Nerwoból brzucha

Ból między żebrami a żołądkiem po lewej stronie - Str. 2

.. ...mi powiedział, że to nerwobóle. Ja mam bóle żebra po lewej stronie i w nadbrzuszu, nad pępkiem czasami ( rzadziej ). Wcześniej ( 2 tygodnie temu ) stwierdzono u mnie neuralgię międzyżebrową która objawiała się bolem po lewej i prawej stronie brzucha i promieniował do pleców i łopatki...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1170

.. ...od 6 lat całodobowe nerwobóle i już ich olewam, niech se kłuje. Robo to napewno nerwica .U mnie tak bylo ze jak poradzilam sobie z jednym obajawem ,pojawiał sie inny i tak w kołko ,brzuch ,rece które dretwiały. Robo a kiedy masz taki atak moze wez gitarke od zony i napieprzaj w nia z..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała

.. ...Zdiagnozowała nerwicę ( nerwobóle ) Później gdy objawy się pogarszały postanowiłem pójść do niej ponownie mówiąc że wciąż czuje się nie pewnie, miewam bóle tam gdzie zawsze plus doszły kolejne nowe miejsca w których czułem w/w objawy. Po namowie udało mi się doprosić ją aby mi dała..

Tętnienie w brzuchu w ciąży

.. ...pleców.Uznawałam to jako nerwoból.Nie wiem proszę o jakąś poradę.strasznie sie boje.Pójdę z tym do lekarza ale wizytę mam za kilka dni.mieszkam na wsi gdzie nie mam dobrego kontaktu z przychodniami.Nie chce tez żeby ktoś uznał ze jestem przewrażliwiona. tak to normalne nic sie nie martw:..

Boli mnie w okolicach serca

.. ...wiem, ze to jedynie nerwobole,... i nie musze w tym czasie sie denerwować, moge sie smiać i byc rozluzniona.. bol przychodzi sam i sam odchodzi...podobnie jest z zoladkiem,,czesto bole przechodza mi na zolądek, przez co cały dzien trzymam się albo pod piersią - przy bolu serca, lub na..

Ból po prawej stronie między żebrzami

.. ...odp Może to być zwykły nerwoból,albo soć poważniejszego. Trudno ocenić. Może napisz ile masz lat,czy palisz papierosy i co najważniejsze: robiłeś juz jakieś badania?? własnie ,jakie badania już były robione.Pulsowanie w brzuchu moze byc prozaiczne,a równie dobrze moze być cos powaznego -..

Ból brzucha

.. ...złagodzić np. ziołowym nerwobonisolem lub innymi ziołowymi lekami uspokajającymi ,poczytaj o nich w internecie.W większości jest napisane ,że łagodza stany napięcia pprzedmiesiączkowego oraz zaburzenia okresu pokwitania i przekwitania.To ostatnie oczywiście nie o tobie...hehe.I nie..