Nerwoból przyczyny

Nerwoból (neuralgia)

.. Nerwoból ( neuralgia ) to określenie dolegliwości bólowych zlokalizowanych w obszarze zaopatrzonym czuciowo przez konkretny nerw lub nerwy. U ludzi młodych często występują dolegliwości zwane nerwobólami międzyżebrowymi. Są one jedną z przyczyn dolegliwość bólowych w obrębie klatki piersiowej nie związanych..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 982

.. ...powiedziała, że to pewnie nerwobóle i żebym nie doszukiwała tutaj żadnych przyczyn kardiologicznych...od września znów ojciec trafił do szpitala jego stan jest ciężki a ze mną znów jeszcze gorzej , nie mogę spać w nocy , czuje swój puls , ciągle go sprawdzam, czytam o różnych chorobach,..

Wysokie cisnienie i kłucie w sercu

.. ...forach że mogą to być nerwobóle, ale mnie raczej to nie dotyczy, gdyż moje kłucia są codziennie, w tym okresie miesięcznym i żadne nerwy nie wchodzą w grę. Sportu też mi nie brakuję, gdyż od 6 lat trenuję judo. Natomiast kawę pije raz na jakiś czas. A więc nie mam pojęcia co może być..

Silne bóle w okolicach serca

.. ...szyi.. Czasami miewalem nerwobole, lecz to jest duzo silniejsze.. Obudzilem sie kilka dni temu z tym bolem w srodku nocy ( po dosc nerwowym i nieprzyjemnym snie ), czy to moglo byc tego przyczyna ? Oczywiscie jutro pojde do apteki i zrobie tak jak radzilas.. DZIEKUJE i pozdrawiam...

Ból po prawej stronie, nasilający w pozycji leżące

.. ...pasuje do opisu tych nerwobóli które były opisywane na tym forum. Jeśli ktoś miał podobne objawy, albo potrafi określić przyczyne, sposoby wyleczenia itd, bedę wdzięczny. Jak widać piszę to w środku nocy bo niestety nie jestem w stanie z tego powodu zasnąć. z góry dziękuję za każdą..

Kucie w sercu

.. ...sprawa, moga to byc zwykle nerwobole spowodowane nerwica lub atakami leku, jest to najczestsza przyczyna takich dolegliwosci, jednak radze udac sie do kardiologa i ekg, kazda choroba we wczesnym stadium da sie wyleczyc. Pozdrawiam Wczoraj jak codzień sidziałem przed komputerem. I nagle..

Kłucie w sercu - Str. 2

.. ...takze myslalem ze to nerwobole ale boli jeszcze zanim otworze na dobre oczy wiec to chyba nie na tle nerwowym; Mam 25 lat i w okresie dojrzewania często bolało mnie serce oraz miewałem nieregularne bicie serca. Ekg nic szczególnego wtedy nie wykazało. Za przyczynę przyjęto garbienie się..

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca - Str. 2

.. ...ale w jaki sposób.? Nerwoból lub neuralgia to określenie dolegliwości bólowych zlokalizowanych w obszarze zaopatrzonym czuciowo przez konkretny nerw lub nerwy. U ludzi młodych często występują dolegliwości zwane nerwobólami międzyżebrowymi. Są one jedną z przyczyn dolegliwość bólowych w..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 9

.. ...może być: coś z sercem, nerwoból pleców oraz oczywiście nerwica. Myślałam, że to tylko ja mam taką dziwną chorobę, że nikt nie wie co to, aż trafiłam na ten portal. Pulmonolog twierdzi też, że przyczyną mogą być też skrzywienia i zmiany kręgosłupa. Poleca mi rehabilitację. Przepisali mi..

Czy to nerwobóle? ból w klatce piersiowej i uczucie ucisku serca

.. Ostatnio powróciły nerwobóle ( ból w klatce piersiowej i uczucie ucisku serca ), a przynajmniej lekarz ( ok pół roku temu ) tak to zdiagnozował. Ostatnio bóle powróciły ale z nowymi objawami. drętwienie kończyn ( bez przyczyny np. kiedy siedzę., Zdarza się rzadko na szczęście ). Do tego ostatnio mam..

Silny ból w klatce w czasie wysiłku, wyniki w normie, co robić?

.. ...wysiłkiem. To nie jest żaden nerwoból, przez tyle lat nauczyłam się trochę te rzeczy rozróżniać : ). Wierz mi, że patrzę na to już z dystansem i widzę, że przyczyny nie leżą po stronie psychiki, tylko raczej budowy. Też nie można wiecznie przypisywać każdego objawu nerwicy, choć wiem..

Bardzo szybkie tetno

.. ...należałoby ustalić czy są to nerwobóle czy mają one jakąś istotniejszą przyczynę. Gdybyś się więcej ruszał to sam byś wiedzał czy jesteś zdolny do większego wysiłku, czy też nie i czy takiemu wysiłkowi towarzyszą bóle np. za mostkiem. A ponieważ - jak domyślam się - oszczędzasz się, to..

Okropne bóle z niewiadomych przyczyn.

.. ...ze to nie od tego ;( a weż sobie stale zażywaj tabletki ziołowe uspokajające labofarm,albo nerwobonisol czy inne przez długi czas i zobacz czy ci choć troche ulży,jeśli lekarze twierdzą,że to nerwica...