Nerwobóle żołądek

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 263

.. ...południu kardiolog... Nerwobóle kłują mnie wędrując po całym przodzie aż do żołądka, ale żyję - kwestia przyzwyczajenia... Dobrze,że mam humor i jestem w miarę opanowana bo czasem tak boli że aż łza się zakręci... Buziaki! no własnie jak czujemy ze nas bierze ,najlepiej cos zażyć.musze..

Kłucie w okolicach serca

.. ...stwierdza ze to zwykle nerwobóle każe zażywać zwykłą tabletkę przeciwbólowąi bedzie po sprawie. Ewentualnie stierdzi, że to refluks żołądkowo - przełykowy, a ja dalej bede sie tak czuć. Witam wszystkie serduszka;]Mam na imie Kasia i od 4lat mam problemy z tetnem,doszłam nawet do..

Nieustający ból po lewej stronie klatki piersiowej

.. ...piersiowej - moga byc nerwobólami, a moze masz refluks żołądkowy - czy zauważyłes moze, ze Twoje objawy wzamagają się po posiłku, a szczególnie po słodkim, ostrym, czosnkowym, cebulowym, surowym? EKG i ECHO miałem kiedyś robione nawet po kilka razy... Raz było ok a raz nie - nie było..

Ostra kłucie w mostku ??

.. ...być masa. - Może to nerwobóle ( kolka ) tak umiejscowiona. - Może od żołądka - Może od kręgosłupa - szczególnei odcinek szyjny - Może zapalenie mięśni żebrowych - Może wreszcie sprawa serduszka Przejdź się babo do lekarza : ) nerwobóle? w nocy podczas snu ? - rzaczej dziwne jeżeli chodzi..