Nerwice lękowe

Agorafobia (lęk przed otwartymi przestrzeniami)

.. ...Agorafobia może być fazą nerwicy lękowej, może także występować u epileptyków ( ludzi cierpiących na padaczkę ), w chorobie afektywnej ( depresja lub choroba dwubiegunowa ) także w schizofrenii. Agorafobia może również pojawić się po innych, nie związanych z dziedziną psychiatrii,..

Nerwice (zaburzenia lękowe)

.. Termin nerwice wychodzi z użycia, obecnie ten typ zaburzeń określa się jako zaburzenia lękowe. Zaburzenia lękowe to grupa zaburzeń, w przebiegu których głównymi objawami są różne postacie lęku, rozumianego jako negatywny stan emocjonalny związany z poczuciem zagrożenia, dyskomfort, trwożliwe wyczekiwanie...

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 23

.. ...sercu? Dodam, że mam nerwicę lękową, zdaję sobie sprawę, że większość moich objawów jest na tym tle. Jednak w tej sytuacji, gdy cokolwiek wychodzi w badaniach, ciężko sobie przetłumaczyć, że sie zaraz nie zejdzie śmiertelnie ; ) Dlatego będę wdzięczna za odpowiedź. I wyrazy głębokiego..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 27

.. ...to wielka siła. Moja nerwica lękowa towarzyszy mi od ośmiu lat - są nawroty i dobre okresy. Przy pierwszym napadzie panicznego lęku - który uznałam za silna reakcję alergiczną ( cos mnie wcześniej użąliło ) rodzina wiozła mnie do szpitala kilka razy w ciagu koszmarnych trzech dni. Nie..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 64

.. ...uspokojenie bo mam tez nerwice lękową. Miałam skurcze dodatkowe i one zupełnie znikneły, ale czasami pojawiaja sie kołatania bardzo dokczliwe. Dzieje sie to najczęsciej po sniadaniu, serce bije bardzo szybko do 10 min, ale czasmi w dzien po obiedzie ! zwiekszyłam od dzis dawke mg+potas ...

Echo serca - Str. 18

.. ...nie dość że choruję na nerwicę lękową i boję się zawału to tu jeszcze takie coś . Mam 35 lat 170 wzrostu i 82 kg - czy moja nadwaga jest przyczyną tak okropnych wyników , czy stres w jakim jestem się do tego przyczynia , czy dieta pomoże w poprawieniu wyników czy muszę już sięgać po..

Echo serca - Str. 42

.. ...niespecyficzne zmiany mogą być od nerwicy lękowej. dziękuję Nikt na tym forum nie czyta nawet kilku poprzednich postów. Kilka razy już pisałem, że najprostszym a jednocześnie najbardziej czytelnym badaniem serca, które powinniśmy robić jako pierwsze przy jakichkolwiek dolegliwościach..

Echo serca - Str. 56

.. ...zdenerwowany gdyz mam nerwice lękową.. Poza tym czy objawem hmm lub skutkiem niewydolności serca może być powiekszona wątroba?Bo ktos mi cos takiego powiedział ostatnio * zwykly laik,nie kardiolog * ,a ja niestety mam powiększona wątrobe. Przepraszam za te wszystkie pytania ale jestem po..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć?

.. ...lat bylem leczony na nerwicę lękową, cały czas sie bałem, w nocy nie umiałem spać pociłem sie, serce czasami miało mi wyskoczyć z klaty... jak to młody chłopak zajałem sie sportem i wszystko przeszło... szkola nowe srodowisko udało mi się to zwalczyć, po szkole średniej wpadłem w dośc..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 2

.. ...http://www.vitasklep.pl/product_info.php/products_id/188 pytanie do nerwicowcow.czy ktos z was ma moze wypadanie platka mitralnego lub tez inaczej zespol Barlowa? Zauwazylem ze objawy przy nerwicy lekowej jak i przy wypadaniu platka sa podobne z tym ze owo wypadanie platka jest w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 3

.. ...go nie kupic, bo tej nerwicy pozostal mi tylko duzy stress i napiecie wewnetrzne.Nie biore juz zadnych lekow , chodze tylko dodatkowo na biofeedback, jestem po 4 sesjach ale jak na razie nie widze poprawy.Masz moze gg , chcialbym z Toba pogadac na temat tego leku , dzieki pozdrawiam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 4

.. Ja mam 13 lat i nerwice lękowa.W szlole nie mogę normalnie funkcjonować,ponieważ drętwieją mi nogi,duszę się,serce mi kołocze i czuję jakbym miała zemdleć.Błagam pomóżcie mi co mam zrobić? jak zaczne brac leki to nim to ustąpi to minie duzo czasu a ja muszę iść do szkoły.Błaga m odp CO MAM ZROBIĆ?????????..