Nerwica wegetatywna leki

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 12

.. ...lat jestem na rencie nerwica lękowo wegetatywna,chudłam w oczach ważylam 49 kg jak teraz patrze na zdjęcia to płakac mi sie chce 2 miesiące leżalam i nic nie moglam jeść.Przyczyna nie wiem lęk przed wyjściem z domu itd.Biore leki nieraz jest lepiej ale i tak wyjde tylko kawalek musze..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 110

.. ...prywatnie,lekarz potwierdzila nerwicę w dodatku wegetatywną,bardzo mnie wycieńczyła,bardzo schudłam bo nie dalam rady jeść,albo miałam straszne biegunki i odwadnialam sie za bardzo.Leki na początku jakby tylko uspokajały,ale dostalam też lek od depresji i musze powiedzieć ( lecze sie już..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 150

.. ...sieczke.Powod : zaczeło sie od nerwicy wegetatywnej ,pożniej po latach doszly liczne lęki a teraz jeszcze dwubiegunowosc.Jestem w szoku. Laski koniecznie psychoterapia !! Leki tylko doraźnie !! Teraz żaluje ze od razu nie szukalam pomocy u psychologa te 10 lat temu ,bo teraz byla bym..

Nerwica wegetatywna i ciągle osłabiony, bez motywacji, jakie leki?

.. Jak leczyc nerwicę wegetatywną,której nabyłem się podczas studiowania.Mimo,ze od tamtego okresu upłynął szmat czasu to róznego typu dokuczliwe dolegliwości pozostały lub wracają ! Utrudniają mi życie jak tylko mogą ! Są to różne dolegliwości ze strony układu pokarmowego,pobolewania w okolcy..

Moje wyniki krwi.

.. ...Helicobacter pylori oraz nerwica wegetatywna. Przepisał leki i po kilku dniach było lepiej, a po następnych kilku było jeszcze gorzej. Zrobiłem badania krwi i moczu ( te ostatnie zaordynowałem sobie sam ). Wyniki badań krwi nie napawają mnie optymizmem: OB 6, podniesione LYM 3.8%/L, oraz..