Nerwoból leczenie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 861

.. ...a mam przepisany na Nerwobóle COXTRAL. Dziś posprzątałam mieszkanie i znów to samo - a lekarz mówił mi DUZO RUCHU/ tylko jak tu sie ruszać jak boli :( jestem załamana teraz tak ma wyglądać moje życie... Jutro idę do psychiatry zacznę leczenie. Nie wiem co mnie doprowadziło do takiego..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 13

.. ...a do tego czesto mam nerwobole chodzace po miesniach wzdluz kregoslupa. mowilam to lekarzowi pierwszego kontaktu, ale on przepisal mi tabletki przeciwbolowe..phi...tez mi leczenie. zamierzam ic prywatnie na przeswietlenie karku i kregosłupa.... a gdy mialam ostre ataki nerwicowe to..

Co się do mnie przypałętało?

.. ...Nic sie nie matrw - to nerwoból miedzyżebrowy!!!On może powstać własnie ze stresu - tak jak u mnie. Idz do internisty, potrzeba Ci żelu naproxen 10% i smaruj to kilka razy dziennie, oprócz tego leki przeciwbólowe i przeciwzapalne i zdaje sie że na poczatku leczenia dostawałam antybiotyk...

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 28

.. ...stwierdził, że to są nerwobóle ( bo mnie też i bolało ) i on nic mi nie pomoże, bo medycyna nie umie tego leczyć, więc powinnam się zwrócić ku medycynie naturalnej ( zioła, itd. ).Inny stwierdził, że to co mi się dzieje z nerkami ( bo na skutek * leczenia * antybiotykami wysiadły mi..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 95

.. ...usłyszałem, że to * tylko * nerwobóle... ). Hm, ja w sumie też nie jestem zmęczony, ale wiesz.. od razu się człowiek iaczej czuje, gdy się porządnie wyspi w nocy. mi sie ciagle snia albo jakies zabojstwa albo umarli..zreszta ja od malego usmiercalam wszystkich w snach.. ja od internisty..

ABC neuralgii

.. ...neuralgii.Mianowicie neuralgie czyli nerwoból moze byc spowodowany przemarznięciem,zmaną pogody,przeciagami jak przewieje ,problemów z kręgosłupem czyli jak w moim przypadku dyskopati kregosłupa i nerwobóli międzyzebrowych.Miewam tez migreny i nerwobóle nerwu trójdzielnego twarzy,który..