Nerwica żołądka leki

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 541

.. ...zdradzić jak uporałaś sie z nerwicą, lekiem przed wychodzeniem z domu itd.Co dokładnie robiłaś?Ile czasu miałaś meczyłas się z nerwicą. Pozdrawiam * gabriell - z nerwicą męczyłam się od dziecka ( miały na to wpływ kłopoty w domu ). Gdy byłam nastolatką przez kilka lat miałam tzw. nerwicę..

Ból między żebrami a żołądkiem po lewej stronie

.. ...dziekuje za odpowiedzi Nerwica moi drodzy, tak , tak to prawdopodobnie nerwica. sadze ze zapalenie nerwu miedzyzebrowego. raczej na pewno: ) blokada albo niesteroidowe leki przeciwzapalne. wybor nalezy do delikwenta. nie wime tylko czy warto poswiecac zoladek mam podobnie ale po prawej..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 477

.. ...nowa i też zmagam się z nerwicą . Pojawiła się w zeszłym roku były leki od psychiatry , które pomogły ale niestety odstawiłam sobie je sama w lutym br , wszystko było ok , aż tu nagle w czerwcu dopadło mnie kołatanie serca , lęk ,ściśnięty żołądek, drżenie mięśni , zawroty głowy , dziwne..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 17

.. ...mnie zaczęło się od nerwicy żołądka, jakieś 4 lata temu, jednym słowem koszmar. Chodziłem do różnych lekarzy, przepisywali leki, które nic nie pomagały. Nieco ponad rok temu doszły owe duszności. Potem stany lękowe, możliwe, że początkowe stadium depresji. Krótko mówiąc ( przepraszam za..

Ociężałość głowy, nerwica

.. ...stwierdzili migreny i nerwice. przez rok był spokój. przepisane leki dawały ulge, ale teraz znów sie zaczęlo. tym razem ból sie nasilil czuje że moja głowa jest mocno ociężała ból jest dziwny i trudny do opisania. boli mnie żołądek( stwierdzono na podsawie badań krwi helicobacter pylorii..

Refluks

.. ...to byc tez poprostu nerwica jak miałam 14 lat miałam bakterię * helikobakter pyroli * i od tego wszystko się zaczęło...antybiotyki za antybiotykami ( jak usłyszałam później od gastrologa - leki jeszcze bardziej zniszczyły mój żołądek ) zwijałam się z bólu, wracając nieraz ze szkoły..

Nerwica wegetatywna i ciągle osłabiony, bez motywacji, jakie leki?

.. Jak leczyc nerwicę wegetatywną,której nabyłem się podczas studiowania.Mimo,ze od tamtego okresu upłynął szmat czasu to róznego typu dokuczliwe dolegliwości pozostały lub wracają ! Utrudniają mi życie jak tylko mogą ! Są to różne dolegliwości ze strony układu pokarmowego,pobolewania w okolcy..