Nerwica układ wegetatywny

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 32

.. ...nie znała mechanizmów nerwicy, nie poznała całego łańcuszka biochemicznych reakcji w moim mózgu, nie wiedziała, ze jest to reakcja układu nerwowego wegetatywnego, pewnie już dawno powiedziałabym sobie, ze mam zawał i w końcu na tę wyimaginowaną chorobę umarła. Albo, nawet jeśli..

Dodatkowe skurcze - Str. 130

.. ...mi ,że w 80% jest to nerwica układu wegetatywnego.Zastanawiam się czy nie wybrać się do psychologa ,albo psychiatry.Z własnej autopsji wiem ,że kiedy wezmę lek na uspokojenie ,to jest cisza z moimi dodatkowymi.Co wy na to? ELA ja na to, że warto się wyciszać i walczyć z lękiem bo lęk..

Uderzenie a bóle głowy

.. ...kończyn ) jest następstwem nerwicy układu wegetatywnego. U okulisty również byłam, gdyż pogorszyło mi się widzenie z daleka ( wszystko jest nieostre, jak przez źle ustawioną lornetkę ), jednak okazało się, że wzrok mam dobry. Ponieważ wiem, co oznaczają bóle głowy, życzę Ci powrotu do..

Nerwica wegetatywna i ciągle osłabiony, bez motywacji, jakie leki?

.. Jak leczyc nerwicę wegetatywną,której nabyłem się podczas studiowania.Mimo,ze od tamtego okresu upłynął szmat czasu to róznego typu dokuczliwe dolegliwości pozostały lub wracają ! Utrudniają mi życie jak tylko mogą ! Są to różne dolegliwości ze strony układu pokarmowego,pobolewania w okolcy..