor odkryła prawdziwą chorobę. Niestety, nie zostały mi przypisane żadne leki,..

Już nadciśnienie? zapisano bisocard

.. ...życia. CHyba ma też Pani nerwicę. Sugerują to opisane przez Panią kołatania serca oraz lęk przed lekami. Być może to jest przyczyną podwyższonego ciśnienia. Pięknie dziękuje za odpowiedz słowa otuchy. Witam ja też mam nadciśnienie a nie mam nawet 40 lat biorę Bisocard tylko połówkę i..

Nadciśnienie i skoki ciśnienia - Str. 2

.. ...sam nie wiem czy to nerwica czy ciśnienie. Badania wyszły ok ( mocz,krew,tomografia jamy brzusznej,hormony tarczycowe,echo serca ). Dlaczego żaden lekrza ( a byłem w sumie chyba u 8 specjalistów ) nie powiedział ze to nerwica tylko tabletki na ciśnienie i koniec. A ja sie wykanczam albo..

To mi pomogło w bardzo silnej nerwicy.

.. ...) z niezdiagnozowaną nerwicą serca. Niediagnozowana była dlatego, że przez pierwsze kilka lat i ja, i lekarze leczyli mnie na nadciśnienie. Dopiero pod koniec, kiedy już miałem takiego hopla, że przy najdrobniejszym „innym” uderzeniu serca oraz ciśnieniu wyższym niż..