Nerwica żołądkowa

Dziwne skurcze w przełyku

.. ...Kurcze ja mam to samo mam nerwicę żołądka i pzrepuklinę rozworu pzrełykowego stwierdzone i refluks. Nawet nie macie pojęcia jak się cieszę że przy żołądkowych sprawach ludzie mają takie same objawy jak ja. A najbardziej jest ok ze wychodzi na to że to od żołądka a nie od serca uff. Ja..

Nerwica żołądka - Str. 3

.. ...stresu,ale myślę,że to nerwica żołądkowa. Widzę, że wiele osób spotyka się z takim problemem, jak ja. U mnie bóle brzucha raczej rzadko się pojawiają, niestety męczą mnie nudności, mimo że nigdy nie pojawiają się po tym wymioty. Zmagam się z tym już od ponad 2 lat, strasznie utrudnia mi..

Duszenie się - Str. 40

.. ...wytrzymania. Mam 3 teorie. 1. Nerwica - Problemy z oddychaniem i z połykaniem pojawiają się podczas skórczu przepony i wtedy nerwy nasilają te objawy 2. Alergia - Jestem na coś uczulony i jak pyli mocniej wtedy się dusze. 3. Astma lub problemy z refluksem żołądkowym. Aktualnie przyjmuje..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 497

.. ...ale nie koniecznie od nerwicy,choć taka kluska w gardle lubi przy niej towarzyszyć. Podam Ci stronę gdzie możesz poczytać sobie oś na temat refluksu żołądkowego bo to jest schorzenie bardzo często mylone z innymi dolegliwościami . Warto się z tym zapoznać! szukaj na stronie * * * * * * *..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 673

.. ...,to sa typowe obiawy nerwicy,my wszyscy tu na forum zmagamy sie z tym ,ale czy byles u psychiatry lub psychologa.. Dorotka przykro mi i faktycznie nie wiem co napisać więcej...trzymaj się i bądź dzielna... no to witaj Maleńka w klubie problemów żołądkowych ; ) aczkolwiek ja nie mam tak..

Napady agresji, płaczu, nie sypiam w nocy przez natłok myśli lub koszmary

.. ...opisu sądzę, że masz nerwicę depresyjną albo depresję ze stanami lękowymi - jak kto woli. Do tego jeszcze pewnie natrętne myśli. Często tak jest, że do nerwicy dołącza się jeszcze depresja ( u mnie tak było ). Kłucia w kl. p. są charakterystyczne dla nerwicy, objawy, nazwijmy je..

Jeśli to nerwica to co dalej

.. ..... na dolegliwości nerwicowe - żołądkowo - jelitowe dobrze jest pić herbatę z melisy i dziurawca.Po jednej saszetce do szklanki i pić ze trzy razy dziennie. Witaj Magdo. Objawy, o których piszesz , moim zdaniem wskazuja na nerwice. Czy byłaś u psychologa ( czy jakiegos terapeuty ),..

Zbyt czeste oddawanie moczu co nawet 10minut :/

.. ...czyms swiadczyc?,moze nerwica? sam juz nie wiem dziekoje i czekam na jakies wskazowki bo sytuacja trwa od ponad 6 tyg i juz ledwo to znosze:/ Wiele osób ma problemy z trawieniem mleka. Sama piję je rzadko, bo nawet szklanka wystarczy, żebym miała różne * sensacje * żołądkowe. Może masz..

Zawroty głowy po spamilanie ...

.. ...mięśnie karku ( wynik nerwicy wegetatywnej )...a 15 min .po połknieciu czuję jakbym zapadała się pod ziemię ...Mam dawkę 10 ( na noc ). Wystarczy zajrzeć do encyklopedii leków w necie i oto co piszą o skutkach ubocznych spamilanu: zawroty głowy, nudności, zaburzenia żołądkowo - jelitowe,..