Nerwica uczucie duszności

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 372

.. ...eh podejrzewam że to nerwica ;/ wyobraźcie sobie, że najczęściej objawy ( duszności, uczucie, jakbym zaraz miał upaść ) najczęściej mam w sobote...hah... Gosiula70 ja poprosze choc nie moge,ale co tam: ) Matjuuu - ciekawe dlaczego masz najwiecej tych objawow w sobote?zapewne sie uczysz..

Uczucie bólu w okolicach serca oraz duszności

.. ...infekcja, tylko super rasowa nerwica... Nie martw się, od tego jeszcze nikt nie umarł! Sie ma! Ogolnie mam nadzieje ze masz racje... Najgorsze jest to ze lekarze nie biora tego co mowie na powaznie, wszystko z przymruzeniem oka. Jak poszedlem do szpitala mowiac ze bardzo zle sie czuje..

Niedomykalność zastawki mitralnej i bóle, duszności i udzerzenia gorąca

.. ...serca nabawiłam się nerwicy lękowej z napadami lęku panicznego. Mam częste kołatanie serca, uczucie mdlenia i zawroty głowy, bóle serca. Czasem lęk jest tak silny, że mam wrażenie, że za chwilę umrę, upadnę gdzieś na chodniku i już nie wstanę. Dochodziło do tego, że przestałam wychodzić..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu

.. ...stwierdzili, że mam nerwicę. Od tamtej pory prześladuje mnie ona bez przerwy, chociaż był okres kiedy myślałem, że pozbyłem się tego. Miewam mocne bóle serca, czasami boli mnie głowa, mam duszności, a zwłaszcza w nocy przez co wiele razy nie mogę zasnąć praktycznie całą noc. Ponadto..

Niepokojący pomiar ciśnienia 90/80

.. ...tego wszystkiego mam nerwice, objawy, częste wstawanie w nocy aby sprawdzić czy serce dobrze bije, lekkie duszności, obawy przed uduszeniem, UCZUCIE UCiSKU NA KLACE PIERSIOWEJ, uczucie że serce zbyt szybko bije. Albo to Choroba psychiczna albo coś jest nie tak. Nie wiem czy mam się..

Duszności, nagłe bez przyczynowe wzmożone bicie serca

.. ...Pomyślałem, że jakąś nerwicę mogę mieć, ale sam tego nie scharakteryzuje, dlatego pomyślałem, że zapytam forumowiczów : ) Co to może być: częste uczucie duszności, nagłe bez przyczynowe wzmożone bicie serca i towarzyszące przy tym uczucie, jakby na chwile przepływ krwi został zablokowany..

Czuję, że mam serce

.. ...kardiologa, który stwierdził nerwicę serca. Mówił, że duszności, które mam są jej objawem właśnie. Mam nadzieję, że dzisiejsza wizyta u lekarza uspokoi Cię nieco. Pozdrawiam i życzę zdrówka : ) Cześć Ja też mam czasami takie uczucie że * mam serce * i jeszcze trochę innych i leczę się na..

Ataki paniki, lęki - Str. 6

.. ...nie rozpoznane objawy nerwicy lękowej zaczęły się cztery lata temu. Niestety nie rozpozanałm iż objawy takie jak omdlenia w autobusie, sklepie ( szczególnie stojąc w kolejce w sklepie, na poczcie etc. ) uczucie duszności, lęk, dyskomfort, przeplatający się z depresją to właśnie ta..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 147

.. ...mam prośbę odnośnie nerwicy lękowej z agorafobią, którą nabyłam przez lata. Najpierw zaczęłam uczucie pływania , takie kołysanie, utrata równowagi i duszności w kościele więc przestałam do niego wchodzić, następnie u fryzjera więc też przestałam więc fryzjer zaczął do mnie chodzić, potem..

Czy to nerwica? coś mi ewidentnie dolega

.. ...powiedział mi, że to może być nerwica, ale skierował także na echo serca. Ale co wy o tym sądzicie? Jeśli badania są w porządku to ewidentnie nerwica. Ja borykam sie z nią od 3 lat. Na początku też miałam bóle i zawroty głowy, póżniej doszły bóle w klatce piersiowej, napady lęku, strach..

Duszności w klatce

.. ...zabiegiem czy to jakas nerwica zreszta mam za dwa dni wizyte u kardiologa może coś się wyjaśni jednak licze na jakies odpowiedzi od was z gury dziekuje i Pozdrawiam Hej tez miałem ablacje wykonana na własne zyczenie,okazało sie jednakt ze mam zaburzenia lekowe pod postacia..

Nerwica czy tarczyca?

.. ...psychiatrycznego do kliniki nerwic. Obecnie duszności praktycznie znikneły, ale za to mam niemal permanentne uczucie bycia poza swoim ciałem tak jakbym niby był ale nie do końca. Wzrok jakby mi się wyostrzył - nie umiem tego opisać - lepiej widze. Płacze z byle powodu nawet jak ktoś..

Dziwne uczucie podczas ziewania

.. ...Od 6 lat choruje na nerwice na początku były tylko duszności którymi bardzo się wystraszyłem okazało się że to nerwica . potem miałem jakieś 3 lata spokoju aż wkońcu mnie dopadła znowu nerwica:/ było to pare dni po śmierci dziadka . Jakoś sobie z tym poradziłem, spokój do pażdziernika..